Blacharz

Grupa Opolskie

Moderator: andrzej1

shap

Blacharz

Post autor: shap » 01 lis 2010, 18:57

Gdzie dobry blacharz w Opolu lub okolicach, co to zrobi kosmetykę lakieru... usunie rysy, wgniotki... Pojechałbym do Kasperka w Górkach bo solidny, ale trochę drogo u niego... ;-(

Alan

Re: Blacharz

Post autor: Alan » 08 lis 2010, 7:35

W Krapkowicach najpopularniejszy jest Dolar,ale jak sama nazwa wskazuje walutę tam trzeba mieć mocną,mam kolegę który maluje auta i takiego który robi polerki itp.Jak chcesz mogę dać namiary

shap

Re: Blacharz

Post autor: shap » 09 lis 2010, 17:15

Alan pisze:... mam kolegę który maluje auta i takiego który robi polerki itp.Jak chcesz mogę dać namiary
robi to fachowo? bo bardziej mi zależy na solidności, jakości itd. żeby nie spieprzyć jeszcze gorzej... ;-)

Jest gościu w Opolu w Grudzicach, ponoć niezły, kolega, kolegi polecał... Gościu nazywa się Henryk Mierzwa... tel.: 602 641 472, tel 77 453 00 04, ul. J.Fałata 4. Chmm... może podjadę, pogadam, zobaczymy co to za gościu...

Awatar użytkownika
cysiek26
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 13
Rejestracja: 17 cze 2012, 10:35
Imię: Krzyś
Lokalizacja: /ONA/

Re: Blacharz

Post autor: cysiek26 » 10 lut 2013, 18:44

witam, mam pytanie czy te namiary jeszcze są aktualne? jeszcze jedno pytanie czy na oleskiej kolo wordu w silesi malują autka i jakie ceny jak ktoś wie(konkretnie chodzi mi o zderzak tył) i czy w okolicach Opola jest jakiś dobry lakiernik ale tak bardziej w moja stronę.?

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Opolskie :::”