Kappa - lakierowanie wnętrza

Wszystko na temat tuningu [zarówno mechanicznego jak i optycznego] najpiękniejszych aut na świecie...Forum jest tylko dla zasady, bo któż chciałby tuningować takie auta...:)
Awatar użytkownika
Coupe
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 868
Rejestracja: 30 gru 2008, 0:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Kappa - lakierowanie wnętrza

Post autor: Coupe » 01 mar 2009, 23:10

Posiadam Kappe C 2.0T, zawsze taką chciałem i zawsze chciałem w niej zmienić jedną rzecz, mianowicie imitacje drewna przerobić/polakierować na czarny fortepian, jest czarna, skóra - karmel. Montował będę audio - ale w oryginalnych miejscach. Wg Was b. ją oszpecę -> już nie będzie w 100% oryginałem. Szukam do niej też Logo lancii, odpadło mi z dekielka, ale chyba logo i sam dekielek nie do kupienia.. :hmmm:

Sixt

Zmiany w mojej Kappie, co sądzicie?

Post autor: Sixt » 01 mar 2009, 23:16

Ja myślę że będzie fajnie jak pochwalisz się nią w dziale "Nasze Lancie" i pozwolisz popatrzeć na zdjęcia... K Coupe to ładne rodzynki i warto się nią pochwalić :wink:

Mi np. te drewniane wstawki w drzwiach zajebiaszczo się podobają w Coupe
A co do Audio ... Jeżeli zrobisz wszystko ładnie w fabrycznych miejscach i nie będzie na tylnej szybie napisu : No bass - no fun to będzie git.

pozdro i oczekiwanie na zdjęcia :!: ;)

Awatar użytkownika
Coupe
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 868
Rejestracja: 30 gru 2008, 0:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

.

Post autor: Coupe » 01 mar 2009, 23:20

Nie będzie napisu :D t o nie mój styl, co do fotek jak nawoskuję ładnie to wrzucę, kupiłem ją z lekkim wgniotem na lewym nadkolu ok. 7cm - też mam dylemat czy to ruszać - niechce by mi za chwile rdzewiało polakierowane nadkole... no i ma małą rysę przy prawym tylnym kole, chciałbym ją zrobić do ideału, ale boję się że mi ktoś spapra, nie dobierze lakieru albo zrobi morke... jeste z Wa-wy, może znajdę jakiś dobry warsztat.

Awatar użytkownika
Coupe
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 868
Rejestracja: 30 gru 2008, 0:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Zmiany w mojej Kappie, co sądzicie?

Post autor: Coupe » 01 mar 2009, 23:22

aha z zewnątrz moja wygląda jak Kappa Coupe Alexa (z Litwy?) tylko moja stoi póki co na oryginalnych alu, tylko skóra karmel nie bordo.
8)

Awatar użytkownika
Kinga
Klubowiczka
Klubowiczka
Posty: 67
Rejestracja: 27 lut 2009, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zmiany w mojej Kappie, co sądzicie?

Post autor: Kinga » 02 mar 2009, 9:27

"Coupe" pisze:Posiadam Kappe C 2.0T, zawsze taką chciałem i zawsze chciałem w niej zmienić jedną rzecz, mianowicie imitacje drewna przerobić/polakierować na czarny fortepian, jest czarna, skóra - karmel
Według mnie świetny pomysł, to plastikowe drewienko nie jest zbyt urodziwe. W czarnym Kappa bedzie wyglądać jeszcze bardziej dostojnie.
Ducati + Alfa

Rafako

Re: .

Post autor: Rafako » 02 mar 2009, 10:19

"Coupe" pisze:Nie będzie napisu :D t o nie mój styl, co do fotek jak nawoskuję ładnie to wrzucę, kupiłem ją z lekkim wgniotem na lewym nadkolu ok. 7cm - też mam dylemat czy to ruszać - niechce by mi za chwile rdzewiało polakierowane nadkole... no i ma małą rysę przy prawym tylnym kole, chciałbym ją zrobić do ideału, ale boję się że mi ktoś spapra, nie dobierze lakieru albo zrobi morke... jeste z Wa-wy, może znajdę jakiś dobry warsztat.
Jeśli chodzi o Warsztat, to polecam Automex w W-wie na Mrówczej, dawne ASO blacharsko-lakiernicze FIAT/LANCIA.
Polecam z doświadczenia, robili mi już kilkanaście aut: moich, znajomych, po rodzinie i na sprzedaż.
NIGDY nie byłem niezadowolony. Są tańsi niż ASO ale na cenę typu garaż-partacz też nie licz!
Notabene, robotę dobrego duetu blacharz & lakiernik, to ocenić można dopiero po kilku latach, także jak chcesz to mam bravę teścia "na okazanie", robioną 3 lub 4 lata temu...
Jeśli potrzebujesz kontakt do nich, pisz na PW.
Serdecznie pozdrawiam.

Pablo
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 1003
Rejestracja: 12 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Zmiany w mojej Kappie, co sądzicie?

Post autor: Pablo » 02 mar 2009, 10:38

Lakierowanie na czarno ok, ale generalnie zginie to na tle deski. Skoro skóra karmel to pomyśl bardzie o nawiązaniu do jej koloru.

Np.

Obrazek
Pozdrawiam Pablo

nietoperz

Zmiany w mojej Kappie, co sądzicie?

Post autor: nietoperz » 02 mar 2009, 13:37

Jeśli to jest tylko wgniecenie to proponuję spróbować na www.trotek.pl
Co do lakierowania tego elementu to może być ciekawie. Ale to ocenimy na którymś tam zlocie jak się pojawisz swoja Coupe :)

Sixt

Zmiany w mojej Kappie, co sądzicie?

Post autor: Sixt » 02 mar 2009, 15:47

A wogóle jaki to świstak ?

4.16 czy 5.20 ?

Awatar użytkownika
Coupe
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 868
Rejestracja: 30 gru 2008, 0:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Zmiany w mojej Kappie, co sądzicie?

Post autor: Coupe » 02 mar 2009, 16:16

4.16 :) ciężko znaleźć za rozs adną cenę idealne egzemplarze, ja znalazłem dobry, silnik mi pasuje :) oglądałem jeszcze wiśniową 2,4 ale ilość mchu i problemy z uruchomieniem oraz cena ok 4000 euro skłoniła mnie do tej co mam - z Mediolanu.

Sixt

Zmiany w mojej Kappie, co sądzicie?

Post autor: Sixt » 03 mar 2009, 8:46

A nie masz przypadkiem rejestracji ze Śródmieścia ? WI ?

Awatar użytkownika
Coupe
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 868
Rejestracja: 30 gru 2008, 0:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Zmiany w mojej Kappie, co sądzicie?

Post autor: Coupe » 04 mar 2009, 0:00

Nie, mam rejstrację WD, auto trudno zobaczyć bo używam je tylko i wyłącznie raz w tygodniu, najczęściej sobota lub niedziela, jutro wyruszam nim wyjątkowo, to jedno z moich 4 aut - używam na specjalne okazje, najczęściej stoi w garażu :)

skyblu
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2755
Rejestracja: 19 paź 2007, 0:00
Lokalizacja: Pruszków -Kanie

Zmiany w mojej Kappie, co sądzicie?

Post autor: skyblu » 04 mar 2009, 7:30

"Pablo" pisze:Lakierowanie na czarno ok, ale generalnie zginie to na tle deski. Skoro skóra karmel to pomyśl bardzie o nawiązaniu do jej koloru.

Np.

Obrazek
szczerze to jakoś tak plastikowo wygląda, a czarna perła :D
LANCIA KAPPA JTD sedan-była
Alfa Romeo 166 JTD jest
Krzysiek
Projekty Wnętrz

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

Zmiany w mojej Kappie, co sądzicie?

Post autor: grzole » 04 mar 2009, 12:09

W realu wygląda lepiej niż na fotach. Widziałem to wnętrze na swoje oczy. Taka prawda, że Damian zawsze ma fajne auto.
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Tuning :::”