Czy obejrzeliście już film "Plandemia", który pokazuje, jak nas oszukali?

Róbta co chceta ;)

Moderator: giekso

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Czy obejrzeliście już film "Plandemia", który pokazuje, jak nas oszukali?

Post autor: wujekp » 16 paź 2020, 23:12

Hobbysta, to jest niestety przekleństwo internetu. Z jednej strony to nieocenione źródło informacji. Z drugiej strony każdy może napisać cokolwiek, twierdzić że Ziemia jest płaska, kosmici opanowali Biały dom czy inne takie. Co więcej modne jest obnoszenie się ze swoją ignorancją, a im ktoś mniej sobą reprezentuje to zazwyczaj głośniej krzyczy. Kwestia więc odsiania ziarna od plew. Mam wrażenie że masz dar wyszukiwania tych drugich : gafa : ;)
Pozostanę jednak przy weryfikacji źródeł i zamiast mądrości znalezionych gdzieś w internecie, autorstwa nie wiadomo kogo, raczej wolę oprzeć się na wiedzy naukowej.
A skoro nie ma epidemii to jeszcze raz apeluję - pomóż tym którzy tej pomocy potrzebują, niezależnie czy "wierzysz" w epidemię, czy nie. Z tego co pamiętam jesteś dość religijny - odpowiedz na jakiś apel tego typu Zakonnica szuka osób, które nie wierzą w koronawirusa. Do pomocy przy chorych. Czy to też fake news? Albo zakonnica jest częścią spisku?
Dzięki przekonaniu że nie ma zagrożenia nie będziesz musiał się ubierać jak kosmonauta :D Czy odwaga kończy się na wklejaniu filmików lub tekstów z internetu?

I mam również nadzieję, że jeśli nie daj boże, dorwie Cię jednak zaraza i potrzebowałbyś miejsca w szpitalu to odmówisz odstępując miejsce (czyli już obecnie towar bardzo deficytowy) innym bardziej wierzącym?
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

Awatar użytkownika
Hobbysta
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 964
Rejestracja: 04 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Krosno (podkarpackie)

Re: Czy obejrzeliście już film "Plandemia", który pokazuje, jak nas oszukali?

Post autor: Hobbysta » 17 paź 2020, 8:50

volf pisze: 16 paź 2020, 22:24 I co ten przepis ma rządzącym (niekoniecznie Polską) dać?
Raczej kryzys ekonomiczny nie sprzyja żadnym rządom...
Polecam do wysłuchania i przeczytania (polski lektor):
"Przestępstwa przeciwko ludzkości - międzynarodowy pozew zbiorowy - mecenas Reiner Fuellmich" - https://m.cda.pl/video/5942252be?wersja=360p&t=3
i tutaj to samo jest w wersji czytanej i z przedmową: https://www.bitchute.com/video/y69CT0xXDRIo/

"Niezależna komisja prawników, po przesłuchaniu na siedemnastu posiedzeniach
licznych wybitnych medyków z dziedziny wirusologii i ekspertów, wydała opinię w tej sprawie, co zostało ustalone.

https://corona-ausschuss.de/sitzungen
(Posiedzenia Komisji)

https://corona-ausschuss.de/download/Ku ... 20-1-4.pdf

( Skrócona opinia komisji z prawnym szczegółowym uzasadnieniem Komisji)

Zdaniem prawników mamy jednoznacznie do czynienia ze zorganizowaną na skalę światową „Verbrechen gegen die Menschlichkeit“ (Zbrodnią przeciwko Ludzkości)

Ta zbrodnicza organizacja jest gotowa na wszystko, na każde nieracjonalne działanie, aby nie zostać oficjalnie pociągnięta do odpowiedzialności. Szykuje się ona obecnie do następnego Lockdown, aby dobić gospodarkę.

Obecnie wszystko zależy od inicjatywy społecznej, czy ludzie są gotowi oddać swoją wolność i niezależność.

Zdaniem przewodniczącego Komisji Dr. Reiner Fuellmich ten cały skandal można wyjaśnić tylko przy pomocy międzynarodowego procesu, takiego jaki znamy z procesu zbrodniarzy II Wojny Światowej z Norymbergi."
Lancia Kappa 2,4jtd; produkcja lipiec 2000 - lekko przeziębiona, teraz wiem, że to Korona świrus :)

Awatar użytkownika
Marcin_D
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3236
Rejestracja: 21 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Radom woj. mazowieckie

Re: Czy obejrzeliście już film "Plandemia", który pokazuje, jak nas oszukali?

Post autor: Marcin_D » 17 paź 2020, 11:08

Volf akurat ten "kryzys ekonomiczny" jest odpowiedniej "grupie ludzi" na rękę bardzo - niestety dotyczy to tych co mają najwięcej i dzięki temu pomnożą swoje finanse tak jak nawet nigdy byś nie pomyślał. Ty dostaniesz po dupie (a jak prowadzisz firmę to grozi to upadkiem) - u nas np. padła większość klubów (wczoraj ogłosił upadek klub Archiwum - w grudniu świętowałby 18 lat).

Ten lockdown który był nie miał żadnego działania rzeczywistego - jedyne co dokonał to pad gospodarki, co teraz dopiero odczuje kupa firm (bo przecież jest powrót pandemii i to jeszcze większy niż był). Miejsc brakuje w szpitalach - ciekawe: od lekarzy z naszego radomskiego wiem, że z 26 łóżek które zostały zablokowane na covid są wolne na dzień wczorajszy min. 10 (a w radio pieprzą że wszystko zajęte i chorych nie mają gdzie położyć - w Radomiu).
Sam byłem klientem SOR'u (na Józefowie) - żadnych cudów nie widziałem, a wszyscy chodzili po szpitalu jak chcieli (brak maseczek itp.).
Teściowa w tamtym tygodniu miała robione echo serca (na Józefowie) i żeby mogła go mieć musiała zrobić 3 dni wcześniej wymaz. Wiecie jaka jest parodia - wszyscy wchodzą tym samym wejściem do szpitala (bez żadnych ograniczeń) i ci na zabiegi planowe i ci co przyszli zrobić wymaz albo badanie z krwi bo maja podejrzenie covid'a.
Moja doktor (znamy się od 18 lat) gorzej się poczuła i żeby być "fair" do pacjentów i swojego sumienia zrobiła sobie wymaz i wyszedł jej pozytywny. Zrobiła więc badanie na antygen (właśnie na Józefowie bo mają podobno najlepszą maszynę w mieście) wyszło że go ma (było to w poniedziałek). Info o takich przypadkach idzie na Sanepid. Do dnia dzisiejszego nikt z Sanepidu ani policji nawet ich nie odwiedził, ani nie dostała nakazu kwarantanny. Sama wprowadziła sobie kwarantanne i od poniedziałku siedzi w domu (zamknęła gabinet, odwołała wszystkie wizyty).
No to kurła jest coś nie tak z systemem, bo w poniedziałek po południu powinna dostać nakaz kwarantanny, a Policja powinna ją codziennie sprawdzać czy nie wychodzi z domu.

Co do braku personelu itp - proszę Was - lekarze walą sytuację w d..ę, jeśłi się któryś boi to idzie na zwolnienie, albo robi test z którego wychodzi że ma covid'a i siedzi w domu (a kasę dostaję normalnie i jeszcze dodatki bo tak powiedział minister wczoraj i przedwczoraj). W MSS i RSS połowa lekarzy poszła na zwolnienie - bo dostają swoje i mają wszystko w d...

Listonosza mojego brat chorował od 5 lata na raka prostaty i cukrzycę, w tamtym tygodniu rak go już tak przycisnął że zabrali go do MSS na onkologie, gość był już przed "bramą" więc go przewieźli do RSS i tam zrobili mu test na covid (no i wyszedł pozytywnie), gość umarł za godzinę - co ma wpisane w akt zgonu - kto zgadnie??.
Ratownik z karetki jest jego znajomym - powiedział wprost Irkowi - "brat był wożony bo weźmiemy za niego my, Józefów i Tochtermana kasę", a zmarł bo go rak ze żarł całkiem i serce stanęło.
Taka to jest patologia z tym covid'em i obecnie wszystko można nim usprawiedliwić.

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Czy obejrzeliście już film "Plandemia", który pokazuje, jak nas oszukali?

Post autor: wujekp » 17 paź 2020, 12:41

Marcin_D pisze: 17 paź 2020, 11:08 Ten lockdown który był nie miał żadnego działania rzeczywistego - jedyne co dokonał to pad gospodarki,
Trudno się z Tobą zgodzić. Miał działanie, naprawdę ograniczył wówczas istotnie roznoszenie, natomiast inną kwestią, że teraz byłby zdecydowanie bardziej adekwatny. Wówczas ścigano rowerzystów po lasach, a we wrześniu przy znacznie większej liczbie zakażonych radośnie dzieci wysłano do szkoły. Problemem jest brak jakiejkolwiek strategii, miotamy się od ściany do ściany. Od absurdalnych, niepotrzebnych restrykcji, do braku ograniczeń tam gdzie sa potrzebne i niefrasobliwego zachowania osób, które powinny świecić przykładem (i nie mówię tylko o politykach).
Miejsc brakuje w szpitalach - ciekawe: od lekarzy z naszego radomskiego wiem, że z 26 łóżek które zostały zablokowane na covid są wolne na dzień wczorajszy min. 10 (a w radio pieprzą że wszystko zajęte i chorych nie mają gdzie położyć - w Radomiu).
Nie wiem co pieprzą w radiu, którego słuchasz, natomiast świat nie kończy się na Radomiu. A sam mówiłeś, że Radom nie znalazł się w czerwonej strefie, czyli ta liczba przypadków jest relatywnie mniejsza niż gdzie indziej.
No to kurła jest coś nie tak z systemem, bo w poniedziałek po południu powinna dostać nakaz kwarantanny, a Policja powinna ją codziennie sprawdzać czy nie wychodzi z domu.
Tu z kolei trudno się z Tobą nie zgodzić. System nie działa. Całkowicie nie działa. Sam znam podobne przypadki jak opisałeś. Tyle że u nas zamiast wzmocnić sanepid ładuje się kasę w TVPiS, czy na inne równie potrzebne i wartościowe inicjatywy. Mamy Państwo teoretyczne, z tektury i paździerza. A obecna ekipa nieliczne drewniane elementy w tej konstrukcji sukcesywnie wymienia na więcej paździerza. Tak jak rozłożony na łopatki, przez mierne ale wierne kadry Wojskowy Instytut Higieny i Epidemiologii.
Czy się to komuś podoba czy nie. Siedzenie, przyrodzenie, liczne kamienie. :D

Hobbysta, specjalnie dla Ciebie ;) :
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

Awatar użytkownika
Hobbysta
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 964
Rejestracja: 04 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Krosno (podkarpackie)

Re: Czy obejrzeliście już film "Plandemia", który pokazuje, jak nas oszukali?

Post autor: Hobbysta » 17 paź 2020, 14:03

"...24 sierpnia 2020 roku niektóre media zamieściły relację z wystąpienia premiera polskiego rządu podczas sesji otwierającej III edycję Forum Wizja Rozwoju w Gdyni. Ja taką relację znalazłem w serwisie bankier.pl.

Morawiecki powiedział tam, ni mniej ni więcej, że „koronawirus to taka współczesna światowa wojna, która zmienia układ sił„. „A przynajmniej tak się wydaje dzisiaj, że na skutek epidemii może nastąpić gruntowna przebudowa układu sił” – doprecyzował. „Tu i teraz zostaliśmy jako cały świat dotknięci epidemią i nie możemy się od niej wyabstrahować. Jesteśmy częścią rozwoju wydarzeń, można powiedzieć okrętem na wzburzonych falach, które jednocześnie nie do końca wiadomo, w jaki sposób i w którym kierunku nas poprowadzą. Ale jednocześnie możemy powiedzieć, że jest to swojego rodzaju punkt zwrotny w gospodarczej historii świata” – stwierdził premier. Jak zauważył Morawiecki, „nasi sojusznicy, Europa Zachodnia, Stany Zjednoczone poddane zostały ogromnej presji, nieznanej co najmniej od 30 lat, od czasu upadku komunizmu. Presji, która doprowadza do przebudowy geopolitycznej całego świata. I nasz okręt flagowy Europy Centralnej rzeczywiście stoi dzisiaj przed wielkimi wyzwaniami, ale zarazem wielkimi możliwościami, szansami”.
Link: Morawiecki: Koronawirus zmienia geopolityczny układ świata
Z tej wypowiedzi wynika jasno, że trzymanie ludzi w koronaciemnocie ma zupełnie inny cel.
Lancia Kappa 2,4jtd; produkcja lipiec 2000 - lekko przeziębiona, teraz wiem, że to Korona świrus :)

ts345
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 184
Rejestracja: 18 wrz 2010, 13:39
Lokalizacja: Kraków

Re: Czy obejrzeliście już film "Plandemia", który pokazuje, jak nas oszukali?

Post autor: ts345 » 17 paź 2020, 15:06

Marcin_D pisze: 02 wrz 2020, 16:41
Cały ten COVID istnieje od lat 60'tych, śmiertelność ma niższą niż popularna grypa. Został obecnie według źródeł nieoficjalnych zmutowany w laboratoriach i uwolniony w celu spowolnienia gospodarki i ewentualnego przetrzebienia społeczeństwa z osobników chorych/starych.
Marcin D
Trochę przeceniasz możliwości nauki. Owszem, można skonstruować wirusa w lab z prostych związków chemicznych, ale jako kopię już istniejącego/opisanego. Z nowym, całkiem nowym, jest problem, bo nikt nie powie i nauka też – czy po skonstruowaniu i wprowadzeniu do komórki zadziała – to strzelanie w ciemno. Koronawirusy są obecne na Ziemi od setek milionów lat, a my się o nich dowiadujemy dopiero wtedy jak przekroczą barierę gatunkową i z nietoperza (po mutacji) zdolne będą już do zakażenia homo. Tak się dzieje od kilku milionów lat. Teraz mamy diagnostykę i teraz dopiero możemy to zjawisko zauważyć. A jak już takie zjawisko widzimy to naturalną reakcją jest panika.
O szczepionce. WHO zablokowało prace nad szczepionką już 5 lipca 2003 r. po ogłoszeniu eradykcji wirusa SARS Cov1. Teraz zaczynają od początku. Powodzenia, będzie tak samo skuteczna jak przeciwgrypowa.
Był i jest: K 2 16VT Supersonic Coupe - ts345

Awatar użytkownika
Marcin_D
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3236
Rejestracja: 21 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Radom woj. mazowieckie

Re: Czy obejrzeliście już film "Plandemia", który pokazuje, jak nas oszukali?

Post autor: Marcin_D » 18 paź 2020, 12:47

Wujekp akurat to było w Radio Rekord i Radom - czyli naszych miejskich rozgłośniach. To oni powinni podawać najrzetelniejsze informacje z regionu.
Cały pic polega na tym, że do tych szpitali są zwożeni ludzie z powiatu radomskiego - który de facto jest w czerwonej strefie.

Co do lockdown'u - oficjalnie wstrzymał rozprzestrzenianie, nieoficjalnie rozmawiając z ludźmi "u władzy" i lekarzami ze szpitala nie dał praktycznie nic - poza zniszczeniem mnóstw firm i spowolnieniem gospodarki.
Całą prawdę powiedział przypadkiem Morawiecki we wspomnianym przez Hobbyste wystąpieniu.
Ts345 - nic nie przeceniam, trzeba tylko porozmawiać z odpowiednimi ludźmi mającymi na ten temat pojęcie (a ja akurat takich lekarzy znam).

Wiecie co mówią lekarze ze szpitali - że odkąd wszedł koronawirus to oni zapomnieli co to kredyty hipoteczne (osobiste słowa lekarza z RSS).

Awatar użytkownika
cool_r
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 219
Rejestracja: 21 lip 2009, 18:13
Lokalizacja: Ostrołeka

Re: Czy obejrzeliście już film "Plandemia", który pokazuje, jak nas oszukali?

Post autor: cool_r » 18 paź 2020, 21:43

Marcin_D gadałeś z lekarzami a czy rozmawiałeś w szpitalu z pacjentami którzy ciężko przechodzą te dziadostwo. Myślę że jeśli nie to powinieneś im powiedzieć żeby nie robili wiochy i niech spjeprzają do domów bo tylko blokują miejsca leżące i marnują ciekły tlen, ot tak. Kolego pamiętaj wirus czai się na każdym kroku i może Ciebie hapnąć : gafa : a wtedy twój punkt widzenia może ulec weryfikacji ;)
LanciA_K_2.0_vis'99+BOMBA
www.WreckedExotics.com <-----łezka w oQ jak nic

Awatar użytkownika
Hobbysta
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 964
Rejestracja: 04 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Krosno (podkarpackie)

Re: Czy obejrzeliście już film "Plandemia", który pokazuje, jak nas oszukali?

Post autor: Hobbysta » 19 paź 2020, 9:30


:D : yesyes : :lol:
Lancia Kappa 2,4jtd; produkcja lipiec 2000 - lekko przeziębiona, teraz wiem, że to Korona świrus :)

ts345
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 184
Rejestracja: 18 wrz 2010, 13:39
Lokalizacja: Kraków

Re: Czy obejrzeliście już film "Plandemia", który pokazuje, jak nas oszukali?

Post autor: ts345 » 21 paź 2020, 16:32

Marcin_D pisze: 18 paź 2020, 12:47 Ts345 - nic nie przeceniam, trzeba tylko porozmawiać z odpowiednimi ludźmi mającymi na ten temat pojęcie (a ja akurat takich lekarzy znam).
Znaczy, że znasz odpowiednich ludzi (lekarzy), którzy mają pojęcie (więc i dowody), że SARS Cov 2 został zaprojektowany i wyprodukowany w laboratorium? :D
Był i jest: K 2 16VT Supersonic Coupe - ts345

Awatar użytkownika
Marcin_D
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3236
Rejestracja: 21 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Radom woj. mazowieckie

Re: Czy obejrzeliście już film "Plandemia", który pokazuje, jak nas oszukali?

Post autor: Marcin_D » 22 paź 2020, 19:57

cool r - przypuszczam że ja jestem już po przebyciu i jakoś nie bardzo to odczułem (poza tym że miałem niecały jeden dzień gorączkę 38,5-39 st. C) - a zdania na temat nabijania wszystkich w butelkę nie zmiennie. Rozmawiałem nawet wczoraj z lekarzami ze szpitala.
ts345 - wiesz co szkoda nawet wchodzić z Tobą w dyskusje - podnosisz argumenty jak dziecko z 2 klasy podstawówki.
Cov nie został wyprodukowany - sars'y istnieją od wieków - ten został tylko odpowiednio zmutowany, aby był nowy i można było wszystkich straszyć. Po wczorajszej rozmowie z lekarzami boję się go jeszcze mniej.

Awatar użytkownika
cysiek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1117
Rejestracja: 22 paź 2009, 14:30
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Sulejówek

Re: Czy obejrzeliście już film "Plandemia", który pokazuje, jak nas oszukali?

Post autor: cysiek » 23 paź 2020, 8:33

Marcin_D pisze: 22 paź 2020, 19:57 cool r - przypuszczam że ja jestem już po przebyciu i jakoś nie bardzo to odczułem (poza tym że miałem niecały jeden dzień gorączkę 38,5-39 st. C) - a zdania na temat nabijania wszystkich w butelkę nie zmiennie. Rozmawiałem nawet wczoraj z lekarzami ze szpitala.
ts345 - wiesz co szkoda nawet wchodzić z Tobą w dyskusje - podnosisz argumenty jak dziecko z 2 klasy podstawówki.
Cov nie został wyprodukowany - sars'y istnieją od wieków - ten został tylko odpowiednio zmutowany, aby był nowy i można było wszystkich straszyć. Po wczorajszej rozmowie z lekarzami boję się go jeszcze mniej.
Proszę wytłumacz mi jak mam /mamy odbierać tych lekarzy którzy mówią lub piszą jak to ciężko, że ludzie umierają na ich zmianach itd.jak na takie rzeczy zaopatruje się środowisko lekarskie z którym Ty masz do czynienia. Pytam nie dlatego że wierzę w covid19 i chcę Ci nawrzucac ale z czystej ciekawości. Sam jestem bardzo sceptyczny co do całej tej pandemi. Tv nie oglądam lecz przeglądając internet zawsze coś wskoczy typu zespół lekarzy robi sobie zdjęcie i wrzuca na fb z odpowiednim komentarzem.
Pozdrawiam
Cysiek
Lancia Lybra 2,0 LX 20v 154KM
LPG: Stag IV, KME Silver, Reg Fast

Awatar użytkownika
Michal1906
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 323
Rejestracja: 09 lip 2008, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Czy obejrzeliście już film "Plandemia", który pokazuje, jak nas oszukali?

Post autor: Michal1906 » 23 paź 2020, 14:24

A czy do tej pory ludzie nie umierali w Polsce? Średnio blisko 145 tyś w ciągu kwartału! Wystarczy podzielić to na liczbę dni i zobaczcie ile wyjdzie dziennie...
Co do "pandemii/epidemii"; pracowałem kiedyś w sanepidzie (po wojsku), moi rodzice też tam długo robili i coś wiem na temat tej firmy. Nie dziwi mnie więc, że nie jesteśmy ani nie będziemy długo przygotowani na tego typu zjawiska. Choroby grypopodobne były, są i będą-nic nie zmieni niszczenie gospodarki, zamykanie ludzi w domach etc. Wiosenny "lockdawn" bo tak to trzeba nazywać w niczym nie pomógł; bo niby jak gdy w całym kraju było od 1 do paru tysięcy "zakażonych", jakie jest wtedy prawdopodobieństwo przenoszenia zakażenia wśród innych? Znikome w normalnych warunkach-zauważcie co działo się w kopalniach, które przez pewien czas były głównymi ogniskami lub tak przynajmniej się niektórym wydawało...I co-i nic! Górnicy przechorowali, odizolowali się i wrócili do pracy; coś słychać o tym regionie znów? Niewiele...a dziś znów mamy powtórkę z rozrywki, znów zamkną szkoły, knajpy itp. Czy to coś zmieni? Na krótką metę w statystykach może; na dłuższą absolutnie nic...
Ostatnio zmieniony 23 paź 2020, 16:53 przez Michal1906, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
volf
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3996
Rejestracja: 07 sty 2007, 0:00
Lokalizacja: powiat Bełchatów

Re: Czy obejrzeliście już film "Plandemia", który pokazuje, jak nas oszukali?

Post autor: volf » 23 paź 2020, 15:00

145 tysięcy rocznie to sporo za mało. Skąd masz te dane?
Liczba zgonów w Polsce to coś ponad 400 tys rocznie...
KAPPA TDS & JTD

Awatar użytkownika
Michal1906
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 323
Rejestracja: 09 lip 2008, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Czy obejrzeliście już film "Plandemia", który pokazuje, jak nas oszukali?

Post autor: Michal1906 » 23 paź 2020, 16:52

A przepraszam, to tylko dane za 1 kwartał ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Hyde Park :::”