Thesis - Connect pamięć ustawień

Awatar użytkownika
gaco
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 43
Rejestracja: 26 lip 2010, 23:15
Imię: Michał
Lokalizacja: Prudnik

Thesis - Connect pamięć ustawień

Post autor: gaco » 28 lip 2010, 11:07

Witam

Pierwszy post od powitania:)
Ostatnio naprawiłem w swojej teresce EPB, zostały mi jeszcze czujniki.
Pytanie mam jednak odnośnie Connecta, jest taka dziwna sytuacja nie wiem czy tak ma być, ale
Słuchając muzyki z CDC, wyłączam autko, za pare sekund odpalam i pamięta mi że sluchalem CDC takiego a takiego utworu,
Natomiast jeżeli wyłącze autko i zostawie go na dłużej jakieś dziesięć minut, odpala mi się na radiu FM :/
Nie wiem czy tak ma być czy coś jest nie tak :).
Sprawdzałem akumulator żelowy co niby jest od takiego właśnie podtrzymywania elektroniki, ale jest ok.

Proszę o informacje czy tak ma być czy coś jest nie tak
Pozdrawiam
Michał

LUKI82

Re: Thesis - Connect pamięć ustawień

Post autor: LUKI82 » 28 lip 2010, 21:22

Myślę że jest to normalne, u mnie jest identycznie.

Awatar użytkownika
gaco
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 43
Rejestracja: 26 lip 2010, 23:15
Imię: Michał
Lokalizacja: Prudnik

Re: Thesis - Connect pamięć ustawień

Post autor: gaco » 29 lip 2010, 22:55

Dzięki za inforamcje

W takim razie jest to bardzo do kitu, denerwuje mnie ciagle wlaczanie CDC przy odpalaniu.
Tak samo jest z otwieraniem drzwi, ustatwione mam zeby otwieral i zamykal tylko drzwi kierowcy, ale jak go zostawie na dłużej dzieje sie dokladnie tak samo jak z radiem, czyli otwiera wszystkie drzwi, zamkne go otworze i juz otwiera tylko kierowcy drzwi caly czas do momentu az nie zostawie go w spokoju na jakies 10 min. Nie jestem do konca przekonany czy tak ma byc.
Miło by było jakby ktoś jeszcze się wypowiedział :)

Może ktoś się orientuje w którym miejscu był zamontowany przełącznik co to odcina napięcia bo wyczaiłem, że slychać delikatny pstryk w aucie i to wlasnie po tym zostaja odlaczone wszelkie urządzenia.
a wydaje mi sie ze powinno zostac przelaczopne na akumulator zelowy, a nie calkiem zostac wylączone.

Pozdrawiam
Michał

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”