Kappa - sworzeń przód i tuleje wahacza wzdłużnego tył

Zbynek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 230
Rejestracja: 14 gru 2008, 0:00
Lokalizacja: Białystok

Kappa - sworzeń przód i tuleje wahacza wzdłużnego tył

Post autor: Zbynek » 19 maja 2012, 21:01

Witam,
Muszę wymienić sworzeń wahacza przedniego (co ciekawe około rok temu już go wymieniałem z tej samej strony, druga strona jest nie ruszana) oraz tulejki wahacza wzdłużnego z tyłu. Jakiego producenta polecicie? Chcę wymienić je raz a dobrze, żeby za pół roku znów się tym nie zajmować. Linki do aukcji lub sklepów mile widziane :lol:

fotisk
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 617
Rejestracja: 14 paź 2009, 23:25
Lokalizacja: Łódź

Re: Kappa-sworzeń przód i tuleje wahacza wzdłużnego tył

Post autor: fotisk » 19 maja 2012, 23:47

Ja raz kupiłem TRW i wytrzymał mi dosłownie 15 tkm, wymieniłem teraz na Kamokę, zobaczę ile wytrzyma...
Pozdrawiam

Fotisk
Kappa 2.0 Łódź

Zapraszam do mojego sklepu http://www.nielsen.sklep.pl - dla forumowiczów 10% rabat...

Zbynek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 230
Rejestracja: 14 gru 2008, 0:00
Lokalizacja: Białystok

Re: Kappa-sworzeń przód i tuleje wahacza wzdłużnego tył

Post autor: Zbynek » 20 maja 2012, 6:53

fotisk pisze:Ja raz kupiłem TRW i wytrzymał mi dosłownie 15 tkm, wymieniłem teraz na Kamokę, zobaczę ile wytrzyma...
Ja właśnie nastawiałem się na TRW, podobno takie szły na perwszy montaż, więc jakościowo to powiina być górna półka, ale teraz dałeś mi do myślenia...

fotisk
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 617
Rejestracja: 14 paź 2009, 23:25
Lokalizacja: Łódź

Re: Kappa - sworzeń przód i tuleje wahacza wzdłużnego tył

Post autor: fotisk » 20 maja 2012, 23:58

Tak też myślałem i włożyłem... najgorsze w tym wszystkim jest to, że sworzeń był w lewym kole i się rozpadł...
Pozdrawiam

Fotisk
Kappa 2.0 Łódź

Zapraszam do mojego sklepu http://www.nielsen.sklep.pl - dla forumowiczów 10% rabat...

Awatar użytkownika
cool_r
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 219
Rejestracja: 21 lip 2009, 18:13
Lokalizacja: Ostrołeka

Re: Kappa - sworzeń przód i tuleje wahacza wzdłużnego tył

Post autor: cool_r » 20 lip 2012, 10:44

Z tym TRW to jakaś dziwna sprawa miałem kiedyś przygodę z klockami a teraz ze sworzniem przejechane może ze 30tkm i poszedł na złom i co dziwne też z lewej strony a każdy nawet największy dołek wymijany chociażby slalomem. Po wyciągnięciu porównałem sobie jego ze sworzniem z espasa i wzrokowo widać że ten drugi jest sporo większy, znowu patrząc dalej miałem akurat nowy sworzeń do vektry A który kiedyś to zakupiłem i tak zostało ale dzięki temu miałem nówkę gumkę którą wykorzystałem do sworznia z prawej mańki tamta pękła i co wielkość taka sama a auta no kappa jakby nie patrzył większa i cięższa od hopelka.
fotisk pisze:Ja raz kupiłem TRW i wytrzymał mi dosłownie 15 tkm, wymieniłem teraz na Kamokę, zobaczę ile wytrzyma...
Wpakowałem w wahacz implant też marki Kamoka a skusiła mnie cena która no nie koniecznie idzie w parze z jakością.
Fotisk czy od maja dalej spokój z zawieszeniem?
LanciA_K_2.0_vis'99+BOMBA
www.WreckedExotics.com <-----łezka w oQ jak nic

fotisk
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 617
Rejestracja: 14 paź 2009, 23:25
Lokalizacja: Łódź

Re: Kappa - sworzeń przód i tuleje wahacza wzdłużnego tył

Post autor: fotisk » 21 lip 2012, 0:01

Na razie wszystko jest ok. Zobaczymy jak dalej...
Pozdrawiam

Fotisk
Kappa 2.0 Łódź

Zapraszam do mojego sklepu http://www.nielsen.sklep.pl - dla forumowiczów 10% rabat...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie i hamulce”