Lybra - Problem ze zmieniarka i kanapa tylna

Awatar użytkownika
asokolowski2
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 28
Rejestracja: 25 mar 2009, 17:53
Lokalizacja: Komorowo /k. Ostrów Maz.

Lybra - Problem ze zmieniarka i kanapa tylna

Post autor: asokolowski2 » 17 kwie 2009, 19:36

Witam niedawno kupiłem lyberke sw i mam małe problemy jak w temacie a mianowicie nie mogę wyciągnąć kasetki na płyty ze zmieniarki, zaczyna buczeć mechanizm jakby chciał ją oddać ale nic tylko siedzi ciągle na swoim miejscu i zaczyna sprawdzać kolejno płyty ale nie ma tam żadnej. Nie ma żadnych napisów na niej z przodu jaka to jest ale podejrzewam że sony z tego co znalazłem na forum na taka wygląda. Jakieś pomysły??
Druga sprawa lewa kanapa tylna ta pojedyncza po pociągnięciu żeby ją złożyć otwiera mi się na górze ok 2-3cm i dalej nic nie idzie, raczej nie ma tam jeszcze jakiegoś zabezpieczenia, prawa składa się bez żadnego problemu. Po prostu mogę tylko włożyć tam dłoń na górze. Co jest nie tak??

-- 06 Maj 2009, 10:51 --

Już płyty da rade wyciągnąć wystarczy tylko śrubokręt!! a kanapę jeszcze rozpracowuje tylko mało czasu ostatnio na to

Awatar użytkownika
Rodżer
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 124
Rejestracja: 27 lip 2009, 12:47
Lokalizacja: Kraków

Odp: Lybra - Problem ze zmieniarka i kanapa tylna

Post autor: Rodżer » 27 lip 2009, 14:11

asokolowski2 pisze:otwiera mi się na górze ok 2-3cm i dalej nic nie idzie, raczej nie ma tam jeszcze jakiegoś zabezpieczenia
Miałem dokładnie to samo - otóż zabezpieczenie jest. Spójrz troszkę powyżej osi obrotu zawiasu od wewnętrznej strony auta - taka czarna blacha z okrągłą dziurą w środku - w tej dziurze taki fest złotawy w kolorze bolec - wepchnij go paluchem i po kłopocie, znaczy po jego pierwszym etapie ;)
Teoretycznie wystarczy psiknąć WD lub podobnym i działa. U mnie jednak ów bolec wyskoczył prawie całkiem, okazało się, że ciągnąca go linka, której drugi koniec zaczepiony jest koło "zamka" na oparciu wypadł ze swego miejsca. Trochę gimnastyki i da się zrobić. Jak będę miał troszkę czasu wrzucę fotki (może się uda :) ).
Item ględziarze i bajdury,/Ciągnący z nieba grubą rentę,/O, łapiduchy z Jasnej Góry,/Z Góry Kalwarii parchy święte,/
I ty, księżuniu, co kutasa/Zawiązanego masz na supeł,/Żeby ci czasem nie pohasał,/Całujcie mnie wszyscy w dupę.
Julian Tuwim

Awatar użytkownika
asokolowski2
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 28
Rejestracja: 25 mar 2009, 17:53
Lokalizacja: Komorowo /k. Ostrów Maz.

Odp: Lybra - Problem ze zmieniarka i kanapa tylna

Post autor: asokolowski2 » 21 sie 2009, 20:04

Tak jak pisałeś jest to zabezpieczenie i trzeba wcisnąć ale cały czas wyskakuje że nawet przy składaniu jest problem, może też mi sie wyczepiło koło zamka jeszcze tam podłubie. Może uda mi sie jakąś fotkę dodać. Dzięki za poradę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”