Dedra - centralny zamek na pilota

Anonymous

Dedra - centralny zamek na pilota

Post autor: Anonymous » 13 sty 2005, 15:28

Witam.
W zwiazku z ciaglymi niedomaganiami/mechaniczne/zamkow centralnych chcialbym zalozyc chyba to sie nazywa sterownik,zeby mozna bylo otwierac i zamykac z pilota,moze ktos mi podpowie jaki kupic sterownik i jak do tego sie zabrac,chcialbym zrobic to sam ale w tym temacie jestem kompletnie zielony.

dedra4wd

---

Post autor: dedra4wd » 13 sty 2005, 18:38

---
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2005, 0:17 przez dedra4wd, łącznie zmieniany 1 raz.

Anonymous

Dedra - centralny zamek na pilota

Post autor: Anonymous » 14 sty 2005, 10:53

Nie wiem czy ci się to opłaca ponieważ w takim razie musisz dokupic sterownik z pilotem koszt od 60zł lepiej by było wydać 100zł i mieć alarm z sterownikiem pod centralny

Anonymous

Dedra - centralny zamek na pilota

Post autor: Anonymous » 15 sty 2005, 17:08

Jeszcze chcialbym dodac,ze w tym samochodzie poprzedni wlasciciel zamontowal jakies urzadzenie firmy TREBE Elektronik o symbolu TS2000i sterowane pilotem od tej malej skrzyneczki,ktora jest zamontowana w samochodzie wychodza trzy przewody,to co zauwazylem dwa ida bezposrednio do akumulatora/+ i -/tzeci nie wiem gdzie.Pilot ma tylko jeden przycisk,jezeli pilotem wylacze swiatelko za ok.2 min.wlacza sie klakson i migaja swiatla mijania,tak ze w moim przypadku musi byc ciagle wlaczone swiatelko.Moze ktos sie z takim "ustrojstwem"spotkal i mi wytlumaczy zasade dzialania tego.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”