Delta II - brak podświetlenia i postojówek

bananet
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 38
Rejestracja: 30 lis 2009, 10:36
Lokalizacja: Wroclaw

Delta II - brak podświetlenia i postojówek

Post autor: bananet » 18 sty 2010, 23:05

Witam.Mam pytanie do Uzytkowników Delty czy mieli problem jak w temacie.Nie działa mi poswietlenie tablicy rej.,postojówki przód,tył oraz podświetlenie deski i nawiewu.Wymieniłem juz przełącznik zespolony i sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i nic.dodam jeszcze ze jak przełącze przy stacyjce tym czarnym guzikiem na postój to sie wszytsko normlanie świeci.
Lancia Lybra 2.4 jtd Intensa
Lancia Delta II 1.6

TomaSsi
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 8
Rejestracja: 12 sty 2010, 18:06
Lokalizacja: Koszalin

Re: Delta II - brak podświetlenia i postojówek

Post autor: TomaSsi » 19 sty 2010, 23:12

Mam podobny problem tylko mi nie swieci jedna storna postojowek i podsiwetlenie nawiewu - sprawdz bezpiecnzik od tlyniej wycieraczki mi ten problem sie pojawil kiedy sie on spalil mozliwe ze ona cos ma ze soba bo dodam ze tylnia wycieraczka dziala mi na tym samym bezpieczniku co podswietlenie nawiewu ;]

Awatar użytkownika
bargaw3181
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 4067
Rejestracja: 24 maja 2009, 9:06
Imię: Bartłomiej
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Odp: Delta II - brak podświetlenia i postojówek

Post autor: bargaw3181 » 20 sty 2010, 0:01

nie wiem jak u Was, ale ja w Kappie miałem kiedyś taką sytuację, gdzie nie świeciły mi postojówki z lewej strony przód i tył.
sprawdziłem już wszystko i w końcu pojechałem do autoelektroniki, i okazało się, że na jakiejś płytce ze ścieżkami, która znajduje się za bezpiecznikami pod kierownicą jedna ścieżka była wypalona... przylutował ją i po kilku minutach pracy zaczęło wszystko świecić... taka pierdoła po prostu.

może u was jest coś podobnego...
514449239 Bartek (Bartłomiej, nie Bartosz ! ) vel modo ;)
Obrazek
Jestem odpowiedzialny za to co powiedziałem, nie za to co zrozumiałeś !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”