Propozycja mini wyborów...

Grupa Łódzkie

Moderatorzy: ktoś ŁDZ, SEBAkappa

Awatar użytkownika
SEBAkappa
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 932
Rejestracja: 05 lip 2009, 17:47
Lokalizacja: Łódź

Propozycja mini wyborów...

Post autor: SEBAkappa » 20 wrz 2011, 19:08

Witam wszystkich z naszego województwa.Jako,że nie mamy główno dowodzącego naszym regionem,to postanowiłem zaproponować mini wybory na Przedstawiciela Regionalnego:)Chciałbym również aby wypowiedział się może prezes albo któryś z przedstawicieli regionalnych odnośnie obowiązków należących do przedstawiciela,by ewentualny wygrany wiedział czy podoła temu zadaniu,a do wszystkich z naszego regionu,gorąca prośba,by się wypowiadali na temat kandydatur i czy wogóle potrzebny nam jest takowy,a może bardzo potrzebny.Czekam na Wasze wypowiedzi.
Lancia Kappa Coupe 2.0 16V Turbo : yesyes :

Rafako

Re: Propozycja mini wyborów...

Post autor: Rafako » 20 wrz 2011, 19:43

Moja rada, wytypujcie kilku kandydatów i zróbcie sobie w dziale lokalnym ankietę - głosowanie (podobnie jak przy cyklicznym konkursie foto). Każdy z Was będzie mógł wówczas oddać swój głos i "zwycięży najlepszy" ;)
Serdecznie pozdrawiam.

Awatar użytkownika
FXX
Administrator
Administrator
Posty: 10678
Rejestracja: 27 mar 2009, 16:14
Imię: Kamil

Re: Propozycja mini wyborów...

Post autor: FXX » 20 wrz 2011, 20:50

Pomysł wg. mnie dobry, zwłaszcza, że coś zaczęło się w łódzkim dziać za sprawą ostatniego spotu/ów.
Ankietą mogę się zająć, więc czekam na zgłaszanie kandydatur na to stanowisko.

BTW Rafako, może zgodnie z prośbą autora przybliżysz nieco zakres obowiązków PR, aby nie było zaskoczenia :)
Volvo S60 R-Design D5

Były:
Alfa Romeo MiTo 1.4 16V
Alfa Romeo 159 SW 2.4JTDm
Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD

Lancia Lybra SW 1.9JTD
Daewoo Espero 1.5 GLX

Obrazek

Awatar użytkownika
markiz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1553
Rejestracja: 06 paź 2009, 18:57
Imię: Jerzy
Lokalizacja: AYLESBURY U.K

Re: Propozycja mini wyborów...

Post autor: markiz » 20 wrz 2011, 22:16

FXX pisze:Pomysł wg. mnie dobry, zwłaszcza, że coś zaczęło się w łódzkim dziać za sprawą ostatniego spotu/ów.
Ankietą mogę się zająć, więc czekam na zgłaszanie kandydatur na to stanowisko.

BTW Rafako, może zgodnie z prośbą autora przybliżysz nieco zakres obowiązków PR, aby nie było zaskoczenia :)
Zgadzam się z Kamilem.Prośba o zakres obowiązków : zawstydzony :
To nie wybory do sejmu czy innych tam pierdółek :lol: ,że liczy się to aby przegłosować i zasiąść za biurkiem :D
Pozdrawiam markiz
Lancia Lybra sedan 2.4jtd
Lancia Delta III 2.0 MJet
La pi? bella ? la Lancia

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Propozycja mini wyborów...

Post autor: wujekp » 20 wrz 2011, 23:30

Seba - bardzo dobry pomysł - zresztą, sam Wam to sugerowałem podczas naszego spotkania. Ma to być bardziej Wasz przedstawiciel niż przedstawiciel Zarządu w regionie, ale pozwolę sobie nieśmiało wysunąć jedną z kandydatur: SEBAkappa.

PR to przede wszystkim przedstawiciel ludzi w regionie, osoba która dba żeby odbywały się spotkania, żeby integrować środowisko. Jeśli do działania potrzebne jest wsparcie zarządu, to oczywiście jesteśmy do dyspozycji. Pozwolę sobie przytoczyć nadal aktualny cytat:
Nat pisze:Dobry przedstawiciel regionalny to osoba, której przede wszystkim musi zależeć na rozwijaniu w swoim regionie kontaktów pomiędzy właścicielami Lancii, na ich wspólnych spotach/zlotach, wymianie informacji i pomocy wzajemnej.
Głównymi obowiązkami Przedstawiciela Regionalnego jest utrzymywanie kontaktów z użytkownikami Lancii, organizowanie życia w regionie (spoty, jeśli warunki i chęci pozwalają - zloty), czyli animowanie życia klubu w regionie.
Dodatkowo, dobry przedstawiciel regionalny powinien działac na rzecz klubu. Pierwszy z brzegu przykład takich działań: organizowanie zniżek dla klubowiczów np. w polecanych warsztatach w regionie.
Przedstawiciel regionalny "z automatu" zostaje moderatorem działu dotyczącego regionu, więc w zakres wchodzą ewentualnie równiez drobne zadania moderatorskie.
Przedstawiciel Regionalny ma też dostęp do działu "moderatorzy", w którym zwykle omawia się kwestie techniczne dotyczące forum.
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

Rafako

Re: Propozycja mini wyborów...

Post autor: Rafako » 21 wrz 2011, 8:11

FXX pisze: BTW Rafako, może zgodnie z prośbą autora przybliżysz nieco zakres obowiązków PR, aby nie było zaskoczenia :)
Widzisz, ledwie odpaliłem kompa z rana a tu niespodzianka, Wujekp roztrzaskał temat ;)
Serdecznie pozdrawiam.

ciociaE
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 2756
Rejestracja: 06 lip 2009, 19:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Propozycja mini wyborów...

Post autor: ciociaE » 21 wrz 2011, 8:31

Ja nie z regionu, ale na forum widać, kto się od dawna starał, żeby się działo - dlatego też proponuję sebakappa i jeszcze markiz68 (w końcu region może mieć więcej niż jednego przedstawiciela, mogą się wspierać w swoich działaniach, uzupełniać itd) :D
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds

Awatar użytkownika
Spxcompany
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1166
Rejestracja: 10 lip 2011, 22:47
Skype: gg:3489385
Imię: Marcin
Lokalizacja: Zgierz
Kontakt:

Re: Propozycja mini wyborów...

Post autor: Spxcompany » 21 wrz 2011, 8:51

Popieram ciociE :) - od kiedy jestem na Formu widzę dobrze kto jest bardzo aktywny i kto potrafi jasno określać waruny np. spotów
Pozdrawiam - Marcin
Obecnie: Lancia Musa 1,9MTJ 2005 PLATINO
Wcześniej: Lancia Lybra 1,9JTD 2003 Sedan
Ford Mondeo 2,5 V6 1997 Kombi
VW Golf III 1,4 1992 Hatchback

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: Propozycja mini wyborów...

Post autor: Nat » 21 wrz 2011, 11:49

SEBAkappa - a może odwróćmy problem - może chciałbyś napisać, jakie masz pomysły na region - co chętnie byś zrobił, czego brakuje, propozycje zmian itp.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Rafako

Re: Propozycja mini wyborów...

Post autor: Rafako » 21 wrz 2011, 13:30

Nie wiem dlaczego ja, burak z Mazowsza, proponuję Wam aktywnego w Waszym regionie kandydata:

ktoś ŁDZ

Forumowicz, o krótkim stażu ale mi np. rzucił się w oczy jego zapał do organizowania Spotów : ok2 : : ok2 : : ok2 : (myślałem nawet, żeby Żonę namówić na październikowy wypad do Was, skoro już się coś zaczyna dziać).
Serdecznie pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Spxcompany
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1166
Rejestracja: 10 lip 2011, 22:47
Skype: gg:3489385
Imię: Marcin
Lokalizacja: Zgierz
Kontakt:

Re: Propozycja mini wyborów...

Post autor: Spxcompany » 21 wrz 2011, 15:17

Rafako pisze:Nie wiem dlaczego ja, burak z Mazowsza, proponuję Wam aktywnego w Waszym regionie kandydata:

ktoś ŁDZ

Forumowicz, o krótkim stażu ale mi np. rzucił się w oczy jego zapał do organizowania Spotów : ok2 : : ok2 : : ok2 : (myślałem nawet, żeby Żonę namówić na październikowy wypad do Was, skoro już się coś zaczyna dziać).
Serdecznie pozdrawiam.
Wiesz jak byś miał dobrze - przyjeżdżasz na spota 2 października pod manu i żonę możesz wysłać na zakupy na pół dnia a później widzisz jak ci kasa z konta przepada :D
Pozdrawiam - Marcin
Obecnie: Lancia Musa 1,9MTJ 2005 PLATINO
Wcześniej: Lancia Lybra 1,9JTD 2003 Sedan
Ford Mondeo 2,5 V6 1997 Kombi
VW Golf III 1,4 1992 Hatchback

Awatar użytkownika
SEBAkappa
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 932
Rejestracja: 05 lip 2009, 17:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Propozycja mini wyborów...

Post autor: SEBAkappa » 21 wrz 2011, 20:07

Nat pisze:SEBAkappa - a może odwróćmy problem - może chciałbyś napisać, jakie masz pomysły na region - co chętnie byś zrobił, czego brakuje, propozycje zmian itp.
Narazie chciałem sprawdzić czy ktoś taki wogóle nam jest potrzebny i stąd pomysł na temat,a czego według mnie brakuje,to przede wszystkim brak ludzi na spotach,to uważam za największy problem,bo jeżeli mało osób na nich sie pojawia,to ciężko mówić o czymś więcej.Większych zmian myślę,że nie potrzeba jak tylko takiej by jeszcze bardziej i więcej osób zmobilizować do pojawiania się na spotach:)
Moja kandydatura to markiz68:)
Lancia Kappa Coupe 2.0 16V Turbo : yesyes :

Awatar użytkownika
markiz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1553
Rejestracja: 06 paź 2009, 18:57
Imię: Jerzy
Lokalizacja: AYLESBURY U.K

Re: Propozycja mini wyborów...

Post autor: markiz » 21 wrz 2011, 20:20

ciociaE pisze:Ja nie z regionu, ale na forum widać, kto się od dawna starał, żeby się działo - dlatego też proponuję sebakappa i jeszcze markiz68 (w końcu region może mieć więcej niż jednego przedstawiciela, mogą się wspierać w swoich działaniach, uzupełniać itd) :D
CiociaE dziękuję za docenienie moich starań dotyczących spotów. :D
Uważam jednak,że najbardziej kompetentną osobą na przedstawiciela będzie Seba.
Dlaczego :?: Dlatego,że poznałem go osobiście (znam się na ludziach-praca)mieszka w Łodzi-centrum naszego regionu,stara się i udziela na forum od samego początku i jeszcze dużo dużo ....... :D
Ci co go znają wiedzą o co mi chodzi.
Co do mojej skromnej osoby : zawstydzony : Ja i bez tego, jakże bardzo zaszczytnego tytułu (przedstawiciel regionalny) nadal będę Sebę wspierał.Koledzy z Wielunia i okolic zdążyli już mnie poznać,że jak trzeba się zorganizować to potrafię wydzwaniać do znudzenia,do każdego z osobna :lol:
Kolor nad awatarem nie przeszkodzi mi angażować się mniej lub więcej w życie forum :D Ja to po prostu kocham : yesyes :
Pozdrawiam markiz
Lancia Lybra sedan 2.4jtd
Lancia Delta III 2.0 MJet
La pi? bella ? la Lancia

Awatar użytkownika
FXX
Administrator
Administrator
Posty: 10678
Rejestracja: 27 mar 2009, 16:14
Imię: Kamil

Re: Propozycja mini wyborów...

Post autor: FXX » 21 wrz 2011, 22:47

markiz68 pisze:Co do mojej skromnej osoby : zawstydzony : Ja i bez tego, jakże bardzo zaszczytnego tytułu (przedstawiciel regionalny) nadal będę Sebę wspierał.Koledzy z Wielunia i okolic zdążyli już mnie poznać,że jak trzeba się zorganizować to potrafię wydzwaniać do znudzenia,do każdego z osobna :lol:
Kolor nad awatarem nie przeszkodzi mi angażować się mniej lub więcej w życie forum :D Ja to po prostu kocham : yesyes :
I właśnie dlatego ja również jestem zdania, że nadajesz się na stanowisko PR :) Miałem przyjemność Cię poznać osobiście, być na dwóch mini-spotach, które bądź co bądź były głównie Twoją inicjatywą i muszę potwierdzić Twoje słowa - potrafisz wydzwaniać do ludzi i zachęcać, a to się ceni :)

Co do kolegi SEBAkappa - niestety nie było mi dane poznać w realu, jednak zarówno po wypowiedziach, jak i zaangażowaniu w organizację spotów (która była widoczna na forum) myślę, że jest również osobą, która pasuje do tej roli.

Na temat klubowicza ktoś ŁDZ niestety się nie wypowiem, ponieważ, poza b. widocznym zaangażowaniem w ostatniego spota, zupełnie jest mi nieznany na dłuższą metę, dlatego się wstrzymuję od wypowiedzi na jego temat.
Rafako pisze:
FXX pisze: BTW Rafako, może zgodnie z prośbą autora przybliżysz nieco zakres obowiązków PR, aby nie było zaskoczenia :)
Widzisz, ledwie odpaliłem kompa z rana a tu niespodzianka, Wujekp roztrzaskał temat ;)
Serdecznie pozdrawiam.
Luzik : ok2 :
Volvo S60 R-Design D5

Były:
Alfa Romeo MiTo 1.4 16V
Alfa Romeo 159 SW 2.4JTDm
Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD

Lancia Lybra SW 1.9JTD
Daewoo Espero 1.5 GLX

Obrazek

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

Re: Propozycja mini wyborów...

Post autor: grzole » 21 wrz 2011, 22:59

Rafako pisze:Nie wiem dlaczego ja, burak z Mazowsza,
Czemu traktować województwo łódzkie inaczej niż Mazowsze? Łódzkie to nie jest druga część Mazowsza, wydzielona przez dr. Kuleszę pod inną nazwę administracyjną?
Jak nie, to niech oddają nam Tomaszów MAZOWIECKI i Rawę MAZOWIECKĄ! :lol: ;)
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Łódzkie :::”