Lybra SW - jak wyjąć wkładkę zamka w klapie bagażnika

skyblu
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2755
Rejestracja: 19 paź 2007, 0:00
Lokalizacja: Pruszków -Kanie

Lybra SW - jak wyjąć wkładkę zamka w klapie bagażnika

Post autor: skyblu » 13 gru 2014, 21:40

Witam
nowo kupiona Lybra ma zepsuty zamek wkładkę w klapie bagażnika , dziś wszystko wyjąłem odblokowałem wkładkę od obudowy i siedzi ani drgnie, w czym namoczyć jak ją wyjąć czy ktoś ma patent, jak to zrobić, podgrzać nagrzewnicą, palnikiem? ;)
Zapomniałem dodać kluczyk wchodzi do połowy ;)

pozdrawiam :D
LANCIA KAPPA JTD sedan-była
Alfa Romeo 166 JTD jest
Krzysiek
Projekty Wnętrz

Awatar użytkownika
meqqex
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2393
Rejestracja: 05 wrz 2012, 18:15
Skype: pr2em0
Imię: Przemek
Lokalizacja: Chojna - ZGR
Kontakt:

Re: Lybra kombi jak wyjąć wkładkę

Post autor: meqqex » 13 gru 2014, 23:27

skyblu pisze:Witam
nowo kupiona Lybra ma zepsuty zamek wkładkę w klapie bagażnika , dziś wszystko wyjąłem odblokowałem wkładkę od obudowy i siedzi ani drgnie, w czym namoczyć jak ją wyjąć czy ktoś ma patent, jak to zrobić, podgrzać nagrzewnicą, palnikiem? ;)
Zapomniałem dodać kluczyk wchodzi do połowy ;)

pozdrawiam :D
Ja miałem sytuację o taką iż jak zakupiłem swój egzemplarz poprzedni właściciel mówił że zamek mu nie chodzi kluczyk nie wchodzi (ledwo do połowy) więc wziąłem wd40 zaaplikowałem w zamek odczekałem użyłem więcej siły (z wyczuciem) kluczyk się cały schował potem poruszałem i włala - po prostu zamek bezpośrednio z kluczyka był nie używany wiadomo przycisk przy ręcznym i przycisk na kluczyku wystarczały (trzeba było wyczyścić i naoliwić)
[Lancia_Lybra_SW_LX_1.9_JTD_85kW_2004R]
6cio biegowy manual
BREMBO Brakes System
Novitec 18 inch wheels
ECU soft update STAGE 1 150 KM / 340 Nm by Ramzes_II

skyblu
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2755
Rejestracja: 19 paź 2007, 0:00
Lokalizacja: Pruszków -Kanie

Re: Lybra kombi jak wyjąć wkładkę

Post autor: skyblu » 14 gru 2014, 18:19

meqqex pisze:
skyblu pisze:Witam
nowo kupiona Lybra ma zepsuty zamek wkładkę w klapie bagażnika , dziś wszystko wyjąłem odblokowałem wkładkę od obudowy i siedzi ani drgnie, w czym namoczyć jak ją wyjąć czy ktoś ma patent, jak to zrobić, podgrzać nagrzewnicą, palnikiem? ;)
Zapomniałem dodać kluczyk wchodzi do połowy ;)

pozdrawiam :D
Ja miałem sytuację o taką iż jak zakupiłem swój egzemplarz poprzedni właściciel mówił że zamek mu nie chodzi kluczyk nie wchodzi (ledwo do połowy) więc wziąłem wd40 zaaplikowałem w zamek odczekałem użyłem więcej siły (z wyczuciem) kluczyk się cały schował potem poruszałem i włala - po prostu zamek bezpośrednio z kluczyka był nie używany wiadomo przycisk przy ręcznym i przycisk na kluczyku wystarczały (trzeba było wyczyścić i naoliwić)
Już trzeci dzień oliwię :lol: i nic ani drgnie, chyba zakupię drugi zamek działający, brutalnie wyciągnę wkład i przełożę do zakupionego ....dzięki :D chyba tak można ?
LANCIA KAPPA JTD sedan-była
Alfa Romeo 166 JTD jest
Krzysiek
Projekty Wnętrz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”