Regionalny przedstawiciel L.K.P

Grupa Śląsk i Małopolska

Moderatorzy: ciociaE, andrzej1

Awatar użytkownika
romlen
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 4372
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Skype: romlen
Imię: Roman
Lokalizacja: Lyski koło Raciborza

Regionalny przedstawiciel L.K.P

Post autor: romlen » 06 mar 2005, 20:49

Witam. Jak juz pewnie wiecie, współpracuję z LKP a wcześniejej z LFKP od samego początku. Obecnie przewodniczę temu szanownemu gremium. Można powiedzieć że na www jestem od prehistorii ze swoja stronka http://www.studiobit.pl/~romlen Zapraszam do przeczytania nieco informacji na niej zawartych a szczególnie historię wspólpracy z klubem http://www.studiobit.pl/~romlen/klub.htm Całkiem na początku byłem przedstawicielem na nasz kraj klubu LCV z siedzibą w Niemczech ale współprca była na mizernym poziomie. Przytocze tutaj kilka słów jakie napisałem w innym poście dot. zlotów: "...byłem przedstawicielem klubu LCV z Niemiec i nasza krajowa filia umarła śmiercią naturalną (dzięki mojej decyzji) a z jakiej przyczyny? Właśnie zlotów! Dostawałem zaproszenia na zloty w Niemczech, kilka w ciągu roku, nikt (słownie zero) chętnych było na takie spotkanie z naszego kraju. A czemu? Koszty przekraczające możliwości zwykłego Kowalskiego...". Teraz dzięki współpracy z Torellem i resztą wspaniałych ludzi na forum, mamy szanse na ożywienie współpracy między sobą, organizację zlotów i spotów regionalnych. Koszty nie będą wielkie, nikt nie każe nam jechać do Niemiec czy Holandii aby się spotkać we wspólnym gronie. Zlot ogólnopolski powinien odbyć się minimum raz w roku a spoty regionalne są decyzją chwili. Np. będzie kilku chętnych na wspólny obiad w ZOO w Chorzowie? Nie ma sprawy. Jakieś inne ciekawe miejsce? Nie ma sprawy. Byle czas był i pogoda. Na mojej stronie zresztą jest kilka takich nieoficjalnych spotkań opisanych, jak więc widać można coś takiego zrobić nawet w dwie osoby. Ogólnie będę starał się pozyskiwać nowych chcętnych do współpracy a także służyć pomocą wszystkim regionalnym klubowiczom i osobom w jakikolwiek sposób związanym z LKP. Zapraszam także do przeczytania mojego postu dla ludzi zainteresowanych szerszą współpracą: http://lanciapolska.org/modules.php?nam ... pic&t=2757

Śląski oddział prowadzę ja oraz Tomasz.
Temat obecnie zamykam...
Ostatnio zmieniony 08 lut 2006, 20:58 przez romlen, łącznie zmieniany 1 raz.
Lancia Prisma 1,6IE Symbol '87 (tak tak, dalej u mnie), Lancia Y 1.2 2003 grudzień - ostatni miesiąc produkcji, Lancia Lybra SW 2.0 '99 i nigdy nie widziała gazu; Lancia Gamma Coupe - o tym śnię :)
Tel. 503124557-Orange
Obrazek
Po czym poznać, że komputer uzyska świadomość? Że zamiast informatyka będzie przychodził do niego psycholog.

Awatar użytkownika
Torell007
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 1363
Rejestracja: 09 sty 2005, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Gdynia

Regionalny przedstawiciel L.K.P

Post autor: Torell007 » 06 mar 2005, 20:59

A pamiętasz jak zaczynaliśmy ?? Piękny lipiec/sierpień 2004...Achh...Pamiętam jak dziś 15 sierpnia 2004 wtedy strona www.lanciazone.prv.pl miała swoją premiere...To były czasy...Plany, marzenia, godziny rozmów... Jest co wspominać...
Wiele serc, jedno bicie, ciężarówki ponad życie ;-)

Obrazek

Awatar użytkownika
romlen
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 4372
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Skype: romlen
Imię: Roman
Lokalizacja: Lyski koło Raciborza

Regionalny przedstawiciel L.K.P

Post autor: romlen » 06 mar 2005, 21:46

Pamiętam, pamiętam. Ale nikt nie wie że mój pierwszy post na forum znajduje się tutaj: http://www.viva-lancia.com/guestbook/guest100.html (szukać w połowie strony). Później były ogłoszenia w Autoświecie, następnie LCV (i także ogłoszenia w Auto Moto i Sport). Teraz jest LKP, ja mam dalej Prismę a jak będzie jakaś kasa to kupi się coś dużego (myśle o Themie) jednak Prismę zostawiam (myśle trzymać tak długo jak się da, aby był to prawdziwy unikat tak jak dziś Gamma czy Beta - szpan na zlocie murowany). A swoją drogą jestem w necie już tak długo że jak wejdziemy w google, wybierzemy szukanie grafiki i wpiszemy "romlen" to.......... sami sprawdźcie :)
Lancia Prisma 1,6IE Symbol '87 (tak tak, dalej u mnie), Lancia Y 1.2 2003 grudzień - ostatni miesiąc produkcji, Lancia Lybra SW 2.0 '99 i nigdy nie widziała gazu; Lancia Gamma Coupe - o tym śnię :)
Tel. 503124557-Orange
Obrazek
Po czym poznać, że komputer uzyska świadomość? Że zamiast informatyka będzie przychodził do niego psycholog.

Anonymous

Regionalny przedstawiciel L.K.P

Post autor: Anonymous » 14 mar 2005, 22:01

Witam wszytskich
Tak nagle wpadlen na ciekawy po,mysl skoro jest nas juz coraz wiecej w LKP a na slasku tez jest nie najgorzej to moze jakis maly zlocik tutejszych ludzi. Mysle ze to dobry pomysl
pozdrawiam

Awatar użytkownika
romlen
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 4372
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Skype: romlen
Imię: Roman
Lokalizacja: Lyski koło Raciborza

Regionalny przedstawiciel L.K.P

Post autor: romlen » 14 mar 2005, 22:34

Oczywiście tak. Bezsensem było by jechać raz w roku na zlot ogólnopolski i tyle. Małe spoty regionalene oczywiście muszą być. Obecnie czekamy na nadejście wiosny i "ruch w interesie". Ja sam uważam że na regionalny spocik przyjedzie także wiele ludzi których odstrasza jazda 300km i więcej na zlot ogólnopolski w centrum Polski. Myślę cały czas nad wybraniem miejsca. W samym Raciborzu jest kilka miejsc gdzie możemy się spotkać, jeśli zechcecie się tu pofatygować to porobię kilka fotek takich miejsc do wyboru. Jestem otwarty także na propozycje innych miejsc w naszym regionie. Spocik w kwietniu będzie dobrą propozycją, co do daty i miejsca dam jeszcze znać a tymczasem wpisujcie się kto z Was jest chętny.
Lancia Prisma 1,6IE Symbol '87 (tak tak, dalej u mnie), Lancia Y 1.2 2003 grudzień - ostatni miesiąc produkcji, Lancia Lybra SW 2.0 '99 i nigdy nie widziała gazu; Lancia Gamma Coupe - o tym śnię :)
Tel. 503124557-Orange
Obrazek
Po czym poznać, że komputer uzyska świadomość? Że zamiast informatyka będzie przychodził do niego psycholog.

Anonymous

Regionalny przedstawiciel L.K.P

Post autor: Anonymous » 15 mar 2005, 20:06

Ja rowniez mam chetke na maly slaski zlocik. jest nas przeciez dosc duzo.Podajcie termin i miejsce na pewno sie pojawie. Najlepiej w jakas niedziele.

Awatar użytkownika
Tomasz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1272
Rejestracja: 16 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Brzeszcze woj małopolskie

Regionalny przedstawiciel L.K.P

Post autor: Tomasz » 15 mar 2005, 20:16

Ja też chętnie bym sę pisał na mały spocik
Obrazek

Anonymous

Regionalny przedstawiciel L.K.P

Post autor: Anonymous » 18 mar 2005, 19:25

Romlen co Ty na to??
pewnie byloby nas wiecej :D

Awatar użytkownika
romlen
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 4372
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Skype: romlen
Imię: Roman
Lokalizacja: Lyski koło Raciborza

Regionalny przedstawiciel L.K.P

Post autor: romlen » 18 mar 2005, 19:59

Już niebawem w tym miejscu zaprezentuję dwie lokalizacje w Raciborzu (mapa dojazdu, zdjęcia) gdzie możemy się ewentualnie spotkać. Wybrałem je z wielką uwagą, nie jest łatwo znaleźć coś w naszym mieście co spełnia moje oczekiwania. Termin spotkania to kwiecień, dokładną datę jeszcze zapodam :) ale nie jest wykluczone że spotkamy się gdzieś indziej. Proszę o nadsyłanie ewentualnie innych miejsc na email bądź na forum (znanych przez Was i polecanych) gdzie możemy się spotkać. Wówczas zadecyduję która lokalizacja ma pierwszeństwo. O dokłądnym terminie poinformuję także osoby z mojego kręgu znajomych a nie mających internetu, być może będzie nas tylu ilu na zlocie w Łodzi? Liczę na Was!
Lancia Prisma 1,6IE Symbol '87 (tak tak, dalej u mnie), Lancia Y 1.2 2003 grudzień - ostatni miesiąc produkcji, Lancia Lybra SW 2.0 '99 i nigdy nie widziała gazu; Lancia Gamma Coupe - o tym śnię :)
Tel. 503124557-Orange
Obrazek
Po czym poznać, że komputer uzyska świadomość? Że zamiast informatyka będzie przychodził do niego psycholog.

Anonymous

Regionalny przedstawiciel L.K.P

Post autor: Anonymous » 26 mar 2005, 16:20

Witam
Wiec kiedy ten zlocik moze bysmy wybrali inne miejsce na zlocik tak posrodku raciborza i katowic jak ktos ma jakis pomysl to walic smialo na pewno cos wymyslimy
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
romlen
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 4372
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Skype: romlen
Imię: Roman
Lokalizacja: Lyski koło Raciborza

Regionalny przedstawiciel L.K.P

Post autor: romlen » 30 mar 2005, 23:12

"Anonymous" pisze:Witam
Wiec kiedy ten zlocik moze bysmy wybrali inne miejsce na zlocik tak posrodku raciborza i katowic jak ktos ma jakis pomysl to walic smialo na pewno cos wymyslimy
Pozdrawiam
OK. Zamykam w tym miejscu sprawę spotów, spocików i zlotów, jest ku temu miejsce piętro wyżej...........
Lancia Prisma 1,6IE Symbol '87 (tak tak, dalej u mnie), Lancia Y 1.2 2003 grudzień - ostatni miesiąc produkcji, Lancia Lybra SW 2.0 '99 i nigdy nie widziała gazu; Lancia Gamma Coupe - o tym śnię :)
Tel. 503124557-Orange
Obrazek
Po czym poznać, że komputer uzyska świadomość? Że zamiast informatyka będzie przychodził do niego psycholog.

Anonymous

Regionalny przedstawiciel L.K.P

Post autor: Anonymous » 31 mar 2005, 0:06

Romlen nie denerwuj sie :P Do Raciborza daleko ale
osobom ktorym zalezy na naszym regionalnym zlociku zjawia sie w Twoim miasteczku a nastepny zrobimy w Katowicach. Ja dalej chce przyjechac. Mam nadzieje ze poznam ciekawych ludzi ze wspanialymi wozami i milo spedzimy czas.
Co z tymi mapkami i zdjeciami?
Zaprezentuj je na forum.
Pozdro :D

Awatar użytkownika
romlen
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 4372
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Skype: romlen
Imię: Roman
Lokalizacja: Lyski koło Raciborza

Regionalny przedstawiciel L.K.P

Post autor: romlen » 31 mar 2005, 16:59

Może źle się wypowiedziałem. Nie chodzi mi o to, że mam dość spotów, spocików a jedynie tutaj, na tym forum, w tym dziale. Dokładna mapka, opinie i wszystko o nim jest piętro wyżej, tam gdzie ankieta "Spot Regionalny", szukajcie na samym dole, pod ankietą. Teraz spot w Raciborzu a następny zobaczymy gdzie, myślę że gdzieś indziej tak aby każdy mógł dojechać, teraz ci co mają daleko będą mieli blisko a ci co blisko będą musieli jechać ciut dalej. Ale pamiętajcie - jest to REGIONALNY, nie będziemy gonić gdzieś pół Polski, na to jest zlot ogólnokrajowy, w czerwcu Poznań a być może w maju zlot łączony (planowany w Poznaniu, obecnie szanse maleją ale kto wie....), szukajcie postów Torella. Pozdrawiam i do zobaczenia 16 kwietnia o 12.00 8)
Lancia Prisma 1,6IE Symbol '87 (tak tak, dalej u mnie), Lancia Y 1.2 2003 grudzień - ostatni miesiąc produkcji, Lancia Lybra SW 2.0 '99 i nigdy nie widziała gazu; Lancia Gamma Coupe - o tym śnię :)
Tel. 503124557-Orange
Obrazek
Po czym poznać, że komputer uzyska świadomość? Że zamiast informatyka będzie przychodził do niego psycholog.

Anonymous

Regionalny przedstawiciel L.K.P

Post autor: Anonymous » 03 maja 2005, 22:18

Miałbyć jakiś zlot w wiśle czy coś,Jestem z Cieszyna więc będe miał bliziutko...:P



Lancia Dedra 2.0 ie

Awatar użytkownika
Tomasz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1272
Rejestracja: 16 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Brzeszcze woj małopolskie

Regionalny przedstawiciel L.K.P

Post autor: Tomasz » 03 maja 2005, 22:21

"Madman" pisze:Miałbyć jakiś zlot w wiśle czy coś,Jestem z Cieszyna więc będe miał bliziutko...:P



Lancia Dedra 2.0 ie
http://www.lanciapolska.org/index.php?s ... aef4d39b93
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „::: Śląsk i Małopolska :::”