Delta III - media player

42195
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 70
Rejestracja: 20 paź 2014, 20:22
Imię: Janusz
Lokalizacja: mazowieckie

Delta III - media player

Post autor: 42195 » 11 gru 2014, 19:09

Orientuje się ktoś jak wyświetlić listę folderów i utworów odtwarzanych z pendrive w ori. intant navi?
Jakoś nie mogę znaleźć, mogę przesuwać tylko po jednym utworze góra lub dół.
Drugie pytanie czy można ustawić aby nawigacja nie uruchamiała się za każdym razem po uruchomieniu silnika?
Lancia Delta III 1.9 TwinTurbo, BICOLORE

szeryfisch
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 38
Rejestracja: 27 lis 2014, 8:46
Imię: Pawel
Lokalizacja: Wrocław

Re: Delta III - media player

Post autor: szeryfisch » 13 sty 2015, 8:15

Taka lista wyświetla się przy odtwarzaniu z CD. Natomiast przy pendrive nie ma tak dobrze. Nie udało mi sie nigdy wyświetlić listy folderów, natomiast po zrobieniu update'u Blue&me do wersji 5.6 za pomocą strzałek góra-dół przeskakujesz miedzy folderami. Prawo-lewo przeskakujesz miedzy utworami w folderze.
Co do nawi to nie pomogę bo nie mam map na Polskę, ale może musisz skasować trasę, którą masz ustawioną?
Ostatnio zmieniony 13 sty 2015, 8:48 przez Dudi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Pisownia/ortografia!!!

42195
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 70
Rejestracja: 20 paź 2014, 20:22
Imię: Janusz
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Delta III - media player

Post autor: 42195 » 13 sty 2015, 18:55

szeryfisch pisze:Taka lista wyświetla się przy odtwarzaniu z CD. Natomiast przy pendrive nie ma tak dobrze. Nie udało mi sie nigdy wyświetlić listy folderów, natomiast po zrobieniu update'u Blue&me do wersji 5.6 za pomocą strzałek góra-dół przeskakujesz miedzy folderami. Prawo-lewo przeskakujesz miedzy utworami w folderze.
Co do nawi to nie pomogę bo nie mam map na Polskę, ale może musisz skasować trasę, którą masz ustawioną?
Dzięki za odpowiedz.
Ciekawe czy po aktualizacji Instan Nav do wersji 1.18 nie pojawiają się opcje wyświetlania folderów.
Co do uruchamiania nawigacji za każdym razem gdy uruchamiam silnik, to nie chodziło mi o uruchamianie nawigacji a urządzenia Insta Nav (radia) uruchamia się za każdym przekręceniem kluczyka, i nigdzie w ustawieniach nie zalałem opcji aby to zmienić.
Lancia Delta III 1.9 TwinTurbo, BICOLORE

Awatar użytkownika
Dawid
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 4784
Rejestracja: 11 lip 2009, 17:48
Imię: Dawid
Lokalizacja: Głuchołazy

Re: Delta III - media player

Post autor: Dawid » 13 sty 2015, 23:19

Tak musi niestety być.Można zawsze ją sobie wyłączyć.Ale czytając instrukcję obsługi Instanta wyraźnie pisze że pod przyciskiem lista jest opcja wyświetlania i folderów i ich zawartości.
Były:
Fiat Cinqecento 700 93r
Fiat Seicento 900 design Sporting 01r
Lancia Delta II 2.0 16V 93r
Lancia Kappa SW 2.4 JTD +soft 99r
Lancia Y 1.2 01r
Fiat Bravo II 1.9 MJet +soft 08r
Fiat Stilo Multiwagon 1.9 JTD 03r
Fiat Stilo Abarth 2.4 04r
Lancia Delta Platino 1.6 MultiJet 10r
Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V 05r
Lancia Musa Platino 1.4 16V 07r

Jest:
Fiat Freemont Lounge 2.0 MultiJet FWD 14r
Alfa Romeo Giulietta Distinctive 2.0 JTDm 11r
Yamaha FJR 1300 A

Nie staraj się wszystkiego zrozumieć bo wszystko stanie się niezrozumiałe

szeryfisch
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 38
Rejestracja: 27 lis 2014, 8:46
Imię: Pawel
Lokalizacja: Wrocław

Re: Delta III - media player

Post autor: szeryfisch » 14 sty 2015, 0:20

No jest napisane ze się wyświetla, ale się nie wyświetla... U mnie działa tylko kwadratowy przycisk ze strzałkami - jeśli chodzi o pendrive.
Może po upgrade instant nav do wersji nowszej, niż 1.16 ( taka mam) do np 1.22 bo wiem ze taka jest, będzie lepiej to działało. Na razie jestem na etapie meczenia materiału w ASO we Wrocławiu.

vamro
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2018, 13:52
Imię: vamro

Re: Delta III - media player

Post autor: vamro » 05 paź 2018, 14:07

JAKO NOWY UŻYTKOWNIK LANCII DELTA WITAM WSZYSTKICH !!!! i oczywiście od razu pytanie /chyba dobry dział wybrałem/ .... NIEAKTYWNY CD !!!! po wrzuceniu płyty do odtwarzacz - brak reakcji , w opcjach PODŚWIETLA RADIO , POMIJA CD i przeskakuje na USB /podłączone/ ,... wczoraj na chwilę zaskoczył cd , wyjąłem ją , wyglądało ok . teraz znów to samo ??? ktoś wie o co chodzi ...??? jak zacznę trzeci dzień siedzieć przy tym temacie to chyba mnie kobieta z chaty wypędzi !!!

slawostar
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 5
Rejestracja: 06 paź 2018, 21:27
Imię: Sławomir
Lokalizacja: Gliwice

Re: Delta III - media player

Post autor: slawostar » 01 lis 2018, 20:31

Najprościej wywalić stare radio i wstawić coś 2 din. Najprostszy model Pioneer bije na głowę to coś co jest wstawione w naszych bolidach :) .
Ja tak zrobiłem i teraz mam spokój:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”