Thesis - dimmer deski i klapka navi/SIM

NdR
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 22
Rejestracja: 26 sie 2010, 13:29
Skype: bartek.ender
Lokalizacja: Bytom / Warszawa

Thesis - dimmer deski i klapka navi/SIM

Post autor: NdR » 26 wrz 2010, 15:17

Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem Thesis'a - pierwsze 1200km już za mną, bez przygód. Nie podoba mi się fakt, że ściemniacz deski rozdzielczej lubi sobie zmieniać wartości podczas jazdy (szczególnie wieczorami/nocą) oraz fakt, że klapka kaseciaka/navi/karty SIM lubi się otwierać - szczególnie na dziurach jest to uciążliwe.
Jak radzą sobie z tą przypadłością inni posiadacze Thesis'a? Jest na to jakaś rada, czy "trzeba się przyzwyczaić"?

argenta67

Re: Thesis - dimmer deski i klapka navi/SIM

Post autor: argenta67 » 26 wrz 2010, 15:58

NdR pisze:Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem Thesis'a - pierwsze 1200km już za mną, bez przygód. Nie podoba mi się fakt, że ściemniacz deski rozdzielczej lubi sobie zmieniać wartości podczas jazdy (szczególnie wieczorami/nocą) oraz fakt, że klapka kaseciaka/navi/karty SIM lubi się otwierać - szczególnie na dziurach jest to uciążliwe.
Jak radzą sobie z tą przypadłością inni posiadacze Thesis'a? Jest na to jakaś rada, czy "trzeba się przyzwyczaić"?
Oświetlenie deski może sobie regulować pokrętłem z lewej strony ale i tak zmiany będą bo działa to oświetlenie na czujnik świata ale możesz go sobie zakleić i nie będzie gasło, będzie cały czas świecić. klapka ma raczej porządny zamek, u mnie się nie otwiera.

NdR
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 22
Rejestracja: 26 sie 2010, 13:29
Skype: bartek.ender
Lokalizacja: Bytom / Warszawa

Re: Thesis - dimmer deski i klapka navi/SIM

Post autor: NdR » 26 wrz 2010, 17:46

argenta67 pisze: Oświetlenie deski może sobie regulować pokrętłem z lewej strony ale i tak zmiany będą bo działa to oświetlenie na czujnik świata ale możesz go sobie zakleić i nie będzie gasło
Problem w tym, że raz mam deskę jaśniejszą, raz ciemniejszą... Od wyboi na drogach pokrętło samo w sobie się nie rusza, ale poziom natężenia światła tak...

argenta67

Re: Thesis - dimmer deski i klapka navi/SIM

Post autor: argenta67 » 26 wrz 2010, 17:51

NdR pisze:
argenta67 pisze: Oświetlenie deski może sobie regulować pokrętłem z lewej strony ale i tak zmiany będą bo działa to oświetlenie na czujnik świata ale możesz go sobie zakleić i nie będzie gasło
Problem w tym, że raz mam deskę jaśniejszą, raz ciemniejszą... Od wyboi na drogach pokrętło samo w sobie się nie rusza, ale poziom natężenia światła tak...
Nasilenie światła się zmienia i deska reaguje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”