Thesis - pilot centralnego zamka nie działa

marecki259
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 69
Rejestracja: 29 sie 2012, 15:17

Thesis - pilot centralnego zamka nie działa

Post autor: marecki259 » 30 cze 2013, 20:50

Witam

Niestety dopadła mnie następna awaria ..., mianowicie nagle przestał działać pilot centralnego zamka oraz klapy bagażnika .. teraz mam do Was pytania :) , : ponieważ nie mam drugiego pilota ( zgubiłem ) nie jestem w stanie sprawdzić co faktycznie jest zepsute ... - wymieniłem baterię jednakże po wymianie jest tak samo .., podpiąłem auto pod FES , nic nie pokazuje ... jak mogę to posprawdzać ? , dowiadywałem się o kodowanie kluczyków ponieważ nie mam zapasu to chciałem to zrobić , wiem że jest taka funkcja w FESIE .. czy jest możliwość że mój pilot się rozkodował ? Przy kodowania z tego co wiem potrzebny jest Lancia Code .. którego też nie mam :/

Reasumując , chcę naprawić stary kluczyk i dorobić ( kupię na allegro używany klucz , dorobię grot i chciałbym go zaprogramować o ile jest taka możliwość ) nowy kluczyk ... Jak i od czego zacząć jeśli chciałbym sam to ogarnąć ?

Pozdrawiam


PS : jeszcze pytanie , czy jest możliwość zaprogramować taki klucz do thesisa ? : http://allegro.pl/kluczyk-scyzoryk-lanc ... 09382.html

LUKI82

Re: Thesis - pilot centralnego zamka nie działa

Post autor: LUKI82 » 30 cze 2013, 22:10

Najpierw spróbuj zaprogramować ponownie stary kluczyk zanim go rozbierzesz, powinno pomóc. Lancia Code otrzymasz w ASO jak podasz dowód rej. i osobisty wtedy jest wysyłana do centrali prośba o wydanie kodu trwa to krótko więc od reki to załatwisz.

marecki259
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 69
Rejestracja: 29 sie 2012, 15:17

Re: Thesis - pilot centralnego zamka nie działa

Post autor: marecki259 » 01 lip 2013, 8:35

Czy dobrze rozumiem , zeby dorobić klucz wystarczy kupić używany , dorobić grot i np przy pomocy FESA i lancia code zaprogramowac?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacja elektryczna”