To może jakis spocik w tę niedzielę?

Grupa Mazowieckie

Moderator: Wilkin

dellti
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 318
Rejestracja: 26 sty 2006, 0:00
Lokalizacja: w-wa

To może jakis spocik w tę niedzielę?

Post autor: dellti » 28 sie 2006, 0:00

"lancia1969" pisze:i właściciela trzylitrówki ( sorki Imię umkneło mi ale chyba wybaczysz :wink: ).
Krzysiek :D
Krzysiek
V6

Awatar użytkownika
pew
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2071
Rejestracja: 13 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

To może jakis spocik w tę niedzielę?

Post autor: pew » 28 sie 2006, 9:34

no to już wiem komu zawdzięczam zmianę terminu i miejsca za pięć dwunasta ... Radicz następnym razem masz wykonać telefon albo zrobię sobie pasek do spodni z Twoich flaków (to z najnowszego Pratchetta - niezłe :twisted: )
Pepe le Pew
Lybra SW 2.4 jtd / była Thema i.e. turbo i 2x Delta II HPE 1.8 GT

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

To może jakis spocik w tę niedzielę?

Post autor: Nat » 28 sie 2006, 10:27

"Jeremy McFee" pisze:
Qurna - byłem od 16:30 do 18:30! (ale nie miałem już okazji doczytać, że parking pod Decathlonem :(
Objechałem podziemia 3 razy - stały 2 "bezpańskie" Kappy... czekałem i nikogo... oblazłem Redutę...
Nawet przywiozłem nowego kandydata na członka (będzie K 2.4 do sprzedania), z którym siedziałem w jednej z knajp....
Bo własnie; nie wiem kto zamienił piekny Powsin, (pogoda, piwko etc., było slicznie!) na ponure podziemia Reduty. Później takie efekty są ;)
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
EWCIA
Klubowiczka
Klubowiczka
Posty: 497
Rejestracja: 07 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

To może jakis spocik w tę niedzielę?

Post autor: EWCIA » 28 sie 2006, 10:31

"Nat" pisze:
"Jeremy McFee" pisze:
Qurna - byłem od 16:30 do 18:30! (ale nie miałem już okazji doczytać, że parking pod Decathlonem :(
Objechałem podziemia 3 razy - stały 2 "bezpańskie" Kappy... czekałem i nikogo... oblazłem Redutę...
Nawet przywiozłem nowego kandydata na członka (będzie K 2.4 do sprzedania), z którym siedziałem w jednej z knajp....
Bo własnie; nie wiem kto zamienił piekny Powsin, (pogoda, piwko etc., było slicznie!) na ponure podziemia Reduty. Później takie efekty są ;)
my tam w podziemiach nie siedzieliśmy.....a w wygodnych skórach popijając kawki i koktajle..... :wink: :wink:

p.s. Panowie no przecież oglądaliśmy Kubicę do 16:00... :lol: :lol: :lol:
kiedyś Kappa Blue Lady - obecnie Coupe 20VT ;-)

Awatar użytkownika
Jeremy McFee
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 665
Rejestracja: 27 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

To może jakis spocik w tę niedzielę?

Post autor: Jeremy McFee » 28 sie 2006, 10:46

"Nat" pisze:
"Jeremy McFee" pisze:
Qurna - byłem od 16:30 do 18:30! (ale nie miałem już okazji doczytać, że parking pod Decathlonem :(
Objechałem podziemia 3 razy - stały 2 "bezpańskie" Kappy... czekałem i nikogo... oblazłem Redutę...
Nawet przywiozłem nowego kandydata na członka (będzie K 2.4 do sprzedania), z którym siedziałem w jednej z knajp....
Bo własnie; nie wiem kto zamienił piekny Powsin, (pogoda, piwko etc., było slicznie!) na ponure podziemia Reduty. Później takie efekty są ;)
Ja byłem za Powsinem, ale jak miało być BC, to zaproponowałem Redutę.
Knajpkę, o której myślałem i tak, niestety, zamknęli - ale jest tam ich kilka i jak czytam - klubowicze delektowali się koktajlami na skórzanych sofach... :)
Więc chyba Reduta nie jest taka zła...
J. McFee

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

To może jakis spocik w tę niedzielę?

Post autor: Nat » 28 sie 2006, 11:41

"Jeremy McFee" pisze:jak czytam - klubowicze delektowali się koktajlami na skórzanych sofach... :)
Ueee to jakas lipa. Co innego gdyby sofy były kryte alcantarą :)
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
Jeremy McFee
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 665
Rejestracja: 27 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

To może jakis spocik w tę niedzielę?

Post autor: Jeremy McFee » 28 sie 2006, 11:43

"Nat" pisze:
"Jeremy McFee" pisze:jak czytam - klubowicze delektowali się koktajlami na skórzanych sofach... :)
Ueee to jakas lipa. Co innego gdyby sofy były kryte alcantarą :)
No i gdyby jeszcze stały gdzieś "pod lipą..." :)
J. McFee

Awatar użytkownika
pew
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2071
Rejestracja: 13 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

To może jakis spocik w tę niedzielę?

Post autor: pew » 28 sie 2006, 11:46

ale nie każdy ma net w domu - pojechałem sobie grzecznie do McShita do Wilanowa na 14.00 i trochę się zapieniłem ... a późne popołudnie miałem już ustawione :(
Pepe le Pew
Lybra SW 2.4 jtd / była Thema i.e. turbo i 2x Delta II HPE 1.8 GT

Awatar użytkownika
Jeremy McFee
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 665
Rejestracja: 27 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

To może jakis spocik w tę niedzielę?

Post autor: Jeremy McFee » 28 sie 2006, 11:49

A taki Jeremy McFee nie chciał być cały czas "ałtsajderem" i wjechał "inside" do garażu - a tu jak na złość ekipa zebrała się na "ałtsajdzie"...

A gdyby jeszcze wcześniej przestał czytac forum, to wylądowałby na jeszcze głębszym "ałtsajdzie" i spotkał Nat'a powsinogę... :)
J. McFee

Awatar użytkownika
Radicz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1604
Rejestracja: 27 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

To może jakis spocik w tę niedzielę?

Post autor: Radicz » 28 sie 2006, 12:15

No cóż... tak to jest, jak się wszystko planuje na ostatnią chwilę! A z tego, co wiem, to chyba wszyscy obecni na spocie oglądali Kubicę :lol: :lol: :lol:

Panie i Panowie- ustawiamy się teraz na następny spot- 9-go września!!! Ale to już może w oddzielnym temacie :wink:

Pozdrawiam, Radicz.

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

To może jakis spocik w tę niedzielę?

Post autor: Nat » 28 sie 2006, 13:11

"Jeremy McFee" pisze:A taki Jeremy McFee nie chciał być cały czas "ałtsajderem" i wjechał "inside" do garażu - a tu jak na złość ekipa zebrała się na "ałtsajdzie"...

A gdyby jeszcze wcześniej przestał czytac forum, to wylądowałby na jeszcze głębszym "ałtsajdzie" i spotkał Nat'a powsinogę... :)
Jasne, spisek jak nic! ;)
Pew w Wilanowie,
Jerem w bunkrze
Nat&Stah w Powsinie
Wujek2000: w ostatniej chwili zawrócony
Kubica na dwunastym

Ja to nawet po drodze sporo cyklistów widziałem.
I gdzieś-tam pryzmę cegieł. Znaczy masoni też maczali w tym kielnię.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
pew
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2071
Rejestracja: 13 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

To może jakis spocik w tę niedzielę?

Post autor: pew » 28 sie 2006, 15:26

"Radicz" pisze:No cóż... tak to jest, jak się wszystko planuje na ostatnią chwilę! A z tego, co wiem, to chyba wszyscy obecni na spocie oglądali Kubicę :lol: :lol: :lol:
dobra dobra - wszystko było zaplanowane w piątek z odpowiednim wyprzedzeniem :evil: chciałeś powiedzieć "tak to jest jak zmieniam w ostatniej chwili" :D
Pepe le Pew
Lybra SW 2.4 jtd / była Thema i.e. turbo i 2x Delta II HPE 1.8 GT

Awatar użytkownika
Radicz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1604
Rejestracja: 27 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

To może jakis spocik w tę niedzielę?

Post autor: Radicz » 28 sie 2006, 20:13

"pew" pisze:
"Radicz" pisze:No cóż... tak to jest, jak się wszystko planuje na ostatnią chwilę! A z tego, co wiem, to chyba wszyscy obecni na spocie oglądali Kubicę :lol: :lol: :lol:
dobra dobra - wszystko było zaplanowane w piątek z odpowiednim wyprzedzeniem :evil: chciałeś powiedzieć "tak to jest jak zmieniam w ostatniej chwili" :D
Pew, a co Ty dziecko jesteś??? Komóreczki nie masz? Jakoś z Delltim, Mańkiem i Grześkiem byliśmy w kontakcie telefonicznym i wszyscy dotarli! :lol: :lol: :lol: Tym bardziej wypada się skontaktować, skoro, jak sam twierdzisz, nie masz netu w domu. Ja bym dzwonił przed spotem :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam, Radicz- i oby do następnego, bardziej szczęśliwego razu :wink:

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

To może jakis spocik w tę niedzielę?

Post autor: grzole » 30 sie 2006, 23:36

"Radicz" pisze:
"EWCIA" pisze:Jeśli piorun w nas nie trafi, to pewnie pojawimy się z Ewcią :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam, Radicz... brrrrruuummmm... 8)
To ja mówiłem- Jarząbek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Trener II klasy....


P.S. Lancisti! Kiedy mnie w necie nie ma to oznacza, że jestem w Warszawie. Informację tę ponawiam licząc na powiadamianie mnie o planowanych terminach spotów. Niestety dopiero w poniedziałek 28.08. dowiedziałem się od Larrego i Iwony, że spot miał miejsce dzień wcześniej.
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

Awatar użytkownika
Radicz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1604
Rejestracja: 27 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

To może jakis spocik w tę niedzielę?

Post autor: Radicz » 31 sie 2006, 11:33

He he... Larry też nie dotarł :lol: :lol: :lol:

Zablokowany

Wróć do „::: Mazowieckie :::”