Lybra SW - zapakowana nisko siedzi

Mart27

Lybra SW - zapakowana nisko siedzi

Post autor: Mart27 » 30 sie 2007, 11:36

Witam,

czy Wam przy obciążeniu tyłu i bagażnika też autko siada trochę na kołach ??? u mnie to jest dobrych kilka cm....

nie jest to raczej kłopot amorków - bo były wymieniane, może sprężyny ???

czy znacie jakiś sposób żeby to poprawić.....

Awatar użytkownika
NajMlodszyM
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 408
Rejestracja: 18 paź 2006, 0:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Poręba Wielka/Gdańsk

Lybra - Do użytkowników Lybra SW

Post autor: NajMlodszyM » 30 sie 2007, 11:42

U mnie też siada...i to całkiem sporo, ale w niczym to jak narazie nie przeszkodziło i nie przeszkadza... pół europy w takim stanie przejechała Lyberka i nic się nie działo... :D


Pozdrawiam
Obrazek

Mart27

Lybra - Do użytkowników Lybra SW

Post autor: Mart27 » 30 sie 2007, 11:45

"NajMlodszyM" pisze:U mnie też siada...i to całkiem sporo, ale w niczym to jak narazie nie przeszkodziło i nie przeszkadza... pół europy w takim stanie przejechała Lyberka i nic się nie działo... :D


Pozdrawiam
u mnie też się nic nie dzieje, ale zastanawiam się czego to wina ?
wiadomo - Lybra jest nastawiona na wygodę a nie transport ale skoro jest SW to powinno spełniać też tą drugą funkcję....mało innych marek tak siada

Awatar użytkownika
NajMlodszyM
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 408
Rejestracja: 18 paź 2006, 0:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Poręba Wielka/Gdańsk

Lybra - Do użytkowników Lybra SW

Post autor: NajMlodszyM » 30 sie 2007, 11:47

"Mart27" pisze:
"NajMlodszyM" pisze:U mnie też siada...i to całkiem sporo, ale w niczym to jak narazie nie przeszkodziło i nie przeszkadza... pół europy w takim stanie przejechała Lyberka i nic się nie działo... :D


Pozdrawiam
u mnie też się nic nie dzieje, ale zastanawiam się czego to wina ?
wiadomo - Lybra jest nastawiona na wygodę a nie transport ale skoro jest SW to powinno spełniać też tą drugą funkcję....mało innych marek tak siada
Focus mojego wujka też tak siada...gość jest mechanikiem a jakoś się tym nie przejmuje ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie i hamulce”