Koło

Grupa Łódzkie

Moderatorzy: ktoś ŁDZ, SEBAkappa

Mart27

Koło

Post autor: Mart27 » 21 wrz 2006, 12:28

Witam wszystkich z Centrum - mam pytanie czy jest ktoś z Koła lub bliskich okolic? najlepiej posiadacz Lybry
jeśli tak to będę miał duużą prośbę

Pablo
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 1003
Rejestracja: 12 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Koło

Post autor: Pablo » 21 wrz 2006, 12:55

Jak do tej pory nie ujawnił się nam nikt z Lybrą w dziale Centrum. Jak nie było A2 to dość często bywałem przejazdem w Kole, ale Lanci nawet sztuki nie widziałem :cry:
Pozdrawiam Pablo

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Koło

Post autor: Nat » 25 wrz 2006, 20:32

A o co chodzi? Ja będę przejeżdżał Lybrą przez Koło za dwa- trzy tygodnie...
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Mart27

Koło

Post autor: Mart27 » 26 wrz 2006, 8:24

Potrzebuje kogoś kto jest na miejscu i dodatkowo ma Lybre - koleś w Kole ma do sprzedania radio z navi i tel, ale nie ma kodu aktywacyjnego i chciałem sprawdzić czy radio odpali (może wyłączony jest kod :wink: ) bez kodu, albo czy wogóle odpali i poprosi o kod. Nie chcę brać w ciemno, a jechać w dwie strony po nic to też kupę kasy....
a tak może ktoś miły podpiąłby na sekundkę do swojej Lyberki i byłoby wszystko jasne..

pzdr

Awatar użytkownika
trigo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2006, 0:00

Koło

Post autor: trigo » 27 wrz 2006, 11:02

witaj

jeśli ma radyjko takie jak u mnie ( znasz model ) to niestety niezbędne będą kody : ICS i NAVI, bez nich nie odpalisz praktycznie żadnych funkcji - póki nie dostłem kodów to próbowałem je rozkodować w warszawce ale się nie udało . Ale jest podobno możliwość przez serwis ASO( tak się dowiedziałem ), że poproszą w Lancii ( podając nr auta i urządzeń ) i dostanie się kody .
pozdrawiam Marek vel Trigo .. chwilowo bez Lybry ale za to Sprinter - kontener na 8 palet a jakby ktoś chciał teściową wyekspediować -służę pomocą

masz czas ? zajrzyj:https://www.facebook.com/Quadratura-339116226208598

Mart27

Koło

Post autor: Mart27 » 27 wrz 2006, 12:47

"trigo" pisze:witaj

jeśli ma radyjko takie jak u mnie ( znasz model ) to niestety niezbędne będą kody : ICS i NAVI, bez nich nie odpalisz praktycznie żadnych funkcji - póki nie dostłem kodów to próbowałem je rozkodować w warszawce ale się nie udało . Ale jest podobno możliwość przez serwis ASO( tak się dowiedziałem ), że poproszą w Lancii ( podając nr auta i urządzeń ) i dostanie się kody .

tzn. co? nie działało Ci częśc funkcji a reszta działała?
ja też mam dwa kody w swoim radiu , ale po rozłączeniu i właczeniu ponownie do akumulatora prosi mnie tylko o jeden kod, a nie o dwa...
jak to u Ciebie wyglada...napisz coś więcej

może ja nie mam uszkodzonego radia tylko coś źle włączam///// :?

Awatar użytkownika
trigo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2006, 0:00

Koło

Post autor: trigo » 27 wrz 2006, 13:13

dawno, dawno temu...... jak kupiłem lyberkę to jakiś baran podmienił akumulator i działy się dziwne rzeczy w elektryce : zapaliły się kontrolki od ABS , ASR ,poduszki więc kupiłem nową baterję i pojechałem do ASO na kompa aby zresetować . Oprócz tego radio poprosiło o kody ICS i NAVI i tak jak wcześniej napisałem póki nie dostałem od szwajcarów właściwych kodów to nie można było nic włączyć a na monitorze pokazywał się tylko komunikat o kodach .
sterowałem z kierownicy radiem ale tylko można było przeskanować zakres i głośność - po wyłączeniu nie zapamiętywał stacji . może jest to uzależnione od oprogramowania - kompletnie się na tym nie znam - a ilu klientów to oglądało to tyle zdań na ten temat .

a te radyjko co masz na oku to jest od tego klienta którego link ci przesłałem ?
pozdrawiam Marek vel Trigo .. chwilowo bez Lybry ale za to Sprinter - kontener na 8 palet a jakby ktoś chciał teściową wyekspediować -służę pomocą

masz czas ? zajrzyj:https://www.facebook.com/Quadratura-339116226208598

Mart27

Koło

Post autor: Mart27 » 27 wrz 2006, 13:20

"trigo" pisze:dawno, dawno temu...... jak kupiłem lyberkę to jakiś baran podmienił akumulator i działy się dziwne rzeczy w elektryce : zapaliły się kontrolki od ABS , ASR ,poduszki więc kupiłem nową baterję i pojechałem do ASO na kompa aby zresetować . Oprócz tego radio poprosiło o kody ICS i NAVI i tak jak wcześniej napisałem póki nie dostałem od szwajcarów właściwych kodów to nie można było nic włączyć a na monitorze pokazywał się tylko komunikat o kodach .
sterowałem z kierownicy radiem ale tylko można było przeskanować zakres i głośność - po wyłączeniu nie zapamiętywał stacji . może jest to uzależnione od oprogramowania - kompletnie się na tym nie znam - a ilu klientów to oglądało to tyle zdań na ten temat .

a te radyjko co masz na oku to jest od tego klienta którego link ci przesłałem ?
to jest od kogoś innego. ci z linka już nie mieli.... :cry:

Mart27

Koło

Post autor: Mart27 » 27 wrz 2006, 13:25

a u mnie jest taka bajka:

radio się uruchamia z kluczyka i gra, zapamiętuje stacje, obsługuje CD, daje się sterować z kierownicy, ale nie działa część guzików, m.in. Navi, Trip, 3,6, 9, i guzik pod 9, a jak odłącze od akumulatora i podłączę z powrotemto prosi o kod (ale od radia) - kodu od navi nie da się wstukać (omija to pole) - nie wiem w czym leży problem????

Awatar użytkownika
trigo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2006, 0:00

Koło

Post autor: trigo » 27 wrz 2006, 14:34

a koleżanka siedzi obok i komentuje to wszystko tak :

" jak małe dzieci :groupjump: podniecają się samochodzikami :zjezdzam: :happyjump: :happyjump: :happyjump: "
pozdrawiam Marek vel Trigo .. chwilowo bez Lybry ale za to Sprinter - kontener na 8 palet a jakby ktoś chciał teściową wyekspediować -służę pomocą

masz czas ? zajrzyj:https://www.facebook.com/Quadratura-339116226208598

Mart27

Koło

Post autor: Mart27 » 27 wrz 2006, 14:40

...pozdrów koleżankę i zabierz ewentualnie na jakiś spocik :D

Awatar użytkownika
trigo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2006, 0:00

Koło

Post autor: trigo » 27 wrz 2006, 16:01

pozdrowienia przekazane i dziękować , dziękować :D
pozdrawiam Marek vel Trigo .. chwilowo bez Lybry ale za to Sprinter - kontener na 8 palet a jakby ktoś chciał teściową wyekspediować -służę pomocą

masz czas ? zajrzyj:https://www.facebook.com/Quadratura-339116226208598

Mart27

Koło

Post autor: Mart27 » 04 paź 2006, 13:41

dzieki za wszystkie odpowiedzi - sprawa nie aktualna - naprawiłem swoje radio i wszystko działa bez zarzutu.... :wink:

Awatar użytkownika
trigo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2006, 0:00

Koło

Post autor: trigo » 04 paź 2006, 13:47

a co było uszkodzone ?
pozdrawiam Marek vel Trigo .. chwilowo bez Lybry ale za to Sprinter - kontener na 8 palet a jakby ktoś chciał teściową wyekspediować -służę pomocą

masz czas ? zajrzyj:https://www.facebook.com/Quadratura-339116226208598

Mart27

Koło

Post autor: Mart27 » 04 paź 2006, 13:53


ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Łódzkie :::”