Thema -czy warta uwagi?

Znalazłeś, widziałeś lub wiesz gdzie stoi jakaś Lancia, zdezelowana, na szrocie czy gdzieś w stodole... podziel się z nami tą informacją.
Znasz jakąś ciekawą stronę internetową poświęconą Lancii? Podziel się z nami dodając tutaj jej adres!
Tylko odnośniki dotyczące Lancii lub blisko z nią spokrewnione.
W dziale nie zamieszczamy linków do ogłoszeń, które za jakiś czas stracą ważność!

Moderator: giekso

Awatar użytkownika
Jacek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 461
Rejestracja: 11 mar 2005, 0:00
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Thema -czy warta uwagi?

Post autor: Jacek » 25 lut 2010, 14:19

Witam,
Mam prośbę: zastanawiam się nad zakupem themy wystawionej na allegro >http://www.allegro.pl/item928720186_lan ... kombi.html . Głosków/Piaseczno. Dane kontaktowe (wiadomo), trzeba zadzwonić i się umówić. Czy ktoś może widział ten samochód? Człowiek jest jakiś dziwny w tłumaczeniach. Auto nie jest przerejestrowane na niego i nie opłacone OC, nie wie nawet czy zgłosił umowę w US.
Nie chcę wpierdzielić się w jakieś prawne krzaki. Potrzebuję drugie auto bo chcę zrobić porządny remont mojej themci i na ten czas niezbędny jest mi jakiś samochód. Why not thema? Mogę poskładać ten i potem zrobić moją (mam konieczny sprzęt), więc ta opcja by była akceptowalna ale nie jestem przekonany jak samochód wygląda. Silnik ponoć po remoncie, ale nie jeżdżony i gość strasznie kręcił jak pytałem czy go odpalał ?teraz nie da się odpalić bo wszystko porozkręcane. Najważniejsze dla niego było że pochromował rurki kolektora. Zawieszenie wyciągnięte, klima rozhermetyzowana bo wyjęty parownik, brak akumulatora, zamieniona tapicerka do innego, więc nie wiem czy warto reanimować ?dawcę organów innemu?. To co do niego wsadził chyba nie będzie lepsze od tego co wyjął.
Byłbym wdzięczny gdyby ktoś zajrzał będąc w pobliżu w szczególności zbadał rzeczywisty status papierów. Nie opłaca mi się najpierw jechać na oględziny, potem laweta, składanie , dokupowanie wyszabrowanych części. Może lepiej kupić inny. Może ktoś mi coś niedrogiego polecić zamiast tego?
Pozdrawiam,

Awatar użytkownika
Pingvin
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1423
Rejestracja: 30 gru 2008, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: PWL/FZ

Odp: Thema -czy warta uwagi?

Post autor: Pingvin » 25 lut 2010, 14:38

Przeczytaj PW, proszę.

P.S. Chyba troszkę nie ten dział ;)
Lancia Kappa Coupe 2.0t '98 - 1584
Hyosung GV650
Jeep Renegade 1.0 GSE Limited

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

Odp: Thema -czy warta uwagi?

Post autor: Duch-Dziadka » 25 lut 2010, 16:12

Z Boruchem omawialismy temat tego auta...wyszlo nam zdecydowane NIE...nie warta uwagi chyba ze na czesci... :D
Giulietta Veloce 2016r

Awatar użytkownika
Jacek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 461
Rejestracja: 11 mar 2005, 0:00
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Odp: Thema -czy warta uwagi?

Post autor: Jacek » 25 lut 2010, 18:39

Dzięki za ostrzeżenie. :D :D Sorry za złe ulokowanie postu. : gafa : : gafa : : gafa :
:D :D :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Znalezione & Linkownia :::”