Lybra - Dziwny problem z radiem

turkman
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 13
Rejestracja: 02 paź 2009, 23:34
Lokalizacja: warszawa

Lybra - Dziwny problem z radiem

Post autor: turkman » 11 gru 2009, 19:31

Witam,
szukałem na forum ale nie ma czegos takiego
W mojej Lybrze z radiem jest cos nie tak, w sumie działa ale cały czas mam napis "Radio off"
ale nie widze nazw stacji, komputer dziala normalnie.
Wiec mam pytanie co jest z tym radiem, moze ktoś juz mial taki problem??
Ostatnio zmieniony 12 gru 2009, 20:59 przez Nat, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: korekta tematu zgodnie z zasadami forum

Awatar użytkownika
markiz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1553
Rejestracja: 06 paź 2009, 18:57
Imię: Jerzy
Lokalizacja: AYLESBURY U.K

Odp: Dziwny problem z radiem

Post autor: markiz » 11 gru 2009, 20:45

Jak już jest znowu ten temat to się podłącze.Nie miałem kodów do radia.Pewien gostek od takich rzeczy oferował się, za 30zł rozkodować.W serwisie 190zł ,wiec się skusiłem.Pogrzebał ,coś tam sczytywał z małej i dużej kości.Po paru godzinach stwierdził,że się nie da.Kody załatwiłem z serwisu,a jak to opisałem w poście podłączonym do postu kolegi
Jana w dziale ,,Zrób to sam",za co kolegę przepraszam że się tak wciąłem.Wpisałem kody i wszystko jest,navi spalanie itd. a radia nie ma wcale.Dodam,że radio i wszystko było zanim rozładował się akumulator,a kodów jak pisałem nie miałem.Gościu coś zpie.. : cenzura : .ił i nie wiem co.Bezpieczniki dobre.
No i teraz prośba.Kto z kolegów potrafi takie radio zdiagnozować i naprawić oczywiście nie za darmo.
Tutaj też ukłony w kierunku kolegi Jana : zawstydzony : ,no ale może któryś z kolegów nie ujawnił swojego ukrytego talentu.Proszę o pomoc : beczy :
Pozdrawiam markiz
Lancia Lybra sedan 2.4jtd
Lancia Delta III 2.0 MJet
La pi? bella ? la Lancia

Gość

Odp: Dziwny problem z radiem

Post autor: Gość » 11 gru 2009, 20:57

Włącz ics po wyswietleniu napisu radio off wcisnij na 2-5 sek przycisk regulacji głośności.
Dotyczy ICS bez nawi.
Ostatnio zmieniony 11 gru 2009, 21:51 przez Gość , łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
markiz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1553
Rejestracja: 06 paź 2009, 18:57
Imię: Jerzy
Lokalizacja: AYLESBURY U.K

Odp: Dziwny problem z radiem

Post autor: markiz » 11 gru 2009, 21:00

jan123456 pisze:Włącz ics po wyswietleniu napisu radio off wcisnij na 2-5 sek przycisk regulacji głośności.
Dzięki.Idę do samochodu.Robiłem już tyle trików,że nie pamiętam czy to też.
Pozdrawiam markiz
Lancia Lybra sedan 2.4jtd
Lancia Delta III 2.0 MJet
La pi? bella ? la Lancia

Awatar użytkownika
markiz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1553
Rejestracja: 06 paź 2009, 18:57
Imię: Jerzy
Lokalizacja: AYLESBURY U.K

Odp: Dziwny problem z radiem

Post autor: markiz » 11 gru 2009, 21:24

No i kicha.Tak ogólnie to napisu radio of nie ma.Nie mam, a chyba powinienem mieć taki siwy ekranik z okrągłym zegarkiem.Jak nacisnę CC-pisze,że niema kasety,CD-płyty a FM-to nic nie wyświetla.Może to też ważne,kasety nie przyjmuje jakby całe radio było bez prądu.Reszta działa.A!Przed grzebaniem połączyłem się telefonem z policją.Odebrali ,i słychać ich było w głośnikach.Teraz pokazuje,że połączenie jest ale cisza.Kieszeń nie przyjmuje kaset.
Pozdrawiam markiz
Lancia Lybra sedan 2.4jtd
Lancia Delta III 2.0 MJet
La pi? bella ? la Lancia

Gość

Odp: Dziwny problem z radiem

Post autor: Gość » 11 gru 2009, 21:28

ICS masz z nawi?

turkman
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 13
Rejestracja: 02 paź 2009, 23:34
Lokalizacja: warszawa

Odp: Lybra - Dziwny problem z radiem

Post autor: turkman » 13 gru 2009, 21:30

No ics mam bez navi. i wszystkie inne funkcje procz info o stacjach działają.

turkman
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 13
Rejestracja: 02 paź 2009, 23:34
Lokalizacja: warszawa

Odp: Lybra - Dziwny problem z radiem

Post autor: turkman » 31 gru 2009, 16:07

Witam wszystkich,
Mozę to komuś pomoże bo mi pomogło, trzeba odłączyć radio od zasilania i to pomaga (radio ożyło) a przy okazji można podłączyć wyjście AUX i tez działa w sumie 30 minut roboty.

Awatar użytkownika
makar70
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 87
Rejestracja: 08 lis 2009, 12:02
Lokalizacja: kozienice

Odp: Lybra - Dziwny problem z radiem

Post autor: makar70 » 31 gru 2009, 17:39

ja mam podobny problem z radiem zaczęło tak się dziać po tych mrozach po sylwku się za to biorę pozdrawiam i wszystkiego najlepszego w nowym roku :pifko: :pifko:
Lybra 1.9 JTD kombi

Awatar użytkownika
markiz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1553
Rejestracja: 06 paź 2009, 18:57
Imię: Jerzy
Lokalizacja: AYLESBURY U.K

Odp: Dziwny problem z radiem

Post autor: markiz » 14 lut 2010, 20:40

markiz68 pisze:Jak już jest znowu ten temat to się podłącze.Nie miałem kodów do radia.Pewien gostek od takich rzeczy oferował się, za 30zł rozkodować.W serwisie 190zł ,wiec się skusiłem.Pogrzebał ,coś tam sczytywał z małej i dużej kości.Po paru godzinach stwierdził,że się nie da.Kody załatwiłem z serwisu,a jak to opisałem w poście podłączonym do postu kolegi
Jana w dziale ,,Zrób to sam",za co kolegę przepraszam że się tak wciąłem.Wpisałem kody i wszystko jest,navi spalanie itd. a radia nie ma wcale.Dodam,że radio i wszystko było zanim rozładował się akumulator,a kodów jak pisałem nie miałem.Gościu coś zpie.. : cenzura : .ił i nie wiem co.Bezpieczniki dobre.
No i teraz prośba.Kto z kolegów potrafi takie radio zdiagnozować i naprawić oczywiście nie za darmo.
Tutaj też ukłony w kierunku kolegi Jana : zawstydzony : ,no ale może któryś z kolegów nie ujawnił swojego ukrytego talentu.Proszę o pomoc : beczy :
Koledzy i koleżanki odgrzebałem swój stary nie zakończony temat,bo nadal w samochodzie totalna cisza i to nie przez dobre wygłuszenie.
Noszę się z zamiarem kupna drugiego radia,lecz wszystkie wystawione na allegro są bez kodów.
Takie radio w serwisie nie rozkodują (przerabiałem to)musiałem zeskanować dowód ,wysłać no ale z domu się nie ruszałem i kody dostałem.Z tymi magikami na giełdach nie miałem do czynienia ,
no i zostać z dwoma niedziałającymi radiami też mi się nie uśmiecha.
No dobra teraz napiszę co kombinuję.Z dwóch zrobić jedno-tylko się nie śmiać .
Pytanie-gdzie jest zapisany kod w moim radiu do którego mam kartę,no i czy da się to coś może prze lutować do drugiego radia?
Dodam jeszcze,że drugą płytę G2 wsadzałem i nic.
Gościowi co grzebał przy radiu,urwała się stopka ,,od małej kości"więc ją podmienił na nową-może to to?Może jak sczytywał te dwie kości,miał program do d.....y i wszystko uleciało w kosmos.Nie wiem nie znam się na tym.Jedno co wiem to chcę działające radio.Gdyby na allegro mieli z kodami to by tych śmiesznych moich wypocin tutaj nie było.
Nie wiem czy zdoła mi ktoś pomóc,ale co tam po to jest forum żeby swoje żale i smutki opisać.
Pozdrawiam markiz
Lancia Lybra sedan 2.4jtd
Lancia Delta III 2.0 MJet
La pi? bella ? la Lancia

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”