Lybra - kody do nawigacji

miekii
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 3
Rejestracja: 08 sie 2008, 0:00
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Lybra - kody do nawigacji

Post autor: miekii » 13 sie 2008, 14:37

Cześc Wszystkim, mechanik ściągnął klemy, okazało sie ze nie mam nigdzie kodów do radia (radio jest z telefonem i navi), zamowilem kody w serwisie, przyszly, okazalo sie ze wszystko chodzi oprocz navi ktore wymaga jakiegos innego kodu, w serwisie mi powiedzieli ze tego to oni juz nie widza. kiedys ktos mi powiedzial ze navi powinna automatycznie wskoczyc, ale neistety tak nie jest, moze ktos cos wie, bede wdzieczny, zaniedlugo wybieram sie w tournee i przydalaby sie navigacja.
dzieki wielkie!!!! Pozdrawiam, Mieki LAncia Piekary

Awatar użytkownika
letnik22
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 332
Rejestracja: 11 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Olsztynek

Lybra - kody do nawigacji lancia 2,4 jtd 2002

Post autor: letnik22 » 14 sie 2008, 8:11

do navi jest osobny kod

miekii
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 3
Rejestracja: 08 sie 2008, 0:00
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Lybra - kody do nawigacji lancia 2,4 jtd 2002

Post autor: miekii » 21 sie 2008, 16:46

ale jak go zdobyc, w ganinexie nie wiedza, z radia to spisalem numery z radia i przyslali ale navi, hmm nie mam pojecia,

Fugaz
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 340
Rejestracja: 09 kwie 2008, 0:00
Lokalizacja: Tychy

Lybra - kody do nawigacji lancia 2,4 jtd 2002

Post autor: Fugaz » 21 sie 2008, 19:29

Przyjedź na Tychy 15 minut sami odczytają numery z navi i przyślą kod koszt 200 PLN
Zachorowałem na Lybrę i tylko jej kupno może mnie uleczyć!
P.S. Już ją mam 2,4 SW jtd czarna perła

miekii
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 3
Rejestracja: 08 sie 2008, 0:00
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Lybra - kody do nawigacji lancia 2,4 jtd 2002

Post autor: miekii » 22 sie 2008, 16:26

swietnie, że już ją masz, szczerze to chyba juz na zawsze bede jezdzil Lancią, tylko ostatnio jakies problemy mam ze sterowaniem świateł i wyświetloną poduszką od kierowcy.

jacekpm
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 14
Rejestracja: 27 paź 2008, 0:00
Lokalizacja: Konin

kody navigacji

Post autor: jacekpm » 28 paź 2008, 16:17

Spece odkodowali mi pierwszy kod (za 300.00zl) ale nie mam drugiego. Czy jest on w zespole głównym (z wyświetlaczem - be 2580) czy tez w czytniku plyty nawigacji? We Fiacie nic mi nie pomogli, a ich kod był zły. Na dodatek upierają sie ze oni mają racje (zle wpisali numer seryjny odbiornika). Czy moge użyć jakiegos kalkulatora? Nie moge tez wpisywac kodow zbyt wiele razy bo sie wzystko "zawiesi" Co zrobic? :cry:

Awatar użytkownika
letnik22
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 332
Rejestracja: 11 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Olsztynek

Lybra - kody do nawigacji lancia 2,4 jtd 2002

Post autor: letnik22 » 29 paź 2008, 8:53

z prawej strony radia (po wymontowaniu) nasz nalepkę z nr seryjnym nawigacji.

jacekpm
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 14
Rejestracja: 27 paź 2008, 0:00
Lokalizacja: Konin

kody navigacji

Post autor: jacekpm » 30 paź 2008, 9:19

Dziekuje za rade ale bylem we Fiacie z czalym radiem. Wpisali zly numer (ten na samej gorze) naklejki po prawej stronie. Stracilem 150zl i dalej nic nie mialem . Wszyskie numery z naklejki prawej gornej i dolnej mam zanotowane :(

Fugaz
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 340
Rejestracja: 09 kwie 2008, 0:00
Lokalizacja: Tychy

Lybra - kody do nawigacji lancia 2,4 jtd 2002

Post autor: Fugaz » 30 paź 2008, 9:40

Ja byłem na Fiacie w zeszłym tygodniu, sami sobie wymontowali nawigacje sprawdzili numery i teraz tylko na kod czekam. Jak go tylko dostanę to podzielę sięwrażeniami czy wszystko działa.
Zachorowałem na Lybrę i tylko jej kupno może mnie uleczyć!
P.S. Już ją mam 2,4 SW jtd czarna perła

jacekpm
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 14
Rejestracja: 27 paź 2008, 0:00
Lokalizacja: Konin

Lybra - kody do nawigacji lancia 2,4 jtd 2002

Post autor: jacekpm » 31 paź 2008, 10:20

Niestety ja nie mialem szcześcia u Fiata i zostałem na "bruku". Ciekaw jestem czy ktos z Członków Klubu jest może bardziej "profesionalistą" jak ja i będzie mógł udzielić rady w moim (i chyba wielu) problemie? Pozdrowienia :?

Awatar użytkownika
kaeres
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1413
Rejestracja: 20 maja 2008, 0:00
Lokalizacja: Wodzislaw Sl., Poland

Lybra - kody do nawigacji lancia 2,4 jtd 2002

Post autor: kaeres » 31 paź 2008, 11:30

Nie rozumiem tematu - straciłem 150zł.

jacekpm
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 14
Rejestracja: 27 paź 2008, 0:00
Lokalizacja: Konin

Lybra - kody do nawigacji lancia 2,4 jtd 2002

Post autor: jacekpm » 31 paź 2008, 18:54

Szkoda ze inni tez mieli "pecha". Ja swoją karte kodową moge użyć tylko do : cenzura : Czy to znaczy że FIAT nie ma fachowców od serwisu nawigacji? Co mamy teraz zrobić? Podobno sa kalkulatory. Słyszałem też że jak sie zna pierwszy numer to jest prosty "trik" by przeliczyc go na ten drugi. 8O

Awatar użytkownika
kaeres
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1413
Rejestracja: 20 maja 2008, 0:00
Lokalizacja: Wodzislaw Sl., Poland

Lybra - kody do nawigacji lancia 2,4 jtd 2002

Post autor: kaeres » 31 paź 2008, 19:16

No ale za co zapłaciłeś 150zł skoro nic nie zrobili ?

jacekpm
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 14
Rejestracja: 27 paź 2008, 0:00
Lokalizacja: Konin

Lybra - kody do nawigacji lancia 2,4 jtd 2002

Post autor: jacekpm » 31 paź 2008, 22:03

Zapłaciłem za kartę z numerem ICS (inaczej by mi jej nie wydali), który był zły. We Fiacie wpisali niewłaściwy numer seryjny do ich systemu (na samej górze nalepki po prawj stronie radia) Otrzymałem więc bezwartościowy kod, a reklamacji nie chcieli uznać. Tłumaczyli się że może ktoś zmienił radio, ale to nie było prawdą. Z zagranicznych forum (alfa 166 i porsche mają ten sam system) wynikało ze numer który się podaje jako seyjny jest inny. Wiem więc że to w Fiacie się pomylili, tyle że nie chcą uwzględnić moich reklamcji. :evil:

lancia1969
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2058
Rejestracja: 22 cze 2005, 0:00
Imię: magOmichVE
Lokalizacja: Usa
Kontakt:

Lybra - kody do nawigacji lancia 2,4 jtd 2002

Post autor: lancia1969 » 31 paź 2008, 22:42

"jacekpm" pisze:Zapłaciłem za kartę z numerem ICS (inaczej by mi jej nie wydali), który był zły. We Fiacie wpisali niewłaściwy numer seryjny do ich systemu (na samej górze nalepki po prawj stronie radia) Otrzymałem więc bezwartościowy kod, a reklamacji nie chcieli uznać. Tłumaczyli się że może ktoś zmienił radio, ale to nie było prawdą. Z zagranicznych forum (alfa 166 i porsche mają ten sam system) wynikało ze numer który się podaje jako seyjny jest inny. Wiem więc że to w Fiacie się pomylili, tyle że nie chcą uwzględnić moich reklamcji. :evil:
Ja na Twoim miejscu - poszukałbym psich gówien - wsadził do pudełka ,przykrył kserem rachunku lub Fv którą otrzymałeś - podszedłbym grzecznie do Pana z Fiata tam gdzie otwierałeś zlecenie i nie zaczepnie powiedział:
mój mechanik twierdzi że ta cześć jest do wymiany .
Połozył pudełko na stole.
Czy może Pan mi pomóc ?
Spokojnie poczekałbym na otwarcie zawartości przez tego Pana - i czekałbym na reakcje - w razie oburzenia - wręczyłbym karte ICs-u z kodem który wygenerowali.
Uważam, że ma taka samą wartość - przepraszam :!: zapłaciłeś za to ciężko zarobionymi pięniędzmi - nie dawałbym tylko pokazał w końcu zapłacone.
Na koniec :
Grzecznie do widzenia i dziękuje za miła obsługe.

Przecież nie może być tak, aby za błedy "Pana Kołka" z logiem Fiata na fartuchu , klient płacił - rozumiem - przyjeżdzasz Librą, z nawigacją od BMW lub Audi - maja prawo kodu nie mieć , ale w przypadku produktów Fiata - za Twoje pieniądze mają obowiązek zrobić wszystko aby problem rozwiązać - jednocześnie informując o kwocie za naprawę , na którą możesz ale nie musisz się zgodzić !
Nawet jeżeli zrobiłeś lub poprzedni właściciel upgrade Navi montując seryjne urządzenie.
Nie mam racji ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”