Thesis V6 i gaz; czy jest sens / możliwość?

Problemy, porady i opinie dotyczące LPG w Naszych Lanciach
lancia1969
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2058
Rejestracja: 22 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: ????-???

Re: ...

Post autor: lancia1969 » 01 paź 2008, 15:08

"Przemo" pisze:
"larry123" pisze: możesz powiedzieć że jesteś od larryego.
prins jest nie jest warty swojej kasy :)- najbardziej w prinsie boli okresowa wymiana wtrysków - 6 sztuk z wymianą - ok 2000 zł. - także sens posiadania prinsa mija się z celem oszczędzania na paliwie.
A skąd masz takie wiadomości???? Tzn o jakich wtryskach mowa jakiej firmy?
Nie wiem Larry dlaczego jesteś tak uprzedzony do Prinsa :roll: mam go w 3 samochodzie i nigdy nie miałem żadnych ,podkreślam żadnych, problemów przy przebiegach 250- 300 tyś km .
Teraz ujeżdzam okulara z kapryśnym silnkiem 2.4 V6 Twin spark ,6 sondami i jakimś śmiesznym wiatraczkiem w kolektorze :roll: , po założeniu gazu jak nie otwierałem maski tak nie otwieram dalej . Więc śmiało moge polecić tą instalacje nawet dla bardzo wymagających klientów - prawda Przemo ? :wink:
Grzegorz

GG 13364997

Awatar użytkownika
Przemo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 966
Rejestracja: 24 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: ...

Post autor: Przemo » 01 paź 2008, 16:17

"lancia1969" pisze:
"Przemo" pisze:
"larry123" pisze: możesz powiedzieć że jesteś od larryego.
prins jest nie jest warty swojej kasy :)- najbardziej w prinsie boli okresowa wymiana wtrysków - 6 sztuk z wymianą - ok 2000 zł. - także sens posiadania prinsa mija się z celem oszczędzania na paliwie.
A skąd masz takie wiadomości???? Tzn o jakich wtryskach mowa jakiej firmy?
Nie wiem Larry dlaczego jesteś tak uprzedzony do Prinsa :roll: mam go w 3 samochodzie i nigdy nie miałem żadnych ,podkreślam żadnych, problemów przy przebiegach 250- 300 tyś km .
Teraz ujeżdzam okulara z kapryśnym silnkiem 2.4 V6 Twin spark ,6 sondami i jakimś śmiesznym wiatraczkiem w kolektorze :roll: , po założeniu gazu jak nie otwierałem maski tak nie otwieram dalej . Więc śmiało moge polecić tą instalacje nawet dla bardzo wymagających klientów - prawda Przemo ? :wink:
Prawda Grzesiu :D, teraz się zastanawiam czy do Mondeo nie wsadzic gazu bo podobno mają nie podnosci akcyzy przez najbliższy rok :)
Ford Fusion 1.4 TDCI
Audi A6 S-line 2.7 T Quattro 265 KM :)
Alfa Romeo 145 1.6 TS

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: LPG :::”