instalacja bose

tomasgra
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 2
Rejestracja: 01 maja 2009, 11:53
Lokalizacja: Wypełnij to pole

instalacja bose

Post autor: tomasgra » 01 maja 2009, 11:59

Niedawno zakupiłem Lybre ale niestety nie bylo w niej system bose. Znalazłem już taki i chcę go zakupić. Czy wie ktoś jak to zrobić.

Awatar użytkownika
aro
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1998
Rejestracja: 29 mar 2006, 0:00
Imię: Arek
Lokalizacja: Gorzyczki woj. śląskie

Odp: instalacja bose

Post autor: aro » 01 maja 2009, 14:25

Poskładaj sobie lepiej coś lepszego... :)

tomasgra
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 2
Rejestracja: 01 maja 2009, 11:53
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Odp: instalacja bose

Post autor: tomasgra » 01 maja 2009, 15:19

aro pisze:Poskładaj sobie lepiej coś lepszego... :)

Lepszego niż bose? Nonie wiem.:)

Gość

Odp: instalacja bose

Post autor: Gość » 01 maja 2009, 17:57

Zapraszam do porównania dsp a bosse.Jeśli chodzi o dżwiek to jakbyś słuchał w toalecie a w filharmonii.Udało mi się zaprzegnąć do pracy z dsp bosse jako końcówka mocy,efekt zajebisty.Pytanie do car audiowców szukam głośników niskotonowych 16:9,i wtedy muza odjedzie na 3suby :D

Awatar użytkownika
maki
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 333
Rejestracja: 30 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: RZESZÓW

Odp: instalacja bose

Post autor: maki » 01 maja 2009, 23:53

jan123456 pisze:Pytanie do car audiowców szukam głośników niskotonowych 16:9,i wtedy muza odjedzie na 3suby :D
Nie za bardzo rozumie pytanie, a raczej stwierdzenia
muza odjedzie na 3suby :D
Każde "jajka" są wielodrożne, nie spotkałem się jeszcze tylko z niskotonowymi... Poza tym szkoda na takie pieniędzy.
tomasgra pisze:
aro pisze:Poskładaj sobie lepiej coś lepszego... :)

Lepszego niż bose? Nonie wiem.:)
a ja wiem ;) co do CA Bose nie prezentuje się jakoś wybitnie, choć nie mówię że słabo, bo ładnie poustawiane, pod odpowiednimi wzmacniaczami gra całkiem fajnie.

pozdrawiam

Gość

Odp: instalacja bose

Post autor: Gość » 02 maja 2009, 8:03

maki pisze:
jan123456 pisze:Pytanie do car audiowców szukam głośników niskotonowych 16:9,i wtedy muza odjedzie na 3suby :D
Nie za bardzo rozumie pytanie, a raczej stwierdzenia
muza odjedzie na 3suby :D
Zadałem pytanko czy występują jaja niskotonowe i jaka jest cena.Co do 3 subwooferów to chcę wypróbować jak to będzie śmigać.Dwa z dsp plus jeden z bosse.

GeGo
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 17
Rejestracja: 16 maja 2009, 18:25
Lokalizacja: Zdzieszowice

Odp: instalacja bose

Post autor: GeGo » 18 maja 2009, 21:34

ja tam wole do bagaznika dac szkrzynie i wzmaka podlaczyc to i miec dopiero dzwiek :P


najchetniej dal bym 2x hifonics 3200rms ale nie mam kasy bo z 10kola trza by bylo dac za taki sprzet

Awatar użytkownika
PAHO2
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 62
Rejestracja: 02 lut 2009, 0:00
Lokalizacja: Oświęcim

Odp: instalacja bose

Post autor: PAHO2 » 19 maja 2009, 8:46

oprócz wypowiedzi ARO i MAKI wszystkie wypowiedzi są tu tak dziwne, nic nie wnoszące i niezrozumiale napisane, że nie ma się jak nawet do nich ustosunkować, panowie poczytajcie trochę o car audio a później rozrzucajcie "mądrości" na forum
Obrazek DXZ948RMP
Obrazek Z4100
Obrazek ES12
Obrazek s-5c

Awatar użytkownika
maki
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 333
Rejestracja: 30 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: RZESZÓW

Odp: instalacja bose

Post autor: maki » 20 maja 2009, 23:39

GeGo pisze:
najchetniej dal bym 2x hifonics 3200rms ale nie mam kasy bo z 10kola trza by bylo dac za taki sprzet
do słuchania muzyki czy na zawody dB drag?

pozdrawiam

Awatar użytkownika
maydayns
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 453
Rejestracja: 15 lis 2007, 0:00
Lokalizacja: Nowy Sacz/Krakow/Paryz

Odp: instalacja bose

Post autor: maydayns » 27 maja 2009, 23:07

PAHO2 pisze:oprócz wypowiedzi ARO i MAKI wszystkie wypowiedzi są tu tak dziwne, nic nie wnoszące i niezrozumiale napisane, że nie ma się jak nawet do nich ustosunkować, panowie poczytajcie trochę o car audio a później rozrzucajcie "mądrości" na forum
Bez urazy ale co Twoja wnosi?? przeczytales FAQ Bartka Nazara i juz wsio wiesz?? skad masz takie doswiadczenie?? Jak ktos lubi sluchac z jajek to jest jego sprawa i jego gust, nieraz mam klientow ktorzy maja gleboko w.. "zasady" car audio, bo maja swoje przyzwyczajenia,, preferencjie i oczekiwania jezeli ktos chce miec 3 suby to jest jego sprawa, ktos chce miec 3200rmsu to tez jego sprawia, lubi mocne uderzenie i tyle... w tej calej zabawie pt. car audio (pomijajac zawodostwo) chodzi chyba o to zeby miec fan ze sluchania tak?? a ze sluchaniem jest jak z sexem, kazdy lubi po swojemu:D

PS. Bose w Lybrze to nie takie cudo jak by sie moglo wydawac, ale za mala kase to napewno lepsze niz kupowac jakis shit, potem wystarczy dac jakiegos suba, chocby 25cm i juz mozna sie delektowac przyjemnym brzmieniem:)

-- 29 Maj 2009, 11:11 --
maki pisze: Każde "jajka" są wielodrożne, nie spotkałem się jeszcze tylko z niskotonowymi... Poza tym szkoda na takie pieniędzy.
Mylisz sie, sinuslive ma 16x9 w wersji odseparowanej... slyszales jak graja??

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”