Lybra - navi - input code

ficol
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 2
Rejestracja: 30 kwie 2007, 0:00
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Lybra - navi - input code

Post autor: ficol » 04 maja 2007, 7:43

Witam. Czy w waszych Lybrach po wejsciu do "navi" pojawia sie na ekranie "input code"? O jaki kod mnie pyta wie ktoś? Posiadam Lybre z 2001 roku.Prosze o pomoc.







IPN

Awatar użytkownika
Łukasz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 446
Rejestracja: 30 gru 2004, 0:00
Lokalizacja: Dąbrowa

Lybra - navi - input code

Post autor: Łukasz » 04 maja 2007, 12:09

A karty z kodami to masz??
Lancia Lybra SW 1.8 16VLX+ Navi
Mercedes C-klase 200 kompresor
Peuegot 307 SW HDI 110ps

ficol
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 2
Rejestracja: 30 kwie 2007, 0:00
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Lybra - navi - input code

Post autor: ficol » 04 maja 2007, 15:33

Dobre pytanie:-) Posiadam plastikową karte i na jej odwrocie jest nadrukowany ICS CODE, 4-ro cyfrowy jednak ten kod nie działa. Posiadam takze druga karte "CARD CODES ICS" papierowa FIAT AUTO RICAMBI i tam tez jest jakis 4-cyfrowy kod,który takze nie rusza. Po 3krotnym wpisaniu kodow radio zawiesza swoja prace na 60 minut. co moge zrobić? Kto ewentualnie zajmuje sie rozkodowaniem? Zaznaczam ze wszelkie inne funkcje działają w radiu poza navi. A i jeszcze jeden problem na który sie natknałem,to nie wiem jak zmienic date i godzine. Prosze o pomoc

Awatar użytkownika
Łukasz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 446
Rejestracja: 30 gru 2004, 0:00
Lokalizacja: Dąbrowa

Lybra - navi - input code

Post autor: Łukasz » 04 maja 2007, 20:54

"ficol" pisze:Dobre pytanie:-) Posiadam plastikową karte i na jej odwrocie jest nadrukowany ICS CODE, 4-ro cyfrowy jednak ten kod nie działa. Posiadam takze druga karte "CARD CODES ICS" papierowa FIAT AUTO RICAMBI i tam tez jest jakis 4-cyfrowy kod,który takze nie rusza. Po 3krotnym wpisaniu kodow radio zawiesza swoja prace na 60 minut. co moge zrobić? Kto ewentualnie zajmuje sie rozkodowaniem? Zaznaczam ze wszelkie inne funkcje działają w radiu poza navi. A i jeszcze jeden problem na który sie natknałem,to nie wiem jak zmienic date i godzine. Prosze o pomoc
Jest jeszcze jedna karta do navi...przynajmniej ja mam.
Proponuje wizyte w ASO powinno rozwiazac sprawe ale nie wiem czy jest sens bo i tak nie ma mapy polski. Na temat daty i godziny bylo juz pisane, uzyj "szukajki"
Lancia Lybra SW 1.8 16VLX+ Navi
Mercedes C-klase 200 kompresor
Peuegot 307 SW HDI 110ps

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”