Klasyka w czystej formie - Porsche 550 Spyder

Dział dla ludzi kochających klasyki czyli... o nieco starszych Lanciach i nie tylko

Moderator: giekso

Awatar użytkownika
bryś
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 683
Rejestracja: 26 lis 2004, 0:00
Lokalizacja: KRAKÓW

Klasyka w czystej formie - Porsche 550 Spyder

Post autor: bryś » 25 lip 2010, 14:06

Pochwalę się choć jeszcze ponad miesiąc czekania na części ,zakupiłem kit Porsche 550 spyder ,byłem widziałem i zakupiłem legendę motoryzacji. Silnik jaki do niej przewiduję boxer japoński i turbo znajomy z garbusa ma już opanowaną operację szczepienia z japońca . Auto bez kompromisów poza tym dźwięk boxera musi być ,a tu strona firmy z Berlina gdzie nabyć to można . :link:

Awatar użytkownika
Mefisto
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 493
Rejestracja: 29 kwie 2010, 13:29
Lokalizacja: Knurów

Re: Klasyka w czystej formie - Porsche 550 Spyder

Post autor: Mefisto » 25 lip 2010, 21:22

bryś pisze:Pochwalę się choć jeszcze ponad miesiąc czekania na części ,zakupiłem kit Porsche 550 spyder ,byłem widziałem i zakupiłem legendę motoryzacji. Silnik jaki do niej przewiduję boxer japoński i turbo znajomy z garbusa ma już opanowaną operację szczepienia z japońca . Auto bez kompromisów poza tym dźwięk boxera musi być ,a tu strona firmy z Berlina gdzie nabyć to można . :link:
Witam.
Kolego bryś jak złożysz to cudo i "oblatasz" to ja się zapisuję na przejażdżkę, a jak mnie nie będziesz chciał przewieźć to przynajmniej pozwól zrobić sobie zdjęcia.

Pozdrawiam
Mefisto

Lancia...the way of life...

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Oldtimery, youngtimery :::”