Silnik - MODYFIKATOR PLUS, zmniejszenie tarcia

Znalazłeś, widziałeś lub wiesz gdzie stoi jakaś Lancia, zdezelowana, na szrocie czy gdzieś w stodole... podziel się z nami tą informacją.
Znasz jakąś ciekawą stronę internetową poświęconą Lancii? Podziel się z nami dodając tutaj jej adres!
Tylko odnośniki dotyczące Lancii lub blisko z nią spokrewnione.
W dziale nie zamieszczamy linków do ogłoszeń, które za jakiś czas stracą ważność!

Moderator: giekso

Codee

Silnik - MODYFIKATOR PLUS, zmniejszenie tarcia

Post autor: Codee » 30 maja 2010, 11:20

Polepszacz osiągów

Ktoś używa? Ktoś coś wie w temacie?

Awatar użytkownika
bargaw3181
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 4067
Rejestracja: 24 maja 2009, 9:06
Imię: Bartłomiej
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Silnik - MODYFIKATOR PLUS, zmniejszenie tarcia

Post autor: bargaw3181 » 30 maja 2010, 13:11

Jak tak oglądam tą ich prezentację tego preparatu to ja nie chcę wierzyć...
Być może coś tam on pomaga. Ale nic nie zastąpi konsekwentnego dbania o swój samochód...
zamiast jeździć bez oleju wolę częściej doglądać wszystkiego i cieszyć się jazdą :D
514449239 Bartek (Bartłomiej, nie Bartosz ! ) vel modo ;)
Obrazek
Jestem odpowiedzialny za to co powiedziałem, nie za to co zrozumiałeś !

Awatar użytkownika
michalkrk
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1257
Rejestracja: 13 mar 2007, 0:00
Lokalizacja: kraków

Re: Silnik - MODYFIKATOR PLUS, zmniejszenie tarcia

Post autor: michalkrk » 30 maja 2010, 13:41

W internecie na różnych forach można znaleźć sporo pochlebnych opinii na temat tego produktu. Złej opinii w każdym bądź razie nie znalazłem. Inna kwestia to fakt ile z tych opinii to działanie marketingowe :D
Lancia Ypsilon `11 platinium
c3 2018

Awatar użytkownika
mr.kura
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1493
Rejestracja: 20 lut 2009, 0:00
Imię: Paweł
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Silnik - MODYFIKATOR PLUS, zmniejszenie tarcia

Post autor: mr.kura » 30 maja 2010, 15:13

a ja czytałem troszkę o "ulepszaczach". Ogólnie wniosek jest taki że silnik jest projektowany żeby smarował go olej o konkretnych parametrach, a te wynalazki zmieniają parametry oleju. Poza tym oglądałem test zrobiony na Skodzie felicii, przebieg chyba 300 000 km (ogłonie złom), i jedyna poprawa to to że nie dymiła. Spalanie, moc bez zmian. Ja jestem przeciwnikiem takich rozwiązań, a to że tak pięknie o tym piszą i po wlaniu tego do silnika wydaje się że ma 10KM więcej to tylko subiektywne odczucie, testy mówią same za siebie. A to że w radzieckiej armi to był szał : cenzura : , to chyba nie jest argument. A ten filmik z "Gadżeta" jest pewnie sponsorowany, przynajmniej ja nie wiedziałem odcinka gadżeta żeby tyle pokazywali jeden produkt i był by praktycznie bez wad.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Znalezione & Linkownia :::”