Kappa - oświetlenie bagażnika

Lucianin

Kappa - oświetlenie bagażnika

Post autor: Lucianin » 27 maja 2006, 13:23

Witam.Stało mi się coś dziwnego z oświetleniem bagażnika w środku.Żaróweczka przestała świecić , wymieniłem na inna i to samo jest, potem na jeszcze inna i nadal to samo :) Może wie ktoś co odpowiada za te oświetlenie , gdzie jest bezpiecznik lub cos w tym stylu :) ? POzdrwiam..

Greegoory
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 127
Rejestracja: 10 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Odp: Kappa - oświetlenie bagażnika

Post autor: Greegoory » 27 maja 2006, 14:33

"Lucianin" pisze:Witam.Stało mi się coś dziwnego z oświetleniem bagażnika w środku.Żaróweczka przestała świecić , wymieniłem na inna i to samo jest, potem na jeszcze inna i nadal to samo :) Może wie ktoś co odpowiada za te oświetlenie , gdzie jest bezpiecznik lub cos w tym stylu :) ? POzdrwiam..
CZesc
Obstawiam pekniety przewod miedzy klapą bgaznika a karoseria (ja mialem to samo) trzeba rozpruc gumową osłonę i zerknac na przewody. Ale moze to cos innego.
pozdrawiam
Pozdrawiam Grzegorz
---------------------------
Kappa zagazowana sekwencyjnie, z nowym silnikiem....
CB UNIDEN PRO 520 XL , SIRIO Titanium 1400 black

Awatar użytkownika
prezesjm
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2062
Rejestracja: 03 lip 2005, 0:00
Imię: Janusz
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Kappa - oświetlenie bagażnika

Post autor: prezesjm » 27 maja 2006, 19:00

Bezpiecznik jest jeden od świateł w środku i bagażnika. Jak świeci w środku to bezpiecznik oczywiście sprawny. Jeśli nic nie da naprawa pękniętego przewodu (ale raczej da :D ) to można jeszcze szukać przy mikrowyłączniku od rygla zamka bagażnika

Awatar użytkownika
Arek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 546
Rejestracja: 15 lip 2003, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Kappa - oświetlenie bagażnika

Post autor: Arek » 03 lip 2006, 9:09

No kurde mam to samo. Na bank przewód pomiedzy klapą a karoseria. Znowu trza to rozbebeszyc i połatac przewody!!
"My Lancisti musimy sie trzymac razem" Arystoteles

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”