KAPPA - kierunkowskazy

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
geowik
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 195
Rejestracja: 13 cze 2006, 0:00
Lokalizacja: KONIN

KAPPA - kierunkowskazy

Post autor: geowik » 17 cze 2006, 18:28

Witam.
Zauważyłem, żebardzo często nie działa mi prawy kierunkowskaz. Mechanik twierdzi, że to przerywacz (albo przekaźnik) prawego kierunkowskazu. Nowy kosztuje około 230 zł. Czy ktoś posiada może zbędny, używany??

Anonymous

KAPPA - kierunkowskazy

Post autor: Anonymous » 17 cze 2006, 20:42

Co to znaczy nie działa, przerywa, szybko działa, wogóle nie działa, większy opis, w jakich sytuacjach, światła włączone, skręt w prawo czy lewo, troche głupie moje pytania ale to podstawa :wink:

geowik
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 195
Rejestracja: 13 cze 2006, 0:00
Lokalizacja: KONIN

KAPPA - kierunkowskazy

Post autor: geowik » 17 cze 2006, 20:46

W większości sytuacji nie działa, bez względu czy są włączone światła czy nie. W lewo działa bez problemów a w prawo na 10 przypadków zadziała raz (mniej więcej). Byłem u mechanika i stwierdził, że to (i tu kłania się moja nieznajomość tematu) przerywacz (przekaźnik) (nie pamietam).
Podał mi nr katalogowy i szukam jakiegoś używanego.

Awatar użytkownika
prezesjm
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2062
Rejestracja: 03 lip 2005, 0:00
Imię: Janusz
Lokalizacja: Bielsko-Biała

KAPPA - kierunkowskazy

Post autor: prezesjm » 17 cze 2006, 21:30

Ja wiem że opcja szukaj boli, było tysiąc razy, przelutuj albo daj do przelutowania przerywacz kierunków, jeśli nie masz ochoty daj za nowy 3 stówy albo szukaj używki która za miesiąc lub dwa zacznie robić to samo.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”