Spot Mazowiecki 29 listopada godz. 15. Wpadnij - Zapraszamy!

Grupa Mazowieckie

Moderator: Wilkin

Rafako

Odp: Spot Mazowiecki 29 listopada godz. 15. Wpadnij - Zapras

Post autor: Rafako » 23 lis 2009, 19:49

Niestety Nat, nie przyjedziemy naszą nową Lyberką, a jeno koreanskym WRC z kapustą na masce...
Lybry nie uda się zarejestrować przed weekendem ( espeszyl fenks for u[dż]ąd skarbołwy) a w sobotę kończy się ważność tablic zjazdowych i ubezpieczenia :(
Serdecznie pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 23 lis 2009, 20:43 przez Rafako, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mikaeltdi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1263
Rejestracja: 13 lut 2007, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Kielce

Odp: Spot Mazowiecki 29 listopada godz. 15. Wpadnij - Zapras

Post autor: mikaeltdi » 23 lis 2009, 20:18

Normalnie jak sie uporam(zdążę) z aktualnym pieszczeniem Kappy(rozrząd i zawiecha przód) to też zawitam na kawę i ciacho...przy okazji ;) odwiedzin rodzinki.

Pozdro...
była Lancia Kappa 2,4 TDs 1995r.
bylo Renault Espace 1,9DCI 2004r.
bylo Renault Laguna 2 1,9DCI 2002r.
jest Lancia k 2.0 155KM 1996
jest Renault Laguna 3 2.0DCI 2008r. 180KM 400Nm

swinx__wawa
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 63
Rejestracja: 19 paź 2009, 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Spot Mazowiecki 29 listopada godz. 15. Wpadnij - Zapras

Post autor: swinx__wawa » 23 lis 2009, 21:10

Rafako pisze:Niestety Nat, nie przyjedziemy naszą nową Lyberką, a jeno koreanskym WRC z kapustą na masce...
Lybry nie uda się zarejestrować przed weekendem ( espeszyl fenks for u[dż]ąd skarbołwy) a w sobotę kończy się ważność tablic zjazdowych i ubezpieczenia :(
Serdecznie pozdrawiam.
Witaj, ważność tablic ma jako tako małe znaczenie w tym kraju.
Ja w mondeo 2 lata jeździłem na blachach z NL. Zadzwoń do AXA przedstaw im sytuacje i na miesiąc możesz ubezpieczyć autko na numer VIN a później już mając auto zarejestrowane na rok normalnie na tablice

Rafako

Odp: Spot Mazowiecki 29 listopada godz. 15. Wpadnij - Zapras

Post autor: Rafako » 24 lis 2009, 10:01

swinx__wawa pisze: Witaj, ważność tablic ma jako tako małe znaczenie w tym kraju.
Ja w mondeo 2 lata jeździłem na blachach z NL. Zadzwoń do AXA przedstaw im sytuacje i na miesiąc możesz ubezpieczyć autko na numer VIN a później już mając auto zarejestrowane na rok normalnie na tablice
Widzisz Maćku, problem nie tkwi w tablicach :D Za jazdę na nieważnych tablicach, grozi co najwyżej mandat w kwocie 50-500 zł. Znacznie gorszą sprawą jest fakt, że ubezpieczyciele chętnie i bez oporów sprzedają ubezpieczenie na pojazd zapominając niestety dodać, iż w przypadku kolizji to ubezpieczenie jest NIE WAŻNE :!: Niestety, żeby się o tym dowiedzieć, należy albo:
a) przeczytać 60-140 stronicowe Ogólne Warunki Ubezpieczenia pojazdów mechanicznych w zakresie odpowiedzialności cywilnej, określone i ustalone indywidualnie przez każdego ubezpieczyciela (stąd różnice w objętości).
b) mieć kolizję kierując takim pojazdem. Oczywiście poszkodowany w razie odmowy wypłaty odszkodowania przez ubezpieczyciela, otrzyma pieniądze z UFG, co nie zmienia faktu, że UFG ściągnie sobie po fakcie tą kasę ze sprawcy (w istocie pozbawionego OC, posiadającego jedynie bezwartościowy świstek papieru, za kilkaset zł) przez komornika...
Smutne ale taką mamy skur : cenzura : yńską rzeczywistość. A że jest popyt na takie bezwartościowe ubezpieczenia? Cóż, jest więc i podaż ;)
Serdecznie pozdrawiam.

Ps. wypowiedź opieram na informacjach uzyskanych od właściciela firmy ubezpieczeniowej

-- 24 Lis 2009, 10:36 --

Poprawka (mea culpa ;) ). Udało się znaleźć ubezpieczyciela, którego ogólne warunki przewidują taką możliwość.
Serdecznie pozdrawiam.

swinx__wawa
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 63
Rejestracja: 19 paź 2009, 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Spot Mazowiecki 29 listopada godz. 15. Wpadnij - Zapras

Post autor: swinx__wawa » 24 lis 2009, 16:23

MTU ma taka możliwość.
To jakieś brednie Ci naopowiadał, kilkunastokrotnie byłem zatrzymywany fordem do kontroli i policja nigdy nic nie miała do mojego OC.

Fordem miałem kolizje, co prawda nie z mojej winy ale w tamtym wypadku policja również nie rościła uwag do mego OC.

Czyli jest duża szansa ze na spota przyjedziesz Lybra ??

Awatar użytkownika
Coupe
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 868
Rejestracja: 30 gru 2008, 0:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Spot Mazowiecki 29 listopada godz. 15. Wpadnij - Zapras

Post autor: Coupe » 25 lis 2009, 22:13

Załamka, no i mnie nie będzie :(
nie mam czym przyjechać ;(

dziś jechałem swoim maleństwem, zapaliła się kontrolka oleju... zaczęło coś stukać pod maską...

wszystko zawsze tak zadbane w aucie po maxie i taki numer...znajomy mechanik powiedział ze słychać szklanki,
jutro wsjo rozbierze i zobaczy, powiedział, że bedzie robił jak dla siebie bo wie że dla mnie moja coupeta to zdecydowanie więcej niż 4kółka...

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Spot Mazowiecki 29 listopada godz. 15. Wpadnij - Zapras

Post autor: grzole » 25 lis 2009, 22:45

Coupe pisze:Załamka, no i mnie nie będzie :(
nie mam czym przyjechać ;(

dziś jechałem swoim maleństwem, zapaliła się kontrolka oleju... zaczęło coś stukać pod maską...

wszystko zawsze tak zadbane w aucie po maxie i taki numer...znajomy mechanik powiedział ze słychać szklanki,
jutro wsjo rozbierze i zobaczy, powiedział, że bedzie robił jak dla siebie bo wie że dla mnie moja coupeta to zdecydowanie więcej niż 4kółka...
Wóż naprawisz a póki nie ma coupe na chodzie zalatuj czymkolwiek, nawet Yarisem z L na dachu.
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

Awatar użytkownika
Coupe
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 868
Rejestracja: 30 gru 2008, 0:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Spot Mazowiecki 29 listopada godz. 15. Wpadnij - Zapras

Post autor: Coupe » 25 lis 2009, 23:00

grzole pisze:
Coupe pisze:Załamka, no i mnie nie będzie :(
nie mam czym przyjechać ;(

dziś jechałem swoim maleństwem, zapaliła się kontrolka oleju... zaczęło coś stukać pod maską...

wszystko zawsze tak zadbane w aucie po maxie i taki numer...znajomy mechanik powiedział ze słychać szklanki,
jutro wsjo rozbierze i zobaczy, powiedział, że bedzie robił jak dla siebie bo wie że dla mnie moja coupeta to zdecydowanie więcej niż 4kółka...
Wóż naprawisz a póki nie ma coupe na chodzie zalatuj czymkolwiek, nawet Yarisem z L na dachu.
miło słyszeć, takie słowa, ale humor mam dziś fatalny -> poważna awaria przed świętami i sylwkiem... ehh. Postaram się być :)

Awatar użytkownika
kielon
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 329
Rejestracja: 28 wrz 2009, 20:31
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Spot Mazowiecki 29 listopada godz. 15. Wpadnij - Zapras

Post autor: kielon » 26 lis 2009, 0:09

witam, chetnie bym podjechal bo mam blisko ale niestety mam w tym czasie zajecia na uczelni do 20 :( moze innym razem sie do was wybiore z osoba towarzyszaca i swoja perelka :) pozdro

ps. jesli tam bedziecie do wieczora tj. 23 siedziec to do was zajade :) na malego kontrolnego :P
Lancia Delta II 1.6ie 8V 95r.

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Odp: Spot Mazowiecki 29 listopada godz. 15. Wpadnij - Zapras

Post autor: Nat » 26 lis 2009, 11:23

8-O

Szacun,

za moich czasów stoodenci nie byli tacy pilni ;)
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
Dudi
Członek Zarządu LKP
Członek Zarządu LKP
Posty: 12270
Rejestracja: 30 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Odp: Spot Mazowiecki 29 listopada godz. 15. Wpadnij - Zapras

Post autor: Dudi » 26 lis 2009, 11:33

Za moich też :roll:
Jak mnie najdzie ochota to i ja się przejadę. Pod warunkiem, że mi w sobotę Andrzej się nie zjawi :roll: ;)
Dudi
Fiat Brava 80 16v SX / Alfa Romeo 156 2.0 16v Selespeed / Lancia Lybra SW 1.9 JTD 115 LX Verde Olimpia
Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair 170KM Distinctive
Fiat Fullback 2.4 MJ LuxNAV 180KM
Nysa Towos 522 '86 (do poprawek) / YAMAHA YZF-R6 (eeeeeeeRRRRRRrrrrr sześć)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Odp: Spot Mazowiecki 29 listopada godz. 15. Wpadnij - Zapras

Post autor: Nat » 26 lis 2009, 12:04

To co, wpisać na listę obecności? :)

Właściciel Róży wiatrów zadał trudne pytanie - co z dziećmi.
Powiedziałem mu, że będą siedzieć z rodzicami, ale jak rozumiem, jest możliwość zorganizowania dla nich odrębnego stołu. Co o tym myślicie?
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
mikaeltdi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1263
Rejestracja: 13 lut 2007, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Kielce

Odp: Spot Mazowiecki 29 listopada godz. 15. Wpadnij - Zapras

Post autor: mikaeltdi » 28 lis 2009, 9:18

mikaeltdi pisze:Normalnie jak sie uporam(zdążę) z aktualnym pieszczeniem Kappy(rozrząd i zawiecha przód) to też zawitam na kawę i ciacho...przy okazji ;) odwiedzin rodzinki.

Uporac się uporałem z małymi przeszkodami ale niestety rodzinka się wypieła i nie chce nas w tym tygodnia a w przyszłym (teraz są inni goście : cenzura : )więc nici z odwiedzin stolicy.
ale pojawiła sie szansa na odwiedziny dawnej stolycy i chochołowego dworu :roll: się zobaczy ..pozdro i do zob. next time
była Lancia Kappa 2,4 TDs 1995r.
bylo Renault Espace 1,9DCI 2004r.
bylo Renault Laguna 2 1,9DCI 2002r.
jest Lancia k 2.0 155KM 1996
jest Renault Laguna 3 2.0DCI 2008r. 180KM 400Nm

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Odp: Spot Mazowiecki 29 listopada godz. 15. Wpadnij - Zapras

Post autor: wujekp » 28 lis 2009, 10:19

mikaeltdi pisze:
mikaeltdi pisze:Normalnie jak sie uporam(zdążę) z aktualnym pieszczeniem Kappy(rozrząd i zawiecha przód) to też zawitam na kawę i ciacho...przy okazji ;) odwiedzin rodzinki.

Uporac się uporałem z małymi przeszkodami ale niestety rodzinka się wypieła i nie chce nas w tym tygodnia a w przyszłym (teraz są inni goście : cenzura : )więc nici z odwiedzin stolicy.
ale pojawiła sie szansa na odwiedziny dawnej stolycy i chochołowego dworu :roll: się zobaczy ..pozdro i do zob. next time
O to, to : ok2 : : yesyes :
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

Awatar użytkownika
Bianco
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 415
Rejestracja: 18 wrz 2009, 0:01
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Spot Mazowiecki 29 listopada godz. 15. Wpadnij - Zapras

Post autor: Bianco » 29 lis 2009, 17:48

Dzięki za miłe spotkanie w Róży Wiatrów. Fajnie było poznać nowych ludzi i sptkać się z kilkoma już znajomymi :)
Do zobaczenia następnym razem : yesyes :
Tomek Obrazek
Teraz: Lancia Lybra 2,4 JTD 150 KM Blue Nicole
Było: AR 156 1,8 TS '00 Bianco Polare 144 KM
AR 146 1,6 Boxer 103 KM Alfa Rosso
AR 146 1,4 TS 103 KM Blue Cosmo

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Mazowieckie :::”