pilnie potrzebne zaciski hamulcowe tyl!

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
trk0
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 70
Rejestracja: 09 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Kielce

pilnie potrzebne zaciski hamulcowe tyl!

Post autor: trk0 » 23 sty 2009, 18:52

jak w tytule. bardzo potrzebne sa mi oba zaciski hamulca do dedry 89rok. podobno pasuja od tipo, cromy, delty itp. ale kupilem na allegro i w serwisie powiedzieli, ze nie pasuje?!?!?!?! a gosciu w sklepie dzis powiedzial, ze nie ma rozroznienia na modele czy inne paramtery. wiec nie wiem jak to juz jest. moze ktos pomoc?!?

Awatar użytkownika
facio
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 412
Rejestracja: 02 gru 2007, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Zaciski

Post autor: facio » 24 sty 2009, 7:10

To zależy jaki masz silnik bo są dwa typy jeden do pojemności 1,6 i tu pasują od tipo i drug i model to pojemność od 1,8 tak zwane wzmocnione wtedy szukaj od cromy. OCZYWIŚĆIE MASLIMY O PRZEDNICH . : yesyes :
We Wroclawiu utworzylem mały klub kappy można poznać nas po rejestracjach wszystkie zaczynaja sie DW 222 mam tez duzo czesci lanci... Tel.691-771-549 A teraz do stadka dołączy Thesis 2.4 jtd mojej żonki DW 898

trk0
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 70
Rejestracja: 09 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Kielce

pilnie potrzebne zaciski hamulcowe tyl!

Post autor: trk0 » 24 sty 2009, 14:47

własnie potrzebne sa mi na tyl. tylne zaciski bo z tylu tez mam tarcze. silnik teoretycznie to 1.6, bo tak wychodzi szukajac po numerze nadwozia. ale wstawiony jest 1.8.
i teraz nie pamietam jak napisalem do tego goscia co mi przyslala ten zacisk, czy napisalem mu 1.6 czy 1.8.......
ale powinno sie chyba patrzec po numerze nadwozia, wkoncu to nie czesc silnika?!?

Awatar użytkownika
facio
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 412
Rejestracja: 02 gru 2007, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

zaciski

Post autor: facio » 25 sty 2009, 14:41

Z tego co rozumiem to teoretycznie ma byc 1,6 a jest 1,8 tak-ale nie spotkałem dedry 1,6 z tyłu z zaciskami .One wychodziły z tyłu z bębnami, a dopiero w wersi 1,8i 2,0 były montowane zaciski a po drugi wymienic silnk z 1,6 na 1,8 to prawie nie realne .......... Potrzebne było by całe auto -silnik,skrzynia,zawieszenie przednie półosie ,chłodnica,a napewno cała instalacja elektryczna . Coś to auto jest DZIWNE!!!!!!!!!!!!!
We Wroclawiu utworzylem mały klub kappy można poznać nas po rejestracjach wszystkie zaczynaja sie DW 222 mam tez duzo czesci lanci... Tel.691-771-549 A teraz do stadka dołączy Thesis 2.4 jtd mojej żonki DW 898

trk0
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 70
Rejestracja: 09 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Kielce

pilnie potrzebne zaciski hamulcowe tyl!

Post autor: trk0 » 26 sty 2009, 19:52

nie pamietam jak to robilem ale teraz nie moge znalezc tego w eperze. co tam trzeba wpisac, zeby wyskoczyly dane samochodu?bo probuje wpisac ten numer identyfikacyjny samochodu z dowodu rejestracyjnego ale nigdzie sie nie da takiej duzej ilosc cyfr wpisac.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”