Strona 1 z 1

Lybra - jaki fotelik?

: 03 paź 2012, 8:01
autor: rafalhammer
Chciałbym kupić do swojej Lybry fotelik Maxi Cosi Tobi ale nie jestem pewien czy będzie pasował. Pasy w Lybrze są OK ale obecny foteli Maxi Cosi Cabriofix z tyłu mieści się "na styk". Na środku jest dość ciasno, za pasażerem dobrze ale zapas nie jest duży.

Pytanie czy ktoś ma lub miał taki fotelik lub chociaż wie, że ktoś miał :)

Drugie pytanie - czy wersja (Emblema, Intensa itd.) ma w tym wypadku znaczenie?

Zastanawiałem się też nad jakimś wątkiem, w którym moglibyśmy zbudować listę fotelików pasujących do naszych aut. Lancia często jest pomijana na listach kompatybilności podawanych przez producentów fotelików.

Re: Lybra - jaki fotelik?

: 03 paź 2012, 12:46
autor: miodzio
Cześć

Będzie pasował. Co prawda ja na razie też jeszcze używam CabrioFixa, ale latem woziłem Lybrą SW siostrzeńca właśnie w MaxiCosi Tobi - nie było żadnych problemów z zamontowaniem go na tylnej kanapie, co do ilości miejsca z przodu po jego montażu z tyłu - jest nie gorzej niż przy CabrioFixie.