Lancie na szrocie - Radom

Znalazłeś, widziałeś lub wiesz gdzie stoi jakaś Lancia, zdezelowana, na szrocie czy gdzieś w stodole... podziel się z nami tą informacją.
Znasz jakąś ciekawą stronę internetową poświęconą Lancii? Podziel się z nami dodając tutaj jej adres!
Tylko odnośniki dotyczące Lancii lub blisko z nią spokrewnione.
W dziale nie zamieszczamy linków do ogłoszeń, które za jakiś czas stracą ważność!

Moderator: giekso

Awatar użytkownika
Marcin_D
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3245
Rejestracja: 21 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Radom woj. mazowieckie

Lancie na szrocie - Radom

Post autor: Marcin_D » 29 mar 2010, 16:09

Witam
na szrocie MARPUT w Radomiu, ul. Lesiowska 1 stoi 3 szt. lanci

Thema - chyba II - prawie cała (w sumie to tylko chyba kołama pozdejmowane z przodu(jakaś taka szaro-zielona czy "cóś")

Y10 - w takiej starszej budzie (chyba taka albo ta starsza z większymi lampami) Obrazek kolor taki właśnie różowy. - ta jest prawie cała - coś tam ma w śrosku poodkręcane i poobrywane.

Jednak po dłuższym zastanowieniu - to jest ta jeszcze starsza z większymi lampami.

Y10 - ostatnia buda - biała - 16V ale nie wiem jaki silnik - cała

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

Odp: Lancie na szrocie - Radom

Post autor: Duch-Dziadka » 29 mar 2010, 22:55

Ta Thema mnie interesuje...bo jakby byla III to moze mialaby ta postojowke ze zderzaka prawa. :D
Giulietta Veloce 2016r

Awatar użytkownika
Marcin_D
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3245
Rejestracja: 21 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Radom woj. mazowieckie

Re: Lancie na szrocie - Radom

Post autor: Marcin_D » 06 kwie 2010, 14:50

Duchu Thema to jest II - bo nie ma postojówek w zderzaku.
Jak byłem to sam patrzyłem bo wiem, że to deficytowy towar - stwierdziłem że wezmę bo jeszcze potłuką, a komus z forum się może przydać - ale to II.

Y jest w tej budzie co na zdjęciu i ma silnik co wygląda jak mój w Uno - 1,1 z filtrem powietrza na górze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Znalezione & Linkownia :::”