Thesis-wentylator nadmuchu

Awatar użytkownika
SzefJana
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 7
Rejestracja: 24 lut 2009, 0:00
Lokalizacja: Zielona Góra

Thesis-wentylator nadmuchu

Post autor: SzefJana » 07 lip 2010, 11:44

Thesis-wentylator nadmuchu
Witam : witaj :
Szukam albo możliwości usprawnienia, albo zakupu (może być używka) wentylatora nadmuchu do thesiski 2,4 JTD z 2005. Za wszelką pomoc dziękuję i pozdrawiam : beczy :

Awatar użytkownika
moto-pro
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 27
Rejestracja: 07 lis 2009, 10:45
Lokalizacja: Jelenia Gora

Re: Thesis-wentylator nadmuchu

Post autor: moto-pro » 07 lip 2010, 23:15

Co sie stalo z dmuchawa, moze podtopily sie styki we wtyczce jezeli nie to naprawa moze byc bardzo mozolna bo plyta jest zalana woskiem, wiem kto ma za 650zł :D

Awatar użytkownika
Michael G
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 114
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:57
Lokalizacja: Zgierz

Re: Thesis-wentylator nadmuchu

Post autor: Michael G » 13 lip 2010, 22:59

Nowy 1250 zł. Ale wiesz co?
Wymontuj wyczyść styki i zakładaj stary. Dla pewności zrestartuj system. Może pomoże. U mnie pomogło. Chodzi do dziś.
Pozdrawiam
Michael G
W każdej kobiecie jest Lancii dwie trzecie.Były: Thema 2.0 16V 155 KM,Kappa 2,4 JTD 136 KM, Wiśniowy Thesis 2,4 JTD 150 KM Tereską zwany ;-)

kacprus82
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 42
Rejestracja: 11 mar 2010, 6:35
Lokalizacja: pruszków

Re: Thesis-wentylator nadmuchu

Post autor: kacprus82 » 17 lip 2010, 13:56

Witam dołącze do tematu , na dworze tak cieplutko a tu nagle wentylator poszedł na urlop , Jeżdze sobie swojm wspaniałym autkiem z otwartą szybą , proszę o pomoc co muszę sprawdzić żeby być pewnym usterki wentylatora , podkreślam ze całe sterowanie działa . Jeszcze jedno gdzie mam go szukać w thesis , w podszybiu czy od strony schowka . Z góry dziękuje za wskazówki Kacper

argenta67

Re: Thesis-wentylator nadmuchu

Post autor: argenta67 » 17 lip 2010, 15:27

kacprus82 pisze:Witam dołącze do tematu , na dworze tak cieplutko a tu nagle wentylator poszedł na urlop , Jeżdze sobie swojm wspaniałym autkiem z otwartą szybą , proszę o pomoc co muszę sprawdzić żeby być pewnym usterki wentylatora , podkreślam ze całe sterowanie działa . Jeszcze jedno gdzie mam go szukać w thesis , w podszybiu czy od strony schowka . Z góry dziękuje za wskazówki Kacper
Wentylator jest wewnątrz, za schowkiem. Jeśli nie masz jako takie j smykałki technicznej to samemu ciemno to widzę.

kacprus82
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 42
Rejestracja: 11 mar 2010, 6:35
Lokalizacja: pruszków

Re: Thesis-wentylator nadmuchu

Post autor: kacprus82 » 20 lip 2010, 16:44

Wentylator znalazłem , dobrze że włosi nie zamontowali go w błotniku bo i na to ich stać haha , . A więc pisze konkrety wypaliła się kostka dochodząca do wentylatora po dokładnym wyczyszczeniu styków wentylator ruszył i znowu jestem w pełni zadowolony z mojego kochanego autka .
A tak poza tym jak w takim dopracowanym technologicznie samochodzie może wypalić się kostka , przecierz ja nie jeżdzę na tym wentylatorze .

Pozdrawiam Kacper

Awatar użytkownika
bogdan
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 1789
Rejestracja: 20 mar 2005, 0:00
Lokalizacja: Narew
Kontakt:

Re: Thesis-wentylator nadmuchu

Post autor: bogdan » 25 lip 2010, 20:26

Może mały opis tego chirurgicznego zabiegu z dojściem do wiatraczka.

Awatar użytkownika
Michael G
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 114
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:57
Lokalizacja: Zgierz

Re: Thesis-wentylator nadmuchu

Post autor: Michael G » 17 sie 2010, 0:43

kacprus82 pisze:A tak poza tym jak w takim dopracowanym technologicznie samochodzie może wypalić się kostka , przecierz ja nie jeżdzę na tym wentylatorze
Oooooooooooo :lol: nie ujadę :80:

Kacper nie rób se z nas jaj dobra :-)))) !!!
Kostka Ci sie wypaliła a ty jeszcze na mszę dziękczyną nie dałeś. Pobłogosław Panie te dary i oby nigdy więcej. : yesyes :
Pozdrawiam
Michael G
W każdej kobiecie jest Lancii dwie trzecie.Były: Thema 2.0 16V 155 KM,Kappa 2,4 JTD 136 KM, Wiśniowy Thesis 2,4 JTD 150 KM Tereską zwany ;-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”