GPS - ranking urządzeń i map w wersji mobilnej (komórki)

Znalazłeś, widziałeś lub wiesz gdzie stoi jakaś Lancia, zdezelowana, na szrocie czy gdzieś w stodole... podziel się z nami tą informacją.
Znasz jakąś ciekawą stronę internetową poświęconą Lancii? Podziel się z nami dodając tutaj jej adres!
Tylko odnośniki dotyczące Lancii lub blisko z nią spokrewnione.
W dziale nie zamieszczamy linków do ogłoszeń, które za jakiś czas stracą ważność!

Moderator: giekso

Awatar użytkownika
romlen
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 4372
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Skype: romlen
Imię: Roman
Lokalizacja: Lyski koło Raciborza

GPS - ranking urządzeń i map w wersji mobilnej (komórki)

Post autor: romlen » 12 lis 2010, 0:28

Bardzo ciekawy artykuł poświęcony urządzeniom nawigującym wbudowanym w nasze telefony. Bo nie zawsze mamy dostęp do rasowej nawigacji, a znajdujemy się w miejscu gdzie akurat trzeba gdzieś podjechać i nie wiadomo jak. Wbrew pozorom nawigacje w telefonie nie gorzej radzą sobie z zadaniem niż rasowe urządzenia. Mogą nawet w płynny sposób ominąć korki dzięki ciągłej komunikacji z siecią GSM.

Portal autoinfo.pl prezentuje taki ranking, bardzo ciekawa lektura
Lancia Prisma 1,6IE Symbol '87 (tak tak, dalej u mnie), Lancia Y 1.2 2003 grudzień - ostatni miesiąc produkcji, Lancia Lybra SW 2.0 '99 i nigdy nie widziała gazu; Lancia Gamma Coupe - o tym śnię :)
Tel. 503124557-Orange
Obrazek
Po czym poznać, że komputer uzyska świadomość? Że zamiast informatyka będzie przychodził do niego psycholog.

Awatar użytkownika
Art92
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1905
Rejestracja: 25 gru 2007, 0:00
Imię: Artur
Lokalizacja: Sierakowice/Słupsk

Re: GPS - ranking urządzeń i map w wersji mobilnej (komórki)

Post autor: Art92 » 12 lis 2010, 0:34

Ja mam w swojej Noki 6220 nawigację Garmin i nigdy mnie nie zawiodła.Bdb nawigacja, prosta w instalacji, gdy skręci się z wyznaczonej trasy sam wyznacza nowa trasę, nigdy nie wjechałem w ślepa uliczkę czy na jakieś pole.:D

mariuszwalther
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 152
Rejestracja: 05 cze 2010, 18:35
Lokalizacja: Gdańsk / Zielona Góra

Re: GPS - ranking urządzeń i map w wersji mobilnej (komórki)

Post autor: mariuszwalther » 15 lis 2010, 21:42

kiedys w n70 uzywalem tomtom'a i automapy;] teraz w e52 mam garmina i jestem bardzo zadowolony;] glos czesia zawsze dobrze dobrowadzi mnie do celu:D

Awatar użytkownika
Pingvin
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1423
Rejestracja: 30 gru 2008, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: PWL/FZ

Re: GPS - ranking urządzeń i map w wersji mobilnej (komórki)

Post autor: Pingvin » 15 lis 2010, 22:00

Telefon Cingular8125 + moduł bluetooth Nokia LD-3W + Garmin = spoko zestaw. Wcześniej próbowałem uruchomić AutoMapę, ale niestety nie potrafiła obsłużyć zewnętrznego GPSa.

A Czesio po pewnym czasie się nudzi. O ile pierwsze "na rondziu szczałeczka prościutko" rozwala, to po pewnym czasie robi się wkurzające :P
Lancia Kappa Coupe 2.0t '98 - 1584
Hyosung GV650
Jeep Renegade 1.0 GSE Limited

Awatar użytkownika
Skalniak71
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 501
Rejestracja: 20 gru 2009, 9:56
Lokalizacja: Oleśnica

Re: GPS - ranking urządzeń i map w wersji mobilnej (komórki)

Post autor: Skalniak71 » 15 lis 2010, 22:39

Osobiście używam Samsunga Omnie z Automapą. Sprawuje się świetnie, do tego z opcją traffic(omijanie korków z której nie korzystałem :P ). 5h jazdy z włączonym gsm + nawigacja i po pełnej baterii.
Bella !Lancia Kappa 3.0 V6 95' Bella#2 Alfa Romeo 166 2.4 jtd 05'
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Znalezione & Linkownia :::”