Lybra 1.8 - historia dłubanego silnika

Awatar użytkownika
mustafi
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 418
Rejestracja: 09 lis 2004, 0:00
Lokalizacja: Piła

Lybra - poszukuję silnika

Post autor: mustafi » 08 paź 2005, 13:26

"Jaqob" pisze:Wybacz Olga to niedobry mustafi :),
okropny i zlosliwy :twisted: :twisted: :twisted: a propos, ten post o poszukiwaniach sillnika pownien byc przeniesiony do Gieldy, gdzie malo kto zaglada, w wyniku czego oglosznia pojawiaja sie w roznych dzialach forum do tego nie przeznaczonych.
Obrazek

Awatar użytkownika
makek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 698
Rejestracja: 24 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Bełchatów

Lybra - poszukuję silnika

Post autor: makek » 08 paź 2005, 21:38

Jak stary bywalec forum umieszcza takie ogłoszenie, w tym dziale to też mnie wkurza, ale panowie, kobitka ma nielada problem i potrzebuje pomocy, może wybaczymy? A nóż zjawi się na jakimś zlocie i podziękuje.
Wracając do tematu, to szukałbym nowego silnika, bo koszt samego wału w serwisie to przeszło 2.000 zł, a podróbek,......... widział ktoś podróbki?

Anonymous

Lybra - poszukuję silnika

Post autor: Anonymous » 08 paź 2005, 21:40


Awatar użytkownika
mustafi
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 418
Rejestracja: 09 lis 2004, 0:00
Lokalizacja: Piła

Lybra - poszukuję silnika

Post autor: mustafi » 08 paź 2005, 21:52

"makek" pisze:Jak stary bywalec forum umieszcza takie ogłoszenie, w tym dziale to też mnie wkurza, ale panowie, kobitka ma nielada problem i potrzebuje pomocy, może wybaczymy?
ehh nic sie przeciez nie stalo, wiec nie ma co wybaczac. Ja jej niestety nic odkrywczego nie poradze, oprocz poszukiwan w necie.. ogloszenia, google, allegro na szrotach i gieldach. swoja droga warto bylo by przejechac sie do warsztatu na ogledziny, policzyc co trzeba wymienic i porownac to z cena nowego silnika.
Obrazek

Awatar użytkownika
Torell007
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 1363
Rejestracja: 09 sty 2005, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Gdynia

Lybra - poszukuję silnika

Post autor: Torell007 » 08 paź 2005, 22:30

"MateuszCCS" pisze:www.car-car.pl
znam tą firmę i odradzam ...
Wiele serc, jedno bicie, ciężarówki ponad życie ;-)

Obrazek

Anonymous

Lybra - poszukuję silnika

Post autor: Anonymous » 08 paź 2005, 22:35

"Torell007" pisze:
"MateuszCCS" pisze:www.car-car.pl
znam tą firmę i odradzam ...
hmmm ... ja mialem juz chyba cztery silniki do roznych aut od nich i ... zawsze bylo dobrze. Z ciekawosci - czemu odradzasz ?

Awatar użytkownika
makek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 698
Rejestracja: 24 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Bełchatów

Lybra - poszukuję silnika

Post autor: makek » 08 paź 2005, 22:37

Firm, które sprowadzają części jest w...... i jeszcze troche, najtaniej chyba, to indywidualne zamówienie poza "publicznymi środkami przekazu", bo jeśli ktoś z tego żyje, odłasza się,.... to zazwyczaj chce za dużo.

Anonymous

Lybra - poszukuję silnika

Post autor: Anonymous » 08 paź 2005, 22:42

"makek" pisze:Firm, które sprowadzają części jest w...... i jeszcze troche, najtaniej chyba, to indywidualne zamówienie poza "publicznymi środkami przekazu", bo jeśli ktoś z tego żyje, odłasza się,.... to zazwyczaj chce za dużo.
co fakt, to fakt ... przyklad - motor do mojego hyundai'a (pasek strzelil po 15kkm) - car-car : 3000 zl :evil: "prywatna rozbiorka podworkowa" : 800 zl :twisted:

Awatar użytkownika
Torell007
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 1363
Rejestracja: 09 sty 2005, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Gdynia

Lybra - poszukuję silnika

Post autor: Torell007 » 08 paź 2005, 22:49

"MateuszCCS" pisze:
"Torell007" pisze:
"MateuszCCS" pisze:www.car-car.pl
znam tą firmę i odradzam ...
hmmm ... ja mialem juz chyba cztery silniki do roznych aut od nich i ... zawsze bylo dobrze. Z ciekawosci - czemu odradzasz ?
Szukalem do kappy 2.4 u nich trafiłem. Spakowalem się, pojechałem - okazało się, że to 2.0 Turbo ( 20V ) drugie po spaleniu - za 4.000 zł buhaha ... to zaoferowali 2.0 16V Turbo od Themy ponoć z małym przebiegiem za 3.200 zł ... nie wyglądał na taki ...
Wiele serc, jedno bicie, ciężarówki ponad życie ;-)

Obrazek

Anonymous

Lybra - poszukuję silnika

Post autor: Anonymous » 09 paź 2005, 7:25

Tu jest, ale 2,4 jtd pewnie za dużo przeróbek będzie http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=2022047 ale można spróbować :wink:

Awatar użytkownika
Torell007
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 1363
Rejestracja: 09 sty 2005, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Gdynia

Lybra - poszukuję silnika

Post autor: Torell007 » 09 paź 2005, 8:25

"mufnal" pisze:Tu jest, ale 2,4 jtd pewnie za dużo przeróbek będzie http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=2022047 ale można spróbować :wink:
o wiele za dużo przeróbek ;)
Wiele serc, jedno bicie, ciężarówki ponad życie ;-)

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik, przeniesienie napędu i układ chłodzenia”