zlot we Wrocku?

Grupa Dolny Śląsk i Lubuskie

Moderator: MiroMiglia

jaro77

zlot we Wrocku?

Post autor: jaro77 » 13 mar 2006, 15:21

Kiedy jakiś mały zlocik w stolicy......dolnego sląska?

szarkiz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 672
Rejestracja: 13 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Legnica

zlot we Wrocku?

Post autor: szarkiz » 14 mar 2006, 10:13

Witam.

No wlasnie... zlot. Moze najpierw garść przemyśleń a'propos ostatniego zlotu z 25 lutego.

Bardzo cieszy fakt ze zainteresowanych jest coraz wiecej. Spodziewalem sie raptem kilku żywo uczestniczących w spotkaniach a tu prosze.. mimo kilku, którzy nie dotarli bylo nas kilkanascie osob.
Niestety .. lokal, w ktorym sie spotkalismy czyli TGG nie daje mozliwosc poznania sie blizej, stąd imprezka niby wspolna a kazdy jakby pogrążony we wlasnych myslach. Zdjeć mam zaledwie kilka ale nie ma co prezentowac wiec nawet nie podsylam.

Sytuacja patowa. Checi są ale ciezko znalezc sensowny lokal. Dodatkowo ta parszywa pogoda. Nic nie mam przeciwko zimie... ale nie k..a w srodku marca!!!

Jak mozna z tego wybrnąc?
Do konca tego tygodnia zapowiadaja temperatury ujemne. IMHO lipa na calej linii, mając na uwadze chęc jakiegos wspolnego spacerowania miedzy wozami. Pewnie zaraz padna propozycje spotkan na parkingach podziemnych... powodzenia. Czasy okupacji minely dawno i nie widze sensu ukrywania sie po piwnicach.
Zbliza sie wiosna, topienie marzanny. Niestety obawiam sie ze nasze marzanny roztrzaskają sie o lód sięgający dna rzeki.

Konkrety ?
Marzec chyba mozemy sobie odpuscic, ale licze na to ze w kwietniu zbierzemy sie w liczniejszej obsadzie rozpaleni dwumiesieczna przerwa i, mam nadzieje, wszechobecną i widoczną wiosną. Lucyny będą błyszczały woskiem, dziewczyny brązem z samoopalaczy a panowie ogolonymi klatami.
Ale powazniej... w Legnicy jest ciekawa knajpka z nieagresywna muzyką. Bardzo fajny klimat, drewniany budynek kryty strzechą, jedzonko dobrej jakosci i rozsadnych cenach na miejscu... drinki.. piwo .. ofkorz również. Wstepnie z Misfire zrobilismy wywiad. Naprawde warto przyjechac. Jest miejsce do parkowania tuz przed lokalem. W odleglosci maks 100 m mozna miejsca na auta od cholery.
Pozostaje temat nocki.
Ci ktorzy mają niepijących partnerów/ki jakos sobie poradzą. Reszta, która nie bedzie w stanie jechac rozlokuje sie w hotelikach. Ceny sa rozsadne. Tak jak mowilem wczesniej dwie osoby moga przkimać u mnie na jamie.
Jak widać zmierzam do tego by nieco sie ... hmm... zintegrować. Mam nadzieje ze reflektujecie.


pozdr.
Przemek.
Lancia Kappa 2.0
Datsun Laurel 2.8D 1984
Legnica

Awatar użytkownika
bobby123
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 413
Rejestracja: 21 sie 2005, 0:00
Imię: Robert
Lokalizacja: Wrocław

zlot we Wrocku?

Post autor: bobby123 » 14 mar 2006, 18:56

"szarkiz" pisze:a panowie ogolonymi klatami.
No bez urazy, ale na mnie nie licz w tym względzie :lol: .
605-365-315 od świtu do zmierzchu :-)

jaro77

zlot we Wrocku?

Post autor: jaro77 » 16 mar 2006, 21:27

zobaczymy, czy przypadkiem pogoda dopisze i spotkamy sie np na świeżym wioennym dworze. Pozdo-Jaro.

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

zlot we Wrocku?

Post autor: grzole » 16 mar 2006, 23:19

To kiedy planujecie to spotkanie? Może Kabar wreszcie zajmie jakiś głos i podejmie aktywniejsze działania. Jak widać Szarkiz oraz MKSFire zaczynają przewodzić w regionie pod bezczynność reprezentanta regionalnego.

Pozdrawiam

Grzegorz
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

szarkiz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 672
Rejestracja: 13 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Legnica

zlot we Wrocku?

Post autor: szarkiz » 17 mar 2006, 8:32

"grzole" pisze:To kiedy planujecie to spotkanie? Może Kabar wreszcie zajmie jakiś głos i podejmie aktywniejsze działania. Jak widać Szarkiz oraz MKSFire zaczynają przewodzić w regionie pod bezczynność reprezentanta regionalnego.

Pozdrawiam

Grzegorz
echh... zła interpretacja zamiarów :)
Przedstawiciel niekoniecznie musi zajmowac sie organizowaniem spotkan. Nie wiem kto przyczepil te plakietke Kabarowi. Poki co My, tu mam na mysli dolnosląskich Lucyfanów, za mało sie znamy zeby móc powiedziec coś więcej o innym Lanciście poza jego nickiem. Oczywiscie sa grupki znające sie blizej ale mowie teraz o DoLKP. Kabar widać ma łeb do wozów, niekoniczenie musi miec czas na szukanie miejsca do spotkania. Spodobała mi sie idea, ludzie są gitarka, więc czemu nie.

W maju wiele osób jedzie do Wawki na zlot ogolnopolski, wiec DoLKP raczej nie spotka sie w tym samym miesiacu, czyli nastepny nasz zlot w czerwcu. Marzec odpycha pogodą, stąd mója propozycja zeby zebrac sie w kwietniu. Caly czas liczę ze będzie o wiele ładniej niz teraz.

A własnie... nie dalej jak przedwczoraj pojechałem do Złotoryji i trafiłem na bardzo przytulny lokal. Z kominkiem, duzymi stołami, jest nawet drewniane pieterko, gdzie tez mozna usiąść. Wypytałem barmanke o noclegi, menu, mozliwosc rezerwacji, ilość gości i wszystko jest do ustawienia. A ceny luzik... kawusia z ekspresu kosztowala mnie 3.40 pln, myslalem ze to jakas kawa jak bilet ;).. ulgowa :P.
Mozna jeszcze rozważyc zamek w Kliczkowie z noclegami i imprezą na miejscu, ale to chyba nie jest tanie. Prawde mowiac nie wiem, bylem tam na imprezie firmowej.

ad rem..
pomyślcie.. poszukajcie sobie wolnych terminow i cos wykombinujemy. Czasu sporo.

pozdr.
Przemek.
Lancia Kappa 2.0
Datsun Laurel 2.8D 1984
Legnica

szarkiz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 672
Rejestracja: 13 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Legnica

zlot we Wrocku?

Post autor: szarkiz » 17 mar 2006, 10:11

o... i jeszcze koło Chojnowa jest rewelacyjna knajpka zrobiona w wiatraku, tylko ze tu niestety nie przekimamy wieksza paczką ... znaczy hmm.. nic mi wlasciwie o tym nie wiadomo... podjade i sie zorientuje, ale wlasciwie podaje to jako ciekawostke, nic zobowiazujacego.

A jakby ktos mial na oku, lub przejazdem, lub wiedzial od znajomych ze jest gdzies miejsce do spedzenia wieczoru i poranka to dajcie znac. Im wiecej propozycji tym wiecej mozliwosci.


narka.
Lancia Kappa 2.0
Datsun Laurel 2.8D 1984
Legnica

Awatar użytkownika
-OLO-
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 186
Rejestracja: 01 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Środa Śląska

zlot we Wrocku?

Post autor: -OLO- » 17 mar 2006, 20:48

"szarkiz" pisze: Mozna jeszcze rozważyc zamek w Kliczkowie z noclegami i imprezą na miejscu, ale to chyba nie jest tanie. Prawde mowiac nie wiem, bylem tam na imprezie firmowej.
Zamek w Kliczkowie bynajmniej do tanich nie należy ale jest co pooglądać. Organizowaliśmy tam ostatnio konferencję :obiad: jedząko drogie, picię też. Ale spotkać się trzeba, jestem za kwietniowym terminem
Pamiętaj, nie dostaniesz drugiej szansy, aby wywrzeć pierwsze wrażenie

cygar
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 26
Rejestracja: 20 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

zlot we Wrocku?

Post autor: cygar » 27 mar 2006, 18:26

a u nas jest doborowa knajpka "U POLOKA" gdzie KORYTKO ROZNOMAITOSCI dla 4 osob kosztuje 35 zl.Okolica de.best,parking obszerny.Cala knajpa w drewnie-popytam o noclegi?
Dedra 1.9 tds / 93 - tel.0691442611

szarkiz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 672
Rejestracja: 13 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Legnica

zlot we Wrocku?

Post autor: szarkiz » 28 mar 2006, 8:14

"cygar" pisze:a u nas jest doborowa knajpka "U POLOKA"
ale u nas znaczy gdzie ?... Gliwice ?
bo jesli tak to troche nam dolnoślązakom nie po drodze.
Lancia Kappa 2.0
Datsun Laurel 2.8D 1984
Legnica

cygar
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 26
Rejestracja: 20 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

zlot we Wrocku?

Post autor: cygar » 28 mar 2006, 8:51

dlaczego nie, tylko 150 km. jak po sznurku A4, a sama knajpa ok. 500m. od zjazdu.nie mozna sie zgubic.moze by dolaczyli na ten dzien i fani auta z opolskiego, a moze i slaskiego?mozna na ten dzien zrobic rezerwacje sali, by nie bylo problemow.wyzerka naprawde wysmienita i jak na dzisiejsze czasy wyjatkowo tania, nie wspominajac ze obiekt to nowka caly w sosnowych balach.przemyslcie panstwo temat.pozdrawiam.w koncu to tylko Gliwice i po A4 mozna autka przegonic?
Dedra 1.9 tds / 93 - tel.0691442611

szarkiz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 672
Rejestracja: 13 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Legnica

zlot we Wrocku?

Post autor: szarkiz » 28 mar 2006, 8:59

no wiesz.. od wrocka moze i 150 ale wez pod uwage ze nie kazdy jest z wrocka.. ja na ten przykład z Legnicy. Dla mnie Legnica - Gliwice to 220 km. Z błądzeniem po Gliwicach niemal 500 w dwie strony .
Lancia Kappa 2.0
Datsun Laurel 2.8D 1984
Legnica

Awatar użytkownika
bobby123
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 413
Rejestracja: 21 sie 2005, 0:00
Imię: Robert
Lokalizacja: Wrocław

zlot we Wrocku?

Post autor: bobby123 » 08 kwie 2006, 22:45

Zrobiło się ciepło a temat jakoś umarł. Może po świętach??
605-365-315 od świtu do zmierzchu :-)

Kabar
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 428
Rejestracja: 31 gru 2004, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

zlot we Wrocku?

Post autor: Kabar » 10 kwie 2006, 2:41

Sorry za nieobecność ale miałem problemy z internetem.
Teraz się poprawię...
Prosiłbym o podanie propozycji miejsc na zlot a napewno coś wybierzemy.
Ja prawdopodobnie nie będę mógł dojechać ponieważ kilka godzin temu przekręciła mi się panewka w silniku.
Wracałem z domu, z Łodzi i jakieś 50 km przed Wrocławiem zapaliła się kontrolka ciśnienia oleju i po chwili zaczeło klasycznie "pukać" w silniku...
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Dolny Śląsk i Lubuskie:::”