Lybra 2.4 JTD - turbosprężarka /gdzie kupić?/

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
SQRA99
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 8
Rejestracja: 18 lut 2012, 22:41
Imię: ROMAN
Lokalizacja: CHOJNICE /POMORSKIE

Lybra 2.4 JTD - turbosprężarka /gdzie kupić?/

Post autor: SQRA99 » 23 lut 2012, 13:15

Gdzie kupić nową turbosprężarkę do Lybry, robił już ktoś taką inwestycję?
Ostatnio zmieniony 23 lut 2012, 13:30 przez Dudi, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód: Proszę zakładać posty w odpowiednich działach!!!Proszę nienadużywać wielkich liter!!!

milky
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 2
Rejestracja: 20 kwie 2012, 8:44
Imię: Kamil
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Re: Lybra 2.4 JTD - turbosprężarka /gdzie kupić?/

Post autor: milky » 20 kwie 2012, 8:51

Napisz zapytanie - turbosprężarka Lancia Lybra. Jak dostaniesz odpowiedź to wpisz w temacie ile taka nówka kosztuje. Ogólnie polecam sklep - można negocjować ceny. Mimo wszystko pamiętaj, że turbosprężarki do najtańszych części samochodowych nie należą...

Pozdrawiam

naprawiacz
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 6
Rejestracja: 20 mar 2012, 15:06
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Re: Lybra 2.4 JTD - turbosprężarka /gdzie kupić?/

Post autor: naprawiacz » 07 gru 2012, 9:44

Przepraszam ze odświeżam temat ale też bym chciał zakupić nową do swojej Limuzyny. SQRA kupiłeś nówkę? W Moto-centrum nie mają a w MR na Głębockiej cena przewyższa cenę samochodu czyli 3612.- 8-O

Rafako

Re: Lybra 2.4 JTD - turbosprężarka /gdzie kupić?/

Post autor: Rafako » 07 gru 2012, 10:58

naprawiacz pisze:Przepraszam ze odświeżam temat ale też bym chciał zakupić nową do swojej Limuzyny. SQRA kupiłeś nówkę? W Moto-centrum nie mają a w MR na Głębockiej cena przewyższa cenę samochodu czyli 3612.- 8-O
To straszny kapeć taka Lybra, która jest dieslem i kosztuje mniej niż 3600 zł :roll:
Tu porada dla potomnych niemal do przyklejenia: jeśli zamierzacie kupić Lybrę za mniej niż 3600, nie płaczcie później, że części są droższe od samochodu. Kupujcie dobre Lybry za 10-12 tyś, co przyniesie Wam wymierne korzyści:
a) być może nie będzie to trup z zajeżdżoną turbiną,
b) jeśli kupicie za 12 tyś i trzeba będzie dołożyć 3600 zł będzie to niecałe 30% wartości samochodu a to już mniej boli :D ;)
Serdecznie pozdrawiam.

Ps. 3600 zł to standardowa i bardzo uczciwa cena nowej sprężarki do 2.4 jtd i nie należy oczekiwać, że będzie ona tańsza. Sorry, nie należy zakładać, że producent skomplikowanego elementu (jak choćby turbina) będzie kalkulował jej cenę w oparciu o POlskę i inne rynki 3-go świata. Niecałe 900 euro to cena akceptowalna i proporcjonalna do wartości samochodu (gdy był nowy i w miarę nowy). To nie wina producenta, że w PL ludzie kupują auto stare i wyeksploatowane, kosztujące jako nowe np. 120 000 zł, które po 12 latach jest do kupienia za 3000 zł i oczekują cen podzespołów proporcjonalnych do owych 3000. To się sprawdza w Golfie III i to tylko w wersjach bez turbiny, niestety.

Alan

Re: Lybra 2.4 JTD - turbosprężarka /gdzie kupić?/

Post autor: Alan » 07 gru 2012, 11:03

Ty to potrafisz człowieka na ziemię sprowadzić :P

Awatar użytkownika
brygadzista1
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2675
Rejestracja: 23 lis 2009, 21:48
Imię: Hubert
Lokalizacja: Solec/Wolsztyn/Reklinek

Re: Lybra 2.4 JTD - turbosprężarka /gdzie kupić?/

Post autor: brygadzista1 » 07 gru 2012, 11:05

Kurczę a ja mam taką ładną turbinę za jakieś 500zł - już bardziej proporcjonalnie niż 3600zł :) A tak na poważnie to suszarka bez luzów a wirnik jak nowy. Mogę dać gwarancję bo mam takie trzy sztuki. Te sprężarki są bardzo udane więc jeśli komuś siadła to jak pisze Olek auto musiało być trupem.
Była:Piękna Lybra 1.9 JTD 115
Tysiące części do modeli: THESIS/LYBRA/PHEDRA/KAPPA oraz inne włoskie marki
SZUKASZ WŁOSKIEGO AUTA? POMOGĘ CI W ZNALEZIENIU ZADBANEGO EGZEMPLARZA
SPROWADZANIE SAMOCHODÓW NA ZAMÓWIENIE - 781952180
WYBIERZ MAILA ZAMIAST PW - it.carczesci@gmail.com

naprawiacz
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 6
Rejestracja: 20 mar 2012, 15:06
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Re: Lybra 2.4 JTD - turbosprężarka /gdzie kupić?/

Post autor: naprawiacz » 10 gru 2012, 8:53

Auto może i trupem nie jest, jakbyś miał przejechane 350tyś to też byś miał problem natury czysto eksploatacyjnej.

Szukałem szukałem i znalazłem.
Za 2300.- nową. Podobno długo leżała i nikt się o nią nie pytał. Dlatego został mi sprzedana po cenie zakupu.
http://www.turbosprezarki-nowe.pl

Pisałem do garrett-a i podałem nr seryjne turbo powiedzieli ze turbina jest z ostatniej produkcji 2009r
Dostałem ją w oryginalnym pudełku i z gwarancją. Dzisiaj prowadzę auto do mechanika. : yesyes :

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”