Mechanik - wymiana łączników stabilizatora.

Grupa Dolny Śląsk i Lubuskie

Moderator: MiroMiglia

Awatar użytkownika
Sebastian
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 2573
Rejestracja: 24 paź 2007, 0:00
Imię: Sebastian
Lokalizacja: DW

Mechanik - wymiana łączników stabilizatora.

Post autor: Sebastian » 27 maja 2009, 14:51

Witajcie,
podajcie mi proszę konkretny namiar gdzie wymienię dwa łączniki stabilizatora i sprawdzę gumy (i ewentualnie też je wymienię - już zamówiłem) na stabilizatorze - części zamówiłem i czekam (jutro będą u mnie), chodzi mi tylko o robociznę/wymianę.
Szukam normalnego, fachowego warsztatu już od dłuższego czasu - ale niestety nie jest mi dane na taki trafić.
Znacie kogoś kto mi to zrobi 'od ręki' (po uprzednim telefonie i umówieniu terminu) i nie będzie stroił fochów, a do tego nie będzie przejawiał indolencji technicznej?

Normalnie, to z autem pojechałbym do jana123456, ale z taką duperelką nie chce mi się mu głowy zawracać i tyle km robić.

Pozdrawiam
jest: Yamaha FZS 600, Yamaha JogRR, Kymco Downtown 300i, Taczka Duster 1.3
było m.in.: Lancia Lybra 2.4 JTD Intensa, Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm, Lancia Ypsilon 1.2 16V (zygmunt zabrał)

Radinho
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 177
Rejestracja: 29 sie 2005, 0:00
Lokalizacja: Wrocław/Lubin

Odp: Mechanik - wymiana łączników stabilizatora.

Post autor: Radinho » 27 maja 2009, 15:03

Ja swoje autko serwisuje od 2 lat u Pana Krzysztofa (tel. 509300012, jezdzi Lancia Lybra)- przydomowy warsztat przy ul. Kosmonatow (Zlotniki), wjazd od glownej ulicy naprzeciwko nowego zoltego osiedla przy torach tramwajowych.
Niektorym formuowiczom nie przypadl do gustu (o czym byly dyskusje nawet na naszym dolnoslaskim forum), ale ja osobiscie polecam.

Awatar użytkownika
bobby123
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 413
Rejestracja: 21 sie 2005, 0:00
Imię: Robert
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Mechanik - wymiana łączników stabilizatora.

Post autor: bobby123 » 27 maja 2009, 15:50

Radinho pisze:Ja swoje autko serwisuje od 2 lat u Pana Krzysztofa (tel. 509300012, jezdzi Lancia Lybra)- przydomowy warsztat przy ul. Kosmonatow (Zlotniki), wjazd od glownej ulicy naprzeciwko nowego zoltego osiedla przy torach tramwajowych.
Niektorym formuowiczom nie przypadl do gustu (o czym byly dyskusje nawet na naszym dolnoslaskim forum), ale ja osobiscie polecam.
A tam zaraz nie przypadł do gustu - bez przesady, do łóżka z nim się nie chodzi :-)
605-365-315 od świtu do zmierzchu :-)

Awatar użytkownika
jaro1959
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 410
Rejestracja: 20 paź 2008, 0:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Odp: Mechanik - wymiana łączników stabilizatora.

Post autor: jaro1959 » 27 maja 2009, 15:55

Uważam, że wymiana łączników jest na tyle prosta, że powinien sobie z tym poradzić każdy warsztat, nawet nie znający w ogóle Lybry.

Awatar użytkownika
MarKapp
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 175
Rejestracja: 06 gru 2007, 0:00
Lokalizacja: Lubin, Dolnyśląsk

Odp: Mechanik - wymiana łączników stabilizatora.

Post autor: MarKapp » 27 maja 2009, 16:46

Co prawda z Wrocka masz kawałek do Lubina ale jeśli chodzi o zawieszenie, hamulce, ukł. kierowniczy to polecam Tomka Nowaka w Lubinie ul. Rzemieślnicza 6 - na zawieszeniach zna się lepiej niż stacje ASO.
Jak się umówi to pewne, że zrobi autko choćby miał stanąć na głowie!

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Dolny Śląsk i Lubuskie:::”