Lancia Lybra - jak przekonać żonę do tego trójkąta?

Moderator: stabraf

Anonymous

Jak przekonać Żonę do Lybry SW 2.4 JTD ???

Post autor: Anonymous » 27 lut 2007, 9:29

: witaj :
Zaprawieni w bojach forumowicze pewnie pomogą mi uzyskać
trochę informacji na w/w temat

Wczroaj pokazałem żonie Lybrę SW - stoi ładna i czeka w komisie na nowego właścicielaa

usłyszałem tu cytat - " to auto jest feeee" i "sam sobie będziesz jeździł"
(pytanie czy zona 2 dzieci i 2 psy autobusem ???)


Pytanie co zrobić - ja się chyba zdecydowałem
ale nie chcę toczyć wojny o furkę

Więc tak :
1. Czy ta roleta bardzo przeszkadza ?
2. Czy alcantarę jasna cięzko wyczyscic - może jakies psrawdzone srodki chemiczne ?
3. Gdzie można kupić jaką wkłądkę gumową do bagażnika - żeby chociaż błoto z pieskowych łap tam zostało ?
4. Czy ktoś może całą przestrzeń ładunkową sobie obił blachą stalową i myje pod ciśnieniem ??? :D
5. Aha no i jak jej powiedzieć że przód jest piękny ??

Pozdro
K.

Awatar użytkownika
Marcin_D
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3245
Rejestracja: 21 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Radom woj. mazowieckie

Jak przekonać Żonę do Lybry SW 2.4 JTD ???

Post autor: Marcin_D » 27 lut 2007, 9:32

No to trudne masz zadanie do wykonania. A przód Lybry jest fajny, może twoja żona po prostu nie dostrzega dyskretnego uroku tego przodu.
Lancia i jeszcze raz Lancia

Lancia Kappa 2,4 20V LX Bi-Power

Awatar użytkownika
darkobo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1547
Rejestracja: 09 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Jak przekonać Żonę do Lybry SW 2.4 JTD ???

Post autor: darkobo » 27 lut 2007, 9:47

Znajdź kumpla z Lybrą wsadź do nie żonę i jeździe na wycieczekę. A jeszcze najlepiej jeśli będzie mogła sama poprowadzić (o ile ma prawo jazdy). Niestety chyba w Cz-wie nie ma forumowicza z Lybrą :(
Albo zaproś Nata pod lub na Jasną Górę - on każdego przekona do Lybry, a zwłaszcza SW :lol:
homo homini Lancia (est)
Było: Dedra 2.0 ie, Kappa 2.0, Kappa 2.4 JTD
Jest: Delta II 1.6 8V (w rodzinie ;) )

Anonymous

ZAPRASZAM !

Post autor: Anonymous » 27 lut 2007, 9:56

NAT - oczywiście zapraszam POMOCY !

Guliver
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 143
Rejestracja: 26 sty 2007, 0:00
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Jak przekonać Żonę do Lybry SW 2.4 JTD ???

Post autor: Guliver » 27 lut 2007, 10:18

a nie ma opcji zmiany żony??? :D:D:D Żartuję oczywiście :D














P.S: Na pewno nie ma?? :D
Lancia Kappa 2,4 T.DS sedan blękitnosqry :)

www.czardasz.org

Tomecki
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 66
Rejestracja: 22 gru 2006, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Jak przekonać Żonę do Lybry SW 2.4 JTD ???

Post autor: Tomecki » 27 lut 2007, 10:43

Moja też marudziła i kręciła nosem do momentu aż ją ujrzała na własne oczy i wsiadła do środka :) . To wystarczyło..
Pozdrawia Was Tomecki oraz
Lybra SW 1.8 w czarnej perle

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Jak przekonać Żonę do Lybry SW 2.4 JTD ???

Post autor: tomek » 27 lut 2007, 11:02

"Tomecki" pisze:Moja też marudziła i kręciła nosem do momentu aż ją ujrzała na własne oczy i wsiadła do środka :) . To wystarczyło..
Przekownywac do Lybry kombi? Chya zadnej kobiet mocno nie trzea. Pokaz jej zadbana Lybre, posadz ja do srodka, przejedz sie kawalek - powinno wystarczyc, chya, ze zona ma jakies preferencje co do wielkosci auta (za duze lub za male).
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: Jak przekonać Żonę do Lybry SW 2.4 JTD ???

Post autor: Nat » 27 lut 2007, 11:24

"gummibear" pisze:Więc tak :
1. Czy ta roleta bardzo przeszkadza ?
2. Czy alcantarę jasna cięzko wyczyscic - może jakies psrawdzone srodki chemiczne ?
3. Gdzie można kupić jaką wkładkę gumową do bagażnika - żeby chociaż błoto z pieskowych łap tam zostało ?
4. Czy ktoś może całą przestrzeń ładunkową sobie obił blachą stalową i myje pod ciśnieniem ??? :D
5. Aha no i jak jej powiedzieć że przód jest piękny ??
ad 1. Roleta nie przeszkadza, choć sam uważam, że powinna być zwijana, ale nie oznacza to, że jest jakas niewygodna w uzyciu. Fajna jest ta rynienka na parasol, no ale jak bedziesz woził psa to zarówno roleta jak i rynienka wyleci z auta przecież.
ad 2. Alcantare łatwo wyczyścic, jesli jednak masz sporo brudasów (małe dzieci/ zwierzeta), sugerowałbym jednak granatową. mam taka i nie ma problemu.
ad 3. Bywa na allegro- więc poluj. Mozna tez w ASO Fiata, jak masz za duzo kaski ;) Pogadaj z Mart27, on uzywa takiej wanienki.
Wygląda to tak:
Obrazek.
ad 4. Bleee co za pomysł! Znów sugeruję blue alcantarę. Dodatkowo blue alcantara ma ciemne obicie bagaznika. Ja mam takie, jak chcesz to zrobie zdjęcie.
ad 5. Myślę, ze przejażdżka Lyberką ją przekona. Przód? Te okrągłe światła wychodzące z błotników mozesz porównac do klasycznych aut typu Jaguar czy Porsche (unikaj porównania do garbusa czy syreny ;)) Ale znając zycie, jesli sama się nie przekona to nie będzie łatwo.

Ja jestem wielkim miłośnikiem mojej Lyberki, którą ujeżdżam od półtora roku. Ale fakt, ze kupiłe naprawde zadbany egzemplarz od bogatego pedanta. Polecam silniki 2,0 20V oraz 2,4 JTD.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
sloneczna
Odszedł od nas na zawsze
Odszedł od nas na zawsze
Posty: 1148
Rejestracja: 03 mar 2005, 0:00

Jak przekonać Żonę do Lybry SW 2.4 JTD ???

Post autor: sloneczna » 27 lut 2007, 12:08

Nie mamy doświadczenia w przekonywaniu żon do Lanci.Jednk był taki przypadek na naszym Forum:
Żonie naszego kolegi nie podobała się Dellta ,chyba ją sprzedał (a dyskusja była na końcu niemiła).
Moja rada:
Powinno być tak jak z ciuchami ,perfumami .Kobieta kupuje, to co robi na innych wrażenie (taka natura)a z Lancią jest dokładnie tak samo.I w tym kierunku musisz iść . Przejedź się z żoną na jazdę próbną i powtażaj jak to wszyscy się za nami oglądają (zwłaszcza sąsiedzi ,znajomi ,napewno poskutkuje) :wink:
Powodzenia
Jurek odszedł od nas na zawsze...

Awatar użytkownika
Radicz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1605
Rejestracja: 27 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Jak przekonać Żonę do Lybry SW 2.4 JTD ???

Post autor: Radicz » 27 lut 2007, 12:20

Hmmm... a długo jesteś żonaty? :hmmm:
Napisałbym Ci, jak przekonać kobitkę nawet i do VW Passata '89 (do Lybry wystarczy 5% tego :!: ), ale nie nadaje się to na Forum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam, Radicz :wink:

Awatar użytkownika
EWCIA
Klubowiczka
Klubowiczka
Posty: 497
Rejestracja: 07 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Jak przekonać Żonę do Lybry SW 2.4 JTD ???

Post autor: EWCIA » 27 lut 2007, 12:45

"Radicz" pisze:Hmmm... a długo jesteś żonaty? :hmmm:
Napisałbym Ci, jak przekonać kobitkę nawet i do VW Passata '89 (do Lybry wystarczy 5% tego :!: ), ale nie nadaje się to na Forum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam, Radicz :wink:
: hahaha : vw 8O ??? Oj Raduś no co Ty?? :pocieszanie: no chyba, że w środku byłaby niespodzianka - nówka sztuka Ypsilonka :D ..albo przynajmniej byłby wypchany na maxa modelikami ze sklepów, które zamieścił Strang :lol:
---
Gummibear wiesz co, jak sama się nie przekona do pięknego wnętrza LYberki to nie wiem... :nono:
kiedyś Kappa Blue Lady - obecnie Coupe 20VT ;-)

Awatar użytkownika
pew
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2071
Rejestracja: 13 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Jak przekonać Żonę do Lybry SW 2.4 JTD ???

Post autor: pew » 27 lut 2007, 13:23

a może pokazać Corollę w wersji "owadzie oczy" i np. starszego mercedesa "balerona" to od razu się Lybra spodoba? :wink:
a tak na serio jeśli czarna SW jej się nie podoba to ciężko będzie - dla mnie to najładniejsza opcja Lyberki (o przód mnie nie pytajcie bo też mam lekko mieszane uczucia : gafa : )
a jeśli chcesz negatywną opinię nt. Laguny II to służę - mamy kilkadziesiąt we flocie :?
Pepe le Pew
Lybra SW 2.4 jtd / była Thema i.e. turbo i 2x Delta II HPE 1.8 GT

Anonymous

Jak przekonać Żonę do Lybry SW 2.4 JTD ???

Post autor: Anonymous » 27 lut 2007, 13:26

żona wizytowała dziś forum przez 2 godziny

pozytywy - do wnętrza brak zastrzeżeń

negatywy - cały czas nie podoba się przód samochodu

Ale i tak jest lepiej niż było - tylko kaskę zbierać i kupować jak najszybciej
K.

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Jak przekonać Żonę do Lybry SW 2.4 JTD ???

Post autor: tomek » 27 lut 2007, 13:45

"gummibear" pisze: negatywy - cały czas nie podoba się przód samochodu
Niech obejrzy Thesisa, ten dopiero jest kontrowersyjny ;)
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lybra/Lybra SW”