Kilka fotek Ogrodzieniec 2005

Zloty i spotkania

Moderator: wujekp

Awatar użytkownika
Tomasz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1272
Rejestracja: 16 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Brzeszcze woj małopolskie

Kilka fotek Ogrodzieniec 2005

Post autor: Tomasz » 11 wrz 2005, 18:09

Serdecznie dziękuje wszystkim za tak liczne przybycie
Mam nadzieję że kolejny zlot będzie równie udany a nawet lepszy.
Pozdrowienia dla wszystkich klubowiczów i ich rodzin
DO ZOBACZENIA NA KOLEJNYM ZLOCIE

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

dedra4wd

Kilka fotek Ogrodzieniec 2005

Post autor: dedra4wd » 11 wrz 2005, 19:59

HEHE - Fajne fotki - szczególnie ostatnia

pozdro

Anonymous

Kilka fotek Ogrodzieniec 2005

Post autor: Anonymous » 11 wrz 2005, 20:28

Powiem tak , aż żal d...e ściska jak sie to widzi, ale musiało byc pięknie i te 8O ludzi że tyle lucynek nagle sie znalazło. BRAWO :cry:

Awatar użytkownika
Zbyszek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 76
Rejestracja: 10 lip 2005, 0:00
Lokalizacja: Tychy

Kilka fotek Ogrodzieniec 2005

Post autor: Zbyszek » 11 wrz 2005, 20:55

8) Było naprawdę fajnie. Dopisała frekwencja, dostosowała się pogoda - a i gospodarze obiektu - "Zamek Ogrodzieniec" stanęli na wysokosci zadania - inscenizacja Obrony Grodu. Niech żałuje ten kto nie był.
Na priv podeślę moje fotki. Proszę o zgłoszenia na zzielinski@poczta.fm i proszę też innych o foto. Zrobimy "rodzinny album" bo zabrakło czasu na "wspólną rodzinną fotkę" Pozdrawiam i do ............zabaczenia.
LYBRA SW 2,4jtd INTENSA
(już ex LYBRA SW 2,0 / 20V Bi-Power NAVI / Tiptronic
(ex DEDRA SW 1,6/16V Bi-Power 1998)

Awatar użytkownika
Tomasz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1272
Rejestracja: 16 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Brzeszcze woj małopolskie

Kilka fotek Ogrodzieniec 2005

Post autor: Tomasz » 11 wrz 2005, 22:24

"dedra4wd" pisze:HEHE - Fajne fotki - szczególnie ostatnia

pozdro
Ostatnia specjalnie dla Ciebie po starej znajomości :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
mustafi
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 418
Rejestracja: 09 lis 2004, 0:00
Lokalizacja: Piła

Kilka fotek Ogrodzieniec 2005

Post autor: mustafi » 11 wrz 2005, 22:31

Super, czekam na wiecej fotek abym mogl zobaczyc jak najwiecej. Licze tez na obszerne relacje, kto byl , co i jak, milo bedzie chociaz poczytac. Nie widze, zadnej Nuova Delta co za wstyd :oops: :oops: :oops: :oops:
Obrazek

Anonymous

Kilka fotek Ogrodzieniec 2005

Post autor: Anonymous » 11 wrz 2005, 22:48

Czworokoły prezentują się okazale, widać że mieliście piękną pogodę w Ogrodzieńcu choć po południu nad Częstochową było oberwanie chmury. Ale szkoda kurna że nie widać za wiele paszczęk klubowiczów :lol:

Awatar użytkownika
Maniek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 156
Rejestracja: 21 gru 2004, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Kilka fotek Ogrodzieniec 2005

Post autor: Maniek » 11 wrz 2005, 22:51

Zlot był naprawde udany. Takiego chyba jeszcze nie było.Szkoda naprawde że zabrakło wspólnej fotki :( Taka mała dezorganizacja. No ale trudno. Na następnym zlocie na pewno zrobi się taką fotke.Pozdrawiam wszystkich którzy przybyli na zlot no i miłośników Lanci.
Pozdrawiam

Mariusz z Warszawy.
Lancia Kappa 2.4 LX 98r (LPG)

502-535-995

Awatar użytkownika
Miro
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1371
Rejestracja: 26 sie 2005, 0:00
Imię: Mirek
Lokalizacja: Limanowa/UE

Kilka fotek Ogrodzieniec 2005

Post autor: Miro » 11 wrz 2005, 23:42

Zlot byl naprawde swietny :D Bylo duzo samochodow, zdecydowanie najwiecej bylo kappy. Szkoda ze themy tak malo :( (tylko 4 razem z moja) ale ogolnie bylo super :D
Jesli ktos posiada fotki ze zlotu bardzo bym prosil o podeslanie bo zapomnialo mi sie aparatu niestety :cry:
Moj mail to >30tomi@interia.pl Z gory wielkie dzieki
Pozdrawiam... :)
Lancia Thema 3.0V6 12V 93r
Alfa Romeo 147 1.6 16V 06r
FSO Polonez Caro Plus 3.0V6 24V 98r
501579950
_____Thema_____

Awatar użytkownika
Adam L.
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 281
Rejestracja: 02 mar 2005, 0:00
Lokalizacja: Gliwice

Kilka fotek Ogrodzieniec 2005

Post autor: Adam L. » 12 wrz 2005, 7:27

"mustafi" pisze:Super, czekam na wiecej fotek abym mogl zobaczyc jak najwiecej. Licze tez na obszerne relacje, kto byl , co i jak, milo bedzie chociaz poczytac. Nie widze, zadnej Nuova Delta co za wstyd :oops: :oops: :oops: :oops:
Jak dokładniej się przyjżysz to może zobaczysz moją czarlulkę 8) i to byłoby na tyle, byłem rodzynkiem. Jak to skomentował Bohdan z Czech "Sama Kappa" he, he.
Zlot naprawdę udany, okolica piękna, pogoda dopisała. Serdeczne podziękowania dla kolegów z Czech, do zobaczenia na kolejnym zlocie :wink:

Awatar użytkownika
Arek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 546
Rejestracja: 15 lip 2003, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Kilka fotek Ogrodzieniec 2005

Post autor: Arek » 12 wrz 2005, 8:32

Najwieksze zaskoczenie? - FREKFENCJA!!!! Rewelacja było nas chyba ze 3 razy tyle ilu poczatkowo sie zapowiadało.
MIEJSCE? - bardzo fajne! Aha dzieki zyczliwym ludziom którzy wskazali droge do parkingu w końcówce podróży z Warsoviii. Szczerze mówiąc to tak sie zakręciłem że za szybko wyjechałem z ogrodzieńca bo mogłem posiedzieć jeszcze ze 2 godzinki.
Wnioski na przyszłość? hmmm - nie było prawda że nie jest mozliwe zebranie się LKP w formule ogólnopolskiej. Dało radę. Na nastepny zlot trzeba zrobić cuś w rodzaju PROGRAMU (np. kiedy wspólne zdjątko, kiedy przejazd kolumną przez miejsce itp). Takie rzeczy trzeba uzgodnić, oczywiście bez przesadnej szczegółowości bo to przecież nie szkoła. Ale zabezpieczy to nas przed rozłazeniem
Grunt to to żeśmy sie zobaczyli, policzyli, Ducha nie traććie :lol: Nastepną razą trzeba zrobić to w sobotę, to w nocy można zawsze się czymś wzmocnić i niedziela jest wolna.
"My Lancisti musimy sie trzymac razem" Arystoteles

Awatar użytkownika
Johny-p
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 50
Rejestracja: 17 mar 2005, 0:00
Lokalizacja: Bełchatów

Kilka fotek Ogrodzieniec 2005

Post autor: Johny-p » 12 wrz 2005, 9:05

zgodnie z obietnicą też byłem i na żywo sporo lusiek zobaczyłem :)
Pozdrowienia dla wszystkich :)

Awatar użytkownika
makek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 698
Rejestracja: 24 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Bełchatów

Kilka fotek Ogrodzieniec 2005

Post autor: makek » 12 wrz 2005, 9:33

Tak było.......kiedy znów?

bartcho
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 20
Rejestracja: 31 sie 2004, 0:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Kilka fotek Ogrodzieniec 2005

Post autor: bartcho » 12 wrz 2005, 9:49

No dobra odważe się pierwszy na trochę słów krytyki :roll: .

Jako człowiek smętnie nastawiony do życia pozwole sobie trochę pobiadolic.

Moim zdaniem zlot był niewykorzystaną okazją. Na bazię największego sukcesu zlotu - jakim była frekwencja - można było pokusic się o znacznie więcej.

Czego moim zdaniem zabrakło? Integracyjnego charakteru zlotu.

Owszem dla "samców" zakochanych w swoich furmankach mogło byc ok, było dużo różnych modeli z dużym przekrojem zastosowanych jednostek napędowych (wielka szkoda, że nie przyjechała jedyna Thesis w naszym klubie).

Jednak biorąc pod uwagę, że większośc z nas przyjechała z towarzyszkami swojego życia, dziecmi (ja dodatkowo nawet z psem), to podejrzewam nie wszyscy byli szcześliwi, powiem nawet, że dośc zagubieni i osamotnieni.

Żeby już nie przedłużac i nie ograniczac się tylko do narzekania. Moje propozycje:
- zlot powinien byc raczej 2 dniowy
- na łonie natury (np łąka pod laskiem, może jeziorkiem), a nie na zakurzonym parkingu, gdzie temperatura sięgała pewnie 35 stopni i nie było się gdzie schowac.
- jakiś bardziej kreatywny plan zlotu
- wspólne spożywanie (ognisko, piwo, wódka spiew i góralska muzyka) - nie od dziś wiadomo, że spożywanie z jednej michy, kielonka bardzo integruje
- jak się już człowiek zakonserwuje to można go nawet na gry i zabawy namówic.

Tyle, dzięki i pozdrawiam wszystkich.


Aaaaaaaaaaaaaa zapomniałbym, opier...... dla fotografa moją żona na żywo wyglądał dużo lepiej :lol:
Kappa 2.0 20V + LPG '98 - granatowa

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Kilka fotek Ogrodzieniec 2005

Post autor: tomek » 12 wrz 2005, 10:05

"bartcho" pisze: - zlot powinien byc raczej 2 dniowy
To chyba potwierdzaja wszyscy ;)
- na łonie natury (np łąka pod laskiem, może jeziorkiem), a nie na zakurzonym parkingu, gdzie temperatura sięgała pewnie 35 stopni i nie było się gdzie schowac.
Rzeczywiscie, w momencie gdy byly z nami cale rodziny to dzieci nudzily sie, i zaczely padac od tej temperatury, mimo, ze sam mialem ten problem, to wydaje mi sie, ze nie jest to problem organizatorow.
Zlocik, w sumie z malego spotkanka zrobil sie liczna impreza.
- jakiś bardziej kreatywny plan zlotu
Tu masz duzo racji. Nie mozna czekac za dlugo na spoznialskich. Latwiej sobie planowac czas, gdy sie wie co i kiedy jest zaplanowane.
- wspólne spożywanie (ognisko, piwo, wódka spiew i góralska muzyka) - nie od dziś wiadomo, że spożywanie z jednej michy, kielonka bardzo integruje
- jak się już człowiek zakonserwuje to można go nawet na gry i zabawy namówic.
To wszystko wiaze sie z postulatem nr 1 ;)
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2005, 10:17 przez tomek, łącznie zmieniany 1 raz.
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Zloty i spotkania :::”