Zlot ogólnopolski Morsko 2009 - informacje uzupełniające

Zloty i spotkania

Moderator: wujekp

ciociaE
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 2756
Rejestracja: 06 lip 2009, 19:42
Lokalizacja: Kraków

Odp: Zlot ogólnopolski Morsko 2009 - informacje uzupełniając

Post autor: ciociaE » 25 sie 2009, 16:37

Marzena - co do obiadokolacji, to mogłabym ci przyznać rację - choć trzeba mieć świadomość, że przy tak licznej imprezie i różnych wyjątkach - ten korzysta, ten nie korzysta - komplikuje to sprawę osobom odpowiedzialnym za organizację.
Co do opiekunki - to już przesada - skąd wiesz, że Karolcia odda swoje dzieci opiekunce, a generalnie rzecz biorąc, to idąc tym tokiem rozumowania, można zacząć liczyć kto ile dzieci odda pod opiekę. Mi się ten pomysł podoba, choć nie wiem, czy moje dzieci skorzystają. Gdy byliśmy w Witosławiu na zlocie robionym przez Ignysia, była dla dzieci miła niespodzianka (zjeżdżalnia i batut) i nie słyszałam, żeby ktoś będący bez dzieci narzekał, że im to zafundowano.
Też możnaby rozstrząsać, czy nie lepiej podać, ile kosztuje konkretny pokój/domek, a nie ujmować tego w kosztach ogólnych liczonych na osobę (to na przyszłość) - my np. w Witosławiu mieliśmy trójkę na 4 osoby i płaciliśmy za czwórkę, tak jak zapewne inna rodzinka, która miała czwórkę.
Przy tak dużych imprezach byłoby strasznie trudno każdy element liczyć oddzielnie, więc koszty ogólne (atrakcje) trzeba rozliczyć na ogół. Bo zaraz ktoś stwierdzi, że nie będzie brał udziału w konkursach, to czemu ma płacić (ja tam się na nie nie szykuję, ale do głowy mi nie przyszło, by domagać się z tego powodu jakichś odliczeń).
Humorystycznie kończąc - czy na takiej biesiadzie będziemy patrzeć kto ile zjadł i wypił, żeby zapłacić stosowną cenę? No bo niektórzy potrzebują mało, inni jedzą za dwoje...
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds

Awatar użytkownika
Marzena
Klubowiczka wspierająca
Klubowiczka wspierająca
Posty: 998
Rejestracja: 05 wrz 2011, 7:37
Imię: Marzena
Lokalizacja: Lublin

Odp: Zlot ogólnopolski Morsko 2009 - informacje uzupełniając

Post autor: Marzena » 25 sie 2009, 16:47

Ewa no skoro tak podchodzisz do sprawy, to masz rację, na takich jak ja (na pare godzin raptem) liczyć nie ma co.

ciociaE
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 2756
Rejestracja: 06 lip 2009, 19:42
Lokalizacja: Kraków

Odp: Zlot ogólnopolski Morsko 2009 - informacje uzupełniając

Post autor: ciociaE » 25 sie 2009, 17:06

Marzena - skoro chcecie tylko odwiedzić towarzystwo na kilka godzin - to jest to jeszcze trochę inna sytuacja. Na każdym zlocie zdarza się, że ktoś zagląda na trochę i jest to mile widziane.
Mój głos potraktuj jako opinię pojedynczej osoby, a nie organizatorów czy innych. Moja wypowiedź to ocena osoby, która przyjeżdża na całość i bardziej chodziło mi o to, że ciężko takim osobom rozliczać każdy element oddzielnie. Natomiast Ty napisałaś o Karolci, która być może też zaglądnie na chwilę (z nimi często ostatnio do końca nigdy nic nie wiadomo:)).
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds

Awatar użytkownika
Tomasz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1272
Rejestracja: 16 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Brzeszcze woj małopolskie

Odp: Zlot ogólnopolski Morsko 2009 - informacje uzupełniając

Post autor: Tomasz » 25 sie 2009, 20:16

Uwaga zmiany w pierwszym poście
Obrazek

Awatar użytkownika
Karolcia
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1490
Rejestracja: 26 lut 2009, 0:00
Imię: Karolcia
Lokalizacja: Chojnice

Odp: Zlot ogólnopolski Morsko 2009 - informacje uzupełniając

Post autor: Karolcia » 25 sie 2009, 21:27

ciociaE pisze:Marzena - skoro chcecie tylko odwiedzić towarzystwo na kilka godzin - to jest to jeszcze trochę inna sytuacja. Na każdym zlocie zdarza się, że ktoś zagląda na trochę i jest to mile widziane.
Mój głos potraktuj jako opinię pojedynczej osoby, a nie organizatorów czy innych. Moja wypowiedź to ocena osoby, która przyjeżdża na całość i bardziej chodziło mi o to, że ciężko takim osobom rozliczać każdy element oddzielnie. Natomiast Ty napisałaś o Karolci, która być może też zaglądnie na chwilę (z nimi często ostatnio do końca nigdy nic nie wiadomo:)).

Ciociu moja kochana buziak coście sie mnie uczepili :roll: może przemas81 zaczniecie pisać ;) a nie tylko wszędzie karolcia 8-O
A co do tego,że znami ostatnio do końca nic nie wiadomo-to nie jest to od nas samych zależne oraz wszędzie nie możemy być ;) buziak Do zobaczenia : buja w oblokach :
BYŁA: Lancia Kappa 2.4,Lancia Kappa SW 2.4tds.
JEST:Lancia Phedra 2.0 JTD,Lancia Delta 2.0 Turbo,Lancia Lybra SW 1.9 JTD


Bliskość śmierci zawsze sprawia,że staramy się żyć lepiej...

Żoneczka-przemasa81:)

Awatar użytkownika
topcio
Prezes Lancia Klub Polska
Prezes Lancia Klub Polska
Posty: 11988
Rejestracja: 20 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Lublin woj. Lubelskie

Odp: Zlot ogólnopolski Morsko 2009 - informacje uzupełniając

Post autor: topcio » 25 sie 2009, 21:43

Punkt widzenia zależy od marki siedzenia.
Marzenie przede wszystkim chodzi o koszt obiadokolacji ( tu aż tak dużo liczenia nie ma- stawka żywieniowa na osobę). Płacić za posiłek dla czterech osób, wiedząc, że go nie zjemy, tylko kupimy następny w drodze do domu jest trochę ?nie hallo?
Delta Intergale 16v
Fulvia Coupe 1.3 S 1972
Fulvia Coupe 1.3S 1971
Beta Spider Zagato 1.6
Obrazek

przemas81
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2299
Rejestracja: 11 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Chojnice/Hünxe
Kontakt:

Odp: Zlot ogólnopolski Morsko 2009 - informacje uzupełniając

Post autor: przemas81 » 25 sie 2009, 21:53

hmmmmmmmmm miałem zamiar wpaść na sobote od rana do póżnych godzin popołudniowych ale wybaczcie wywalic za jeden dzień 170 pln samemu kupić sobie obiad a obiadokolacja ma tyle kosztować??? nawet jak nie będę brał mudziału w waszych atrakcjach to muszę zapłacić???to mi wogóle nie hallo : zolta : dlatego raczej sobie odpuszczę-na niejednym zlocie juz byłemz wieloma zWas często się spotykam więc za bardzo nie na rekę mi to nie przyjdzie szkoda że tak to wygląda ze strony organizatorów ale cóż takie życie-bawcie sie dobrze bo na pewno tak będzie i wybaczcie ja rockefelerem nie jestem :|
Lancia Phedra 2.0 desel...Auto na codzien mojej zonki
Lancia Delta 2.0 turbo-moja zabawka-poki co w czesciach
Volvo xc 90- wół roboczy
Yamaha r1 RN09 plus FZR 600-moje
Aprilia rs125.....poczatki przygody z dwoma kolami mojej zonki

Byly kappy 2.4 lpg +2.4 tds,zeta 2.0 turbo,lybra 1.9 jtd

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Odp: Zlot ogólnopolski Morsko 2009 - informacje uzupełniając

Post autor: wujekp » 25 sie 2009, 22:09

przemas81 pisze:hmmmmmmmmm miałem zamiar wpaść na sobote od rana do póżnych godzin popołudniowych ale wybaczcie wywalic za jeden dzień 170 pln samemu kupić sobie obiad a obiadokolacja ma tyle kosztować??? nawet jak nie będę brał mudziału w waszych atrakcjach to muszę zapłacić???to mi wogóle nie hallo : zolta : dlatego raczej sobie odpuszczę-na niejednym zlocie juz byłemz wieloma zWas często się spotykam więc za bardzo nie na rekę mi to nie przyjdzie szkoda że tak to wygląda ze strony organizatorów ale cóż takie życie-bawcie sie dobrze bo na pewno tak będzie i wybaczcie ja rockefelerem nie jestem :|
Przemas, bardzo byłoby szkoda, gdyby Was zabrakło choćby na chwilę. Ale zamiast się unosić dajcie czas organizatorom odnieść się do tego co napisała Marzena - Radek jest na pewno bardzo zapracowany i niekoniecznie da radę od ręki wszystkie takie kwestie rozstrzygnąć. Mam jednak nadzieję, że zobaczymy się w Morsku :D
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

Awatar użytkownika
Karolcia
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1490
Rejestracja: 26 lut 2009, 0:00
Imię: Karolcia
Lokalizacja: Chojnice

Odp: Zlot ogólnopolski Morsko 2009 - informacje uzupełniając

Post autor: Karolcia » 25 sie 2009, 22:56

w takim przypadku -jednodniowy pobyt-prosze o bardziej rozsądne rozwiązanie tego tematu-sory Wujekp ale w Sielpi nie było takiego problemu a nie powiem że-nie bo chciałbym wpaśc na jeden dzień trzeba znależć jakis złoty środek który zadowoli i mnie i między innymi marzenę ;)
przemas81
BYŁA: Lancia Kappa 2.4,Lancia Kappa SW 2.4tds.
JEST:Lancia Phedra 2.0 JTD,Lancia Delta 2.0 Turbo,Lancia Lybra SW 1.9 JTD


Bliskość śmierci zawsze sprawia,że staramy się żyć lepiej...

Żoneczka-przemasa81:)

Awatar użytkownika
Orsya
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 813
Rejestracja: 23 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Zlot ogólnopolski Morsko 2009 - informacje uzupełniając

Post autor: Orsya » 25 sie 2009, 23:36

Przemas81, sorry ale nie bardzo rozumiem co jest już grane... po pierwszym ogłoszeniu informacji o płatnościach podnieśliśce raban z Karolcią, że 250 pln od osoby jest dla Was za drogo i że płacenie 750 pln za weekend + dojazd mocna obciąża Wasz budżet. Teraz rozmawiamy o kwocie 4-krotnie niższej i dalej są problemy... Kwota którą podałem wynika z pewnych kalkulacji, wszystko ma swój koszt i 85 pln nie wzięło się od patrzenia w sufit ani tym bardziej z wróżenia z fusów.
CiociaE napisała chyba wszystko w temacie, nie jesteśmy w stanie zrobić cennika jak w restauracji, że kotlet to 15 pln, frytki 8 pln a surówka 4 pln + cola za 6 pln i wszystko jest podane na żądanie. Byłem na kilku zlotach organizowanych przez inne kluby związane z włoszczyzną i muszę powiedzieć że w porównaniu do nich mamy bardzo rozbudowany cennik.
Przykład nr 1:
alfaholicy
Przykład nr 2
cuoresportivo
Przykład nr 3 (żeby nie było że tylko włoszczyzna)
evo

Nie wiem czego oczekujesz, ale jeżeli masz ochotę przyjechać to jesteś jak najbardziej mile widziany, nie mniej jednak możesz nie uiszczać płatności lecz musisz się liczyć z tym że nie będziesz miał możliwości skorzystania z udogodnień czy też atrakcji.

przemas81
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2299
Rejestracja: 11 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Chojnice/Hünxe
Kontakt:

Odp: Zlot ogólnopolski Morsko 2009 - informacje uzupełniając

Post autor: przemas81 » 26 sie 2009, 22:22

Orsya pisze: nie mniej jednak możesz nie uiszczać płatności lecz musisz się liczyć z tym że nie będziesz miał możliwości skorzystania z udogodnień czy też atrakcji.


i wszystko na temat o to mi chodziło bo nie atrakcje dla mnie najważniejsze ;) sprawa wyjaśniona i wszystko gra
a pobyt z ami nawet krótki jest bezcenny :D
Lancia Phedra 2.0 desel...Auto na codzien mojej zonki
Lancia Delta 2.0 turbo-moja zabawka-poki co w czesciach
Volvo xc 90- wół roboczy
Yamaha r1 RN09 plus FZR 600-moje
Aprilia rs125.....poczatki przygody z dwoma kolami mojej zonki

Byly kappy 2.4 lpg +2.4 tds,zeta 2.0 turbo,lybra 1.9 jtd

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Odp: Zlot ogólnopolski Morsko 2009 - informacje uzupełniając

Post autor: tomek » 27 sie 2009, 9:33

tomek pisze:Zaliczka poszla. Pokoj 2osobowy LUX ;)
Poszla wplata koncowa za 2+1 za 2osobowy LUX.
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
paśny
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 1908
Rejestracja: 01 paź 2007, 0:00
Imię: Piotr
Lokalizacja: Warszawa / Młynek

Odp: Zlot ogólnopolski Morsko 2009 - informacje uzupełniając

Post autor: paśny » 27 sie 2009, 9:43

Pytanie: do kiedy należy się określić czy przyjeżdżamy w piątek czy w sobotę?
Viva la macchina

robston
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 346
Rejestracja: 16 wrz 2007, 0:00
Skype: robertino714
Imię: Robert
Lokalizacja: Zielona Góra

Odp: Zlot ogólnopolski Morsko 2009 - informacje uzupełniając

Post autor: robston » 27 sie 2009, 20:15

Nie wpisywałem się na listę bo mam taką prace że do końca nie wiedziałem czy będę na zlocie,do tej pory jeszcze nie wiem : czerwona :
Ale jeśli będę w kraju to wpadniemy na pewno (nie Dedrą bo w tym roku jeszcze nie będzie raczej jeżdzić :x )
Alfą też nie bo w pancervagonie mamy spanko i trochę kilosów do przejechania ,więc nie zawracam głowy organizatorom czy będę czy nie,co ma być to będzie i bardzo bym chciał spotkać się z ekipą LKP ;)
pozdrawiam Robert i Aga :D
F Ducato 2.3JTD
+48 733 167-823

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Odp: Zlot ogólnopolski Morsko 2009 - informacje uzupełniając

Post autor: Nat » 27 sie 2009, 21:04

Dawaj pacnerwagenem, jak nie masz odpowiedniego Włocha.

Ignys z moja Asią i Stasiem ostatnio tez przyjechali mercsedesem, na tę okolicznośc ustroiwszy go śliczną taśmą pakową i sznurkiem od snopowiązałki :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Zablokowany

Wróć do „::: Zloty i spotkania :::”