Delta II - Centralny zamek-tylko z bliska

Awatar użytkownika
karol1125
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 416
Rejestracja: 15 cze 2007, 0:00
Lokalizacja: Lidzbark k/Działdowa

Delta II - Centralny zamek-tylko z bliska

Post autor: karol1125 » 24 sie 2007, 14:40

Witam. Mam taki Problem że mój centralny z pilota działa tylko z bardzo bliska to jest 0,5-1m czasami z 2m. Wymieniłem bateryjkę na nową i jest tak samo. Czy to normalne? Zakładałem koledze zamek za 85 zł i tam łapał nawet z 20m przez dom, dlatego mnie to dręczy. Jeżeli ktoś coś wie na ten temat to zapraszam do rozmowy. Pozdrawiam.
Delta Nuova 1,8 8V 94r.

qiub555
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 23
Rejestracja: 02 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: wrocław

Nuova Delta-Centralny zamek-tylko z bliska

Post autor: qiub555 » 25 sie 2007, 22:28

każdy pilot działa na inną odległość miałem takie co działały na 20m a teraz mam taki co działa na 1-2m. kupiłem deltę bez pilota a alarm zakładałem sam więc nie wiem czy w orginale są piloty, ale jednak wydaje mi się że to zależy właśnie od nadajnika w pilocie
norbert

Awatar użytkownika
karol1125
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 416
Rejestracja: 15 cze 2007, 0:00
Lokalizacja: Lidzbark k/Działdowa

Nuova Delta-Centralny zamek-tylko z bliska

Post autor: karol1125 » 26 sie 2007, 21:55

No, a wie może ktoś gdzie w samochodzie znajduje się centralka i odbiornik zamka z antena?
Delta Nuova 1,8 8V 94r.

Awatar użytkownika
pawcio1
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1169
Rejestracja: 29 wrz 2006, 0:00
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Re: Nuova Delta-Centralny zamek-tylko z bliska

Post autor: pawcio1 » 26 sie 2007, 22:01

"karol1125" pisze:Witam. Mam taki Problem że mój centralny z pilota działa tylko z bardzo bliska to jest 0,5-1m czasami z 2m. Wymieniłem bateryjkę na nową i jest tak samo. Czy to normalne? Zakładałem koledze zamek za 85 zł i tam łapał nawet z 20m przez dom, dlatego mnie to dręczy. Jeżeli ktoś coś wie na ten temat to zapraszam do rozmowy. Pozdrawiam.
Mój pilot działa podobnie i tez sie nad tym zastanawiam czy tak ma być? Ale z kolei nie wiem czy mam pilota orginalnego czy może już dorobionego...?Centralka też nie wiem gdzie może być?
:roll:
Była Lancia Delta Hpe 1.8 16v vvt
Była Kappa 2.0 16v T.
Jest Alfa Romeo 166 3.0 V6

Yannick
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 24
Rejestracja: 19 lip 2007, 0:00
Lokalizacja: Brzesko

Nuova Delta-Centralny zamek-tylko z bliska

Post autor: Yannick » 26 sie 2007, 22:56

Centralka jest (przynajmniej u mnie) po lewej stronie kierownicy, ukazuje się po odkręceniu tej osłony poniżej deski (jedna śrubka z lewej od strony drzwi, jedna z dołu pod kierownicą i dwa zatrzaski u góry). Takie białe pudełko. Ja mam także alarm w tych okolicach umiejscowiony, bo jest tam trochę miejsca.
Pozdrawiam
Delta Nuova HF LS

Awatar użytkownika
Andrzej76
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 55
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Puławy, woj. lubelskie

Pilot centralego zamka.

Post autor: Andrzej76 » 03 wrz 2007, 21:46

Oryginalne piloty do Delty, to piloty na podczerwień i nie ma siły, żeby działały z daleka. Ja mam takie dwa - jeden i drugi działa co najwyżej z dwóch metrów, zależy gdzie się stoi, a najlepiej przy samym aucie. Piloty działające z dużych odległości, a nawet z budynków to piloty radiowe, a to już całkiem co innego.
Lancia Delta II, 1.6/8V+LPG, 1994

Awatar użytkownika
karol1125
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 416
Rejestracja: 15 cze 2007, 0:00
Lokalizacja: Lidzbark k/Działdowa

Re: Pilot centralego zamka.

Post autor: karol1125 » 04 wrz 2007, 16:54

"Andrzej76" pisze:Oryginalne piloty do Delty, to piloty na podczerwień i nie ma siły, żeby działały z daleka. Ja mam takie dwa - jeden i drugi działa co najwyżej z dwóch metrów, zależy gdzie się stoi, a najlepiej przy samym aucie. Piloty działające z dużych odległości, a nawet z budynków to piloty radiowe, a to już całkiem co innego.
Witam. To jak mówisz że na podczerwień, to ja mam chyba inny, bo mój nie ma diody nadawczej, no chyba że jest w środku(w pilocie). No i czemu pilot telewizora łapie z 5-8 m a jest też na podczerwień? Pozdrawiam.
Delta Nuova 1,8 8V 94r.

Awatar użytkownika
blantek212
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 66
Rejestracja: 19 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Poznań, okolice

Nuova Delta-Centralny zamek-tylko z bliska

Post autor: blantek212 » 04 wrz 2007, 17:31

czemu tak wam zalezy na tym zeby z daleka otwierac samochod?
Z tego co mi wiadmo to w wielu nowych samochodach wyzszej klasy, specjalnie stosowany jest krotki zasieg pilota, a wszystko po to zeby nikt samochodu nie zwedzil, na runku bez problemu mozna dostac urzadzenia ktore przechwytuja sygnal czy cos takiego, i otwierajac samochod z duzej odlegosci ktos moze go przechwycic i bez problemu otworzyc samochod pod nieobecnosc wlasciciela:) wiec jesli pilot ma krotki zasieg to mniejsze prawdopodobienstwo ze ktos przechwyci "sygnal"
Lancia Lybra 2.4JTD
2000 rok

Awatar użytkownika
karol1125
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 416
Rejestracja: 15 cze 2007, 0:00
Lokalizacja: Lidzbark k/Działdowa

Nuova Delta-Centralny zamek-tylko z bliska

Post autor: karol1125 » 04 wrz 2007, 20:37

"blantek212" pisze:czemu tak wam zalezy na tym zeby z daleka otwierac samochod?
Z tego co mi wiadmo to w wielu nowych samochodach wyzszej klasy, specjalnie stosowany jest krotki zasieg pilota, a wszystko po to zeby nikt samochodu nie zwedzil, na runku bez problemu mozna dostac urzadzenia ktore przechwytuja sygnal czy cos takiego, i otwierajac samochod z duzej odlegosci ktos moze go przechwycic i bez problemu otworzyc samochod pod nieobecnosc wlasciciela:) wiec jesli pilot ma krotki zasieg to mniejsze prawdopodobienstwo ze ktos przechwyci "sygnal"
Heh. Może i masz rację, ale po pierwsze moje auto jest jedyna lancią w 12000 osobowej miejscowości, a po drugie wszyscy oprócz mnie twierdza że to auto jest zbyt awaryjne i szajs kie. Dlatego wątpię żeby ktoś chciał mi je zakosić. Jednak wolałbym nie robić z siebie idioty i nie wytykać ręki w stronę auta żeby je otworzyć. No i teraz to wiesz dlaczego mi tak zależy, po prostu wole otwierać z kieszeni niż jak głupek. Kocham to auto, bo ma duszę. Pozdrawiam.
Delta Nuova 1,8 8V 94r.

assar
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 31
Rejestracja: 08 maja 2008, 0:00
Lokalizacja: Czechowice Dz

Odp: Nuova Delta-Centralny zamek-tylko z bliska

Post autor: assar » 14 lut 2010, 11:56

Jak dla mnie to żaden problem że pilot działa z bliska, tyle że u mnie nie działa. Wymieniłem bateryjkę i nawet po przystawieniu do szyby centralny się nie otwiera i nie zamyka. po naciśnięciu przycisku czerwona dioda mruga i nic sie nie dzieje, nie mam alarmu. Ma ktoś pomysł o co biega? kodować pilot trzeba? Z góry thx za pomoc.
Lancia Delta HPE 1.9td
Ford Focus 1.8 tdci

Awatar użytkownika
pew
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2071
Rejestracja: 13 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Delta II - Centralny zamek-tylko z bliska

Post autor: pew » 14 lut 2010, 21:42

może Ci postawili właśnie na dachu mega antenę GSM? ;-)
mój pilot na polu działa z 20-30 metrów a w centrum Warszawy czasami nie chce z 1 metra ...
Pepe le Pew
Lybra SW 2.4 jtd / była Thema i.e. turbo i 2x Delta II HPE 1.8 GT

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”