Witam. Czy jest ktoś może z Oleśnicy bądz okolic?

Grupa Dolny Śląsk i Lubuskie

Moderator: MiroMiglia

christis
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 19
Rejestracja: 26 mar 2007, 0:00
Lokalizacja: Ropczyce

Witam. Czy jest ktoś może z Oleśnicy bądz okolic?

Post autor: christis » 16 kwie 2008, 18:12

Witam. Czy jest ktoś z Oleśnicy bądź okolic i kto mógłby mi obejrzeć takie cacko?
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4966603
Bardzo interesuje mnie zakup Lybry i zastanawiam się nad tym, ale troche za daleko by jechać i się zawieść. Jeśli ktoś jest z tamtych okolic i mógłby mi obejrzeć bolida to będę wdzięczny
Artur
KAPPA 2.0VT;)

Awatar użytkownika
Orsya
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 813
Rejestracja: 23 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Witam. Czy jest ktoś może z Oleśnicy bądz okolic?

Post autor: Orsya » 16 kwie 2008, 21:22

mogę podjechać ale najszybciej w sobotę :D
była LANCIA MUSA:((
nowe cavallino rampante:)))) tylko w innym opakowaniu:)))
tel. 504 279 488

christis
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 19
Rejestracja: 26 mar 2007, 0:00
Lokalizacja: Ropczyce

Witam. Czy jest ktoś może z Oleśnicy bądz okolic?

Post autor: christis » 17 kwie 2008, 8:37

Oki, będę wdzięczny:)
KAPPA 2.0VT;)

Awatar użytkownika
Orsya
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 813
Rejestracja: 23 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Witam. Czy jest ktoś może z Oleśnicy bądz okolic?

Post autor: Orsya » 18 kwie 2008, 23:19

udało mi się oglądnąć to auto dzisiaj
stan zewnętrzny - bez większych zarzutów, wygląda na bezwypadkowe, wszystkie szyby mają oznaczenie z 2000r. tylko lewa tylna ma z 1999r.
miejsami malutkie ryski lub odpryski, jedynie przedni zderzak posiada małego "pajączka" i kilka rys
środek - fotel kierowcy i pasażera mocno wytarty w okolicach podudzia, reszta wydaje się w normie, wnętrze miejscami lekko trzeszczy jak się jedzie po dziurach
silnik - generalnie chodzi równo, nie dymi ale słychać mechanizm rozrządu (do wymiany jako komplet), natomiast zastanawiają mnie dwie rzeczy:
1) mocne zaoliwienie w miejscach jak na zdjęciu (patrząc na wprost na silnik prawy górny rok głownej osłony silnika, zdjecia zrobione od strony błotnika) - nie wiem czy to jest normalne ale nie wydaje mi się. Może niech wypowie sie ktoś bardziej w temacie
http://images34.fotosik.pl/222/41e037c2b67e2eaam.jpg[/img]
http://images34.fotosik.pl/222/d53f8bbf26439041m.jpg[/img]
Dodatkowo zaoliwiona była również (po częsci) pompa abs na wysokości łącznie przewodów powietrza oraz cała okolica pompy od strony bloku silnika :?
zawieszenie - wydaje mi się, że jest parę rzeczy do zrobienia, w szczególności z tyłu
i jeszcze sprzęgło - bardzo krótki skok, co się bardzo rzadko spotyka (może ten moddel tak ma ale nie wydaje mi się), więc jest to dla mnie oznaka wymiany tarczy sprzęgła
generalnie autko dość zadbne, wyjaśnienia (najlepiej przez dobrego mechaniora) wymaga jednak kwestia silnego zaolejenia tych elementów, o których wspomniałem
coś z ceny można jeszcze urwać :D
była LANCIA MUSA:((
nowe cavallino rampante:)))) tylko w innym opakowaniu:)))
tel. 504 279 488

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Dolny Śląsk i Lubuskie:::”