Lancia Klub Polska - Regulamin

Rejestrując się na witrynie „Lancia Klub Polska”, zwanej dalej „my”, ”nas”, „nasza”, „Lancia Klub Polska”, „https://forum.lanciapolska.org”, akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia. Jeśli ich nie akceptujesz, opuść to miejsce, naciskając przycisk „Nie akceptuję”. Administracja witryny „Lancia Klub Polska” ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia, informując cię o zmianach, niemniej wskazane jest, aby użytkownicy sami regularnie zaglądali do tego regulaminu. Korzystanie z witryny „Lancia Klub Polska” po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.

Nasze fora zwane też „one”, „ich”, „je”, „phpBB software”, „www.phpbb.com”, „phpBB Limited”, „phpBB Teams” działają w oparciu o oprogramowanie wykorzystujące technologię phpBB, która jest środowiskiem typu witryny (bulletin board), wydane na licencji „GNU General Public License v2” zwanej też „GPL”. Oprogramowanie jest dostępne do pobrania ze strony www.phpbb.com. Oprogramowanie phpBB tylko ułatwia dyskusje przez internet, a jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w internecie za jego pomocą. Więcej informacji o phpBB można znaleźć na stronie https://www.phpbb.com/.

Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste. Naruszenie tego zakazu może skutkować dla ciebie całkowitym zablokowaniem dostępu do tej witryny, a twój dostawca internetu zostanie powiadomiony o twoim niewłaściwym zachowaniu. Wyrażasz zgodę na to, że „Lancia Klub Polska” może w każdej chwili usunąć, zmienić, przenieść lub zamknąć każdy twój temat, post. Wyrażasz zgodę na zapisywanie wszystkich podanych przez ciebie informacji w naszej bazie danych. Informacje te nie będą przekazywane nikomu bez twojej zgody, ale ani „Lancia Klub Polska”, ani phpBB nie ponosi odpowiedzialności za włamania do witryny, podczas których może dojść do kradzieży danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imienia i nazwiska, nicku, adresu e-mail, danych powstałych w związku z funkcjonowaniem silnika informatycznego forum) zawartych w niniejszym zgłoszeniu, w związku z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w celu rejestracji i korzystania z forum intenetowego Stowarzyszenia Miłośników Marki Lancia – Lancia Klub Polska.

W każdym momencie mogę wycofać powyższą zgodę wypisując się z forum.

Administratorem danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest Stowarzyszenie Miłośników Marki Lancia – Lancia Klub Polska; ul. Hanki Ordonówny 21/13, 03-139 Warszawa; adres do korespondencji: Lancia Klub Polska, ul. Złota 24; 44-121 Gliwice NIP: 524-266-67-16; REGON: 141654169; KRS: 0000316708; www.lanciapolska.org; e-mail: stowarzyszenie@lanciapolska.org) Dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności obowiązującej w Stowarzyszeniu Miłośników Marki Lancia – Lancia Klub Polska.


Wróć do strony logowania