Lybra - wymiary klamry pasa (montaż fotelika)

Awatar użytkownika
marq86
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 417
Rejestracja: 05 lut 2012, 16:51
Imię: Marek
Lokalizacja: Kielce

Lybra - wymiary klamry pasa (montaż fotelika)

Post autor: marq86 » 18 maja 2015, 17:45

Koledzy, poratujcie... Kupiłem dla Synka fotelik Recaro Young Profi Plus. Niestety tylne pasy w Lybrze są dość krótkie i montaż fotelika tyłem do kierunku jazdy jest dość utrudniony, nie wspominam już o wsadzeniu doń dziecka. Dodam że w np. w Golfie VII mojego taty ten problem nie występuje, pasa jest aż nadto. Znalazłem na allegro przedłużki pasów firmy Carpoint. Problem w tym że moje auto w tym momencie stoi u blacharza (dziwne, hehe) i nie mam jak zmierzyć sobie wymiarów klamry pasa. I tu moja prośba, czy ktoś z Kolegów Lybrowiczów mógłby podać mi te wymary? Najlepiej w odniesieniu do tego zjęcia:
pasy1c-700.jpg
Chcę mieć pewność że przedłużka będzie pasować do Lybry i zamówić ją przed powrotem samochodu. Niby w komentarzach jest napisane że pasuje do Bravo II czy Grande Punto, ale wiecie jak to jest ;) Z góry dziękuję.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Uno 45S '93 --> Punto Sole '99 --> Brava 1.2 16V SX '99 --> Lybra 1.9 JTD '01 :D... no i VW G*LF VII 1.2 TSI Bluemotion --> łOpel k**wa mać Vectra C

Awatar użytkownika
marq86
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 417
Rejestracja: 05 lut 2012, 16:51
Imię: Marek
Lokalizacja: Kielce

Re: Lybra - wymiary klamry pasa (montaż fotelika)

Post autor: marq86 » 03 cze 2015, 20:24

Przedłużka pasuje. Rozwiązanie idealne dla wszystkich mających problem z zamontowaniem fotelika tyłem do kierunku jazdy. Temat do zamknięcia.
Uno 45S '93 --> Punto Sole '99 --> Brava 1.2 16V SX '99 --> Lybra 1.9 JTD '01 :D... no i VW G*LF VII 1.2 TSI Bluemotion --> łOpel k**wa mać Vectra C

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”