Zlot ogólnopolski Morsko 2009 - informacje uzupełniające

Zloty i spotkania

Moderator: wujekp

Awatar użytkownika
Orsya
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 813
Rejestracja: 23 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Zlot ogólnopolski Morsko 2009 - informacje uzupełniając

Post autor: Orsya » 13 sie 2009, 22:40

Wiem że macie wiele pytań i wątpliwości ale dajcie nam dosłownie 3-4 dni na usystematyzowanie wszystkiego.
Wiem że pełne informacje miały być podane wcześniej ale czekaliśmy na ostateczny kształt budżetu (czyt. dofinasnowania ze strony sponsorów, w tym wydawałoby się naszego głównego naturalnego partnera czyli FAP) stąd opóźnienia w przekazie informacji.
Obiecuję, że w niedzielę lub najpóźniej w poniedziałek zostanie przedstawiony szczegółowy plan wraz z kosztami. Wszystko wskazuje na to, że dopłata będzie mniejsza niż to co wpłaciliście do tej pory :D

Awatar użytkownika
Tomzik
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5397
Rejestracja: 22 gru 2007, 0:00
Imię: Tomczysław ;)
Lokalizacja: Kwidzyn/Świecie

Odp: Zlot ogólnopolski Morsko 2009 - informacje uzupełniając

Post autor: Tomzik » 14 sie 2009, 8:25

Poczekamy, ni ma problemu ;)

Tym bardziej, że może być taniej ;)

Awatar użytkownika
Sebastian
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 2573
Rejestracja: 24 paź 2007, 0:00
Imię: Sebastian
Lokalizacja: DW

Odp: Zlot ogólnopolski Morsko 2009 - informacje uzupełniając

Post autor: Sebastian » 15 sie 2009, 9:03

Orsya pisze:Obiecuję, że w niedzielę lub najpóźniej w poniedziałek zostanie przedstawiony szczegółowy plan wraz z kosztami.
Ok. To nie wpłacam reszty na razie :)
jest: Yamaha FZS 600, Yamaha JogRR, Kymco Downtown 300i, Taczka Duster 1.3
było m.in.: Lancia Lybra 2.4 JTD Intensa, Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm, Lancia Ypsilon 1.2 16V (zygmunt zabrał)

Awatar użytkownika
Orsya
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 813
Rejestracja: 23 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Zlot ogólnopolski Morsko 2009 - informacje uzupełniając

Post autor: Orsya » 24 sie 2009, 9:44

Informacje o kosztach są podane w na pierwszej stronie tego tematu zaznaczone kolorem czerwonym. W przypadku pytań piszcie:)

Awatar użytkownika
Karolcia
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1490
Rejestracja: 26 lut 2009, 0:00
Imię: Karolcia
Lokalizacja: Chojnice

Odp: Zlot ogólnopolski Morsko 2009 - informacje uzupełniając

Post autor: Karolcia » 24 sie 2009, 9:55

Jeśli dobrze rozumiem,to za sobotę jest 85zł za 1 osobę dorosła i w tym jest tylko kolacja????


Czy jest taka możliwość;Jeśli bym się pojawiła sama z dziećmi,Sandra 5 lat i Adiś roczek to ile bym zapłaciła(licząc obiad dla mnie i dla Sandry,Adrianek ma swoje jedzonko ;)
BYŁA: Lancia Kappa 2.4,Lancia Kappa SW 2.4tds.
JEST:Lancia Phedra 2.0 JTD,Lancia Delta 2.0 Turbo,Lancia Lybra SW 1.9 JTD


Bliskość śmierci zawsze sprawia,że staramy się żyć lepiej...

Żoneczka-przemasa81:)

Awatar użytkownika
Orsya
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 813
Rejestracja: 23 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Zlot ogólnopolski Morsko 2009 - informacje uzupełniając

Post autor: Orsya » 24 sie 2009, 9:58

Karolcia pisze:Jeśli dobrze rozumiem,to za sobotę jest 85zł za 1 osobę dorosła i w tym jest tylko kolacja????


Czy jest taka możliwość;Jeśli bym się pojawiła sama z dziećmi,Sandra 5 lat i Adiś roczek to ile bym zapłaciła(licząc obiad dla mnie i dla Sandry,Adrianek ma swoje jedzonko ;)
to jest obiado-kolacja, czegoś takie jak sam obiad nie przewidujemy
Twój koszt to 85 pln, zakładając ze będziesz chciała zostawić Snadrę pod opieką animatorki, sama wziąć udział w konkursach i zjeść obiado-kolację :D

Awatar użytkownika
Januszgora
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 22
Rejestracja: 26 lut 2009, 0:00
Lokalizacja: Oleśnica Dolnośląskie
Kontakt:

Odp: Zlot ogólnopolski Morsko 2009 - informacje uzupełniając

Post autor: Januszgora » 24 sie 2009, 20:49

Witam. Radek dało by rade wystawić listę kto będzie i gdzie jest zakwaterowany. Dopłata 170zł poszła, czekam na potwierdzenie.Pozdrawiam Janusz.

Awatar użytkownika
topcio
Prezes Lancia Klub Polska
Prezes Lancia Klub Polska
Posty: 11993
Rejestracja: 20 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Lublin woj. Lubelskie

Odp: Zlot ogólnopolski Morsko 2009 - informacje uzupełniając

Post autor: topcio » 24 sie 2009, 20:54

Orsya pisze:to jest obiado-kolacja, czegoś takie jak sam obiad nie przewidujemy
Twój koszt to 85 pln, zakładając ze będziesz chciała zostawić Snadrę pod opieką animatorki, sama wziąć udział w konkursach i zjeść obiado-kolację :D

O której jest przewidziana obiadokolacja? Jaki jest koszt jeśli wyjedziemy do Lublina przed posiłkiem?
Delta Intergale 16v
Fulvia Coupe 1.3 S 1972
Fulvia Coupe 1.3S 1971
Beta Spider Zagato 1.6
Obrazek

Rafako

Odp: Zlot ogólnopolski Morsko 2009 - informacje uzupełniając

Post autor: Rafako » 24 sie 2009, 21:15

Ok, teraz już wszystko jasne. Ponieważ raczej nie dostanę w piątek urlopu (z przyczyn niezależnych od zainteresowanego :D ), chciałbym przyjechać w sobotę. Przyjazd 3 osób, Ja z Żoną oraz dzieckiem lat 2. Przyjadę w sobotę przed południem, zanocuję i wyjadę w niedzielę. Zarezerwowałem 2-osobowego luksa. Jeśli dobrze wnioskuję, winienem wnieść opłatę łączną w kwocie 270 zł. Przy założeniu, iż dokonałem przedpłaty w kwocie 250 zł, należy dopłacić jeszcze 20 zł. Jeśli moje rachowanie jest poprawne, proszę o info zwrotną.
Serdecznie pozdrawiam.

Boorek

Odp: Zlot ogólnopolski Morsko 2009 - informacje uzupełniając

Post autor: Boorek » 24 sie 2009, 21:42

topcio1 pisze:
Orsya pisze:to jest obiado-kolacja, czegoś takie jak sam obiad nie przewidujemy
Twój koszt to 85 pln, zakładając ze będziesz chciała zostawić Snadrę pod opieką animatorki, sama wziąć udział w konkursach i zjeść obiado-kolację :D

O której jest przewidziana obiadokolacja? Jaki jest koszt jeśli wyjedziemy do Lublina przed posiłkiem?
się dołączam do pytania...

Awatar użytkownika
Orsya
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 813
Rejestracja: 23 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Zlot ogólnopolski Morsko 2009 - informacje uzupełniając

Post autor: Orsya » 24 sie 2009, 21:56

Januszgora pisze:Witam. Radek dało by rade wystawić listę kto będzie i gdzie jest zakwaterowany. Dopłata 170zł poszła, czekam na potwierdzenie.Pozdrawiam Janusz.
postaram się zrobić taka listę po otrzymaniu wykazu numerów pokoi z Morska
topcio1 pisze:O której jest przewidziana obiadokolacja? Jaki jest koszt jeśli wyjedziemy do Lublina przed posiłkiem?
Boorek pisze:się dołączam do pytania...
mniej więcej od 18 powinna się już zacząć
niestety jest do dalej 85 pln, nie mamy możliwości aż tak szczegółowego rozbicia kosztów
Rafako pisze:Ok, teraz już wszystko jasne. Ponieważ raczej nie dostanę w piątek urlopu (z przyczyn niezależnych od zainteresowanego ), chciałbym przyjechać w sobotę. Przyjazd 3 osób, Ja z Żoną oraz dzieckiem lat 2. Przyjadę w sobotę przed południem, zanocuję i wyjadę w niedzielę. Zarezerwowałem 2-osobowego luksa. Jeśli dobrze wnioskuję, winienem wnieść opłatę łączną w kwocie 270 zł. Przy założeniu, iż dokonałem przedpłaty w kwocie 250 zł, należy dopłacić jeszcze 20 zł. Jeśli moje rachowanie jest poprawne, proszę o info zwrotną.
Serdecznie pozdrawiam.
tak, Twoje kalkulacje są poprawne

Awatar użytkownika
Karolcia
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1490
Rejestracja: 26 lut 2009, 0:00
Imię: Karolcia
Lokalizacja: Chojnice

Odp: Zlot ogólnopolski Morsko 2009 - informacje uzupełniając

Post autor: Karolcia » 25 sie 2009, 7:23

czy jest mozliwość aby w ciagu dnia np w godz 14 można samemu zamówc sobie posiłek?,bo jeśli ja przyjadę z dziećmi około godz 9 rano to mi Sandra do 18 nie wytrzyma beż żadnego posiłku(a kanapka raczej obiadu nie zastąpi)
BYŁA: Lancia Kappa 2.4,Lancia Kappa SW 2.4tds.
JEST:Lancia Phedra 2.0 JTD,Lancia Delta 2.0 Turbo,Lancia Lybra SW 1.9 JTD


Bliskość śmierci zawsze sprawia,że staramy się żyć lepiej...

Żoneczka-przemasa81:)

Awatar użytkownika
Orsya
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 813
Rejestracja: 23 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Zlot ogólnopolski Morsko 2009 - informacje uzupełniając

Post autor: Orsya » 25 sie 2009, 9:53

Karolcia pisze:czy jest mozliwość aby w ciagu dnia np w godz 14 można samemu zamówc sobie posiłek?,bo jeśli ja przyjadę z dziećmi około godz 9 rano to mi Sandra do 18 nie wytrzyma beż żadnego posiłku(a kanapka raczej obiadu nie zastąpi)
tak, jest restauracja na miejscu i można zamówić sobie coś do jedzenia

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Zlot ogólnopolski Morsko 2009 - informacje uzupełniając

Post autor: grzole » 25 sie 2009, 14:36

W domkach też są kąciki kuchenne. Można zabrać turystyczną kuchenkę elektryczną i czajnik.
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

Awatar użytkownika
Marzena
Klubowiczka wspierająca
Klubowiczka wspierająca
Posty: 998
Rejestracja: 05 wrz 2011, 7:37
Imię: Marzena
Lokalizacja: Lublin

Odp: Zlot ogólnopolski Morsko 2009 - informacje uzupełniając

Post autor: Marzena » 25 sie 2009, 15:59

Orsya pisze:niestety jest do dalej 85 pln, nie mamy możliwości aż tak szczegółowego rozbicia kosztów
Radek, nie chciałam być upierdliwa, ale jednak jeżeli chodzi o mój odbiór Twoich informacji, nie dajesz mi wyjścia.

Dla mnie to nie jest tłumaczenie "nie mamy możliwości ......", nie wiecie ile będzie kosztowała obiado-kolacja? Drugie moje pytanie jest takie. A jeżeli będę tylko widzem? A trzecie: A jeżeli Karolcia przyjedzie z dziećmi a ja bez to czy też mam płacić za animatorkę? Jakoś strasznie niejasne to wszystko jest. Skoro piszesz, że 85pln to:
-konkursy
-animatorka do dzieci
-obiado-kolacja
To chyba masz kosztorys, bo skądś Ci się wzięła ta kwota.
Policzę Ci to tak:
85pln - dniówka razem z obiadem (na którym nie będę)
50pln- obiad (w drodze powrotnej do domu)
Sam widzisz, że za obiad płacę dwa razy. Kwota jaka mi wychodzi to tak jak u Ciebie z noclegiem, z którego niestety nie mogę skorzystać.
Myślę, że jednak wypadałoby podać szczegółowy kosztorys, przecież nie wszyscy przyjadą z dziećmi, nie wszyscy będą na obiado-kolacji.
Mnie osobiście, brak z Twojej strony konkretów, zniechęca do pojechania nawet na jeden dzień.

Zablokowany

Wróć do „::: Zloty i spotkania :::”