Lybra - sprzeglo i inne części

flo

Lybra - sprzeglo i inne części

Post autor: flo » 17 mar 2007, 12:07

witam ponownie, mam problem, bylem dzisiaj u mechanika ktory stwierdzil ze mam do wymiany sprzęgło bo sie powoli konczy. faktycznie bo czulem ze przy ruszaniu lapie dopiero na samym koncu. czy ktos orientuje sie gdzie moge kupic tanio w warszawie i gdzie wymienic??? a i jeszcze czy ktos wie gdzie dostane czesci zawieszenia takie jak:drazek kierowniczy,sworzen wachacza, tuleja wachacza,poduszka silnika,\poduszka skrzyni,drazek reakcyjny gorny silnika. jestem zalamany bo to wszystko mam do wymiany!!!!!prosze o pomoc... pozdrawiam flo

Anonymous

lybra- sprzeglo i inne czesci. pomocy!!!

Post autor: Anonymous » 17 mar 2007, 12:40

ja wszelkie pierdoły znalazłem na allegro , czas oczekiwania różny ale osoby mające cokolwiek do lacni alfy jak się zadzwoni przeważnie mają sporo więcej części

Awatar użytkownika
Patryklancia
Specjalista ds. części zamiennych
Specjalista ds. części zamiennych
Posty: 522
Rejestracja: 18 maja 2005, 0:00
Lokalizacja: Gliwice

Re: lybra- sprzeglo i inne czesci. pomocy!!!

Post autor: Patryklancia » 17 mar 2007, 12:44

"flo" pisze:witam ponownie, mam problem, bylem dzisiaj u mechanika ktory stwierdzil ze mam do wymiany sprzęgło bo sie powoli konczy. faktycznie bo czulem ze przy ruszaniu lapie dopiero na samym koncu. czy ktos orientuje sie gdzie moge kupic tanio w warszawie i gdzie wymienic??? a i jeszcze czy ktos wie gdzie dostane czesci zawieszenia takie jak:drazek kierowniczy,sworzen wachacza, tuleja wachacza,poduszka silnika,\poduszka skrzyni,drazek reakcyjny gorny silnika. jestem zalamany bo to wszystko mam do wymiany!!!!!prosze o pomoc... pozdrawiam flo
podaj co potrzebujesz vin pojazdu i zobaczymy co można zrobić
odpisze ci w poniedziałek rano
ObrazekObrazek
Lancia Dedra 1.8 i.e 16v Ls
GG:7270607 GG:7270607

flo

lybra- sprzeglo i inne czesci. pomocy!!!

Post autor: flo » 18 mar 2007, 12:20

i tak wlasnie zrobilem podzwonilem troche po ludzich z allegro i znalazlem to czego szukalem. dzieki za odpowiedzi. pozdrawiam flo

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik, przeniesienie napędu i układ chłodzenia”