[HEPL] dobry serwis znający Kappe na śląsku ?

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
Anonymous

[HEPL] dobry serwis znający Kappe na śląsku ?

Post autor: Anonymous » 29 wrz 2004, 19:22

Witam

Czy ktos z szanownych grupowiczów zna godny polecenia serwis Lancii w szczegolnosci Kappy na Slasku. Dobrze by bylo zeby nie bylo to ASO gdzie ceny sa makabryczne. Najlepiej jakis serwis z zapalencem co poprostu zna te samochody na wylot i za dobra robote bierze rozsadne pieniadze. Musze zrobic pare rzeczy w zawieszeniu i chce to zrobic za rozsadne pieniazki.

pzdr, starki

Tomek_slask

[HEPL] dobry serwis znający Kappe na śląsku ?

Post autor: Tomek_slask » 05 mar 2006, 9:19

Czesc, jestem tu nowy, ale Lanciami jezdze od 7 lat, mialem theme z 87 roku teraz mam Themem 94 SW 2.0 turbo, dobry serwis bez makabrycznych cen to ASO Kurowscy w Zabrzu na Gdanskiej, kolo Multikina, wlasciciel narwany ale pracownicy OK:), troche trzeba ich popilnowac, co do ceny zawsze sie dogadacie, poza tym auto zastepcze no problem, wlasciciel ma Kappe i dba o nia bardziej niz o zone:) , robilem u nich duzo i zawsze malo placilem, polecam, mam duze upusty wiec jak ktos zainteresowany to mozemy razem podjechac do warsztatu i bedzie taniej, pozdrowienia. Mam tez duzo kontaktow na slasku do handlarzy czesciami i do sklepow. Jak komus cos potrzebne to mailem prosze o spis. (Nie zajmuje sie handlem czesciami, zeby nie bylo :) )

Anonymous

[HEPL] dobry serwis znający Kappe na śląsku ?

Post autor: Anonymous » 12 mar 2006, 3:22

Witka Tomek_slask!
Dobrze wiedziec ze masz dostep do czesci.
Musze sie tez wybrac na jakis wiosenny ze tak powiem serwiso-przeglad wiec na pewno wezme aso w zabrzu pod uwage. jestem tam czesto wiec nie bedzie problemu. co do czesci to sklecilbym jakas liste ale na razie nie wiem czego potrzebuje :D
Pozdrowionka,MarkoS

marone
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 16
Rejestracja: 20 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Katowice

[HEPL] dobry serwis znający Kappe na śląsku ?

Post autor: marone » 26 mar 2006, 19:24

Czesc,
Jezeli chodzi o ASO Kurowscy [ZDECYDOWANIE ODRADZAM] to mam bardzo złe doświadczenia, a serwisowana była Lancia Kappa 2,0.
Przyjechałem po odbiór Kapiatka i poprosiłem aby wjechala na kanał.
Po wjechaniu i odpaleniu patrzę w kanał i nie wierzę - kapie olej, ale poważnie kapie. Po ok. 1,5h przyjechał podchmielony właściciel i zaczął odciągać nadmiar oleju z układu wspomagania - był absolutny max tyle ile można wlać.
Teraz mam problem, bo przy maksymalnym skręcie kierownicą prawa/lewa obroty silnika spadają i słychać jakies dziwne dźwięki. Jak coś wiecie w tym temacie dajcie znać

Cytat z Faktury;
Lp 30 Ustaw. kół tyln. - spr/reg = 51,24
Lp 31 Ustaw. kół przednich. - spr/reg = 61,49
Zadzwoniłem do gościa po analizie faktury i pytam się co te pozycje oznaczają. ZA bardzo nie wiedział co powiedzieć. Pojechałem do Feuverta'a i zrobiłem geometrię kapiatka za 130,00
Takich kwiatków jest sporo, a faktura ma 55pozycji
Jeżeli chodzi o rozliczenie to gość mnie rozbroił. Byliśmy umówieni na pewną kwotę np 4500,00 i taką kwotę przywiozłem do odbioru, a on mi wystawił fakturę na 4500,00 ale netto. Omijać z daleka
Lancia Kappa York Verde:)

Anonymous

[HEPL] dobry serwis znający Kappe na śląsku ?

Post autor: Anonymous » 26 mar 2006, 19:31

"marone" pisze:Czesc,
Jezeli chodzi o ASO Kurowscy [ZDECYDOWANIE ODRADZAM] to mam bardzo złe doświadczenia, a serwisowana była Lancia Kappa 2,0.
Przyjechałem po odbiór Kapiatka i poprosiłem aby wjechala na kanał.
Po wjechaniu i odpaleniu patrzę w kanał i nie wierzę - kapie olej, ale poważnie kapie. Po ok. 1,5h przyjechał podchmielony właściciel i zaczął odciągać nadmiar oleju z układu wspomagania - był absolutny max tyle ile można wlać.
Teraz mam problem, bo przy maksymalnym skręcie kierownicą prawa/lewa obroty silnika spadają i słychać jakies dziwne dźwięki. Jak coś wiecie w tym temacie dajcie znać

Cytat z Faktury;
Lp 30 Ustaw. kół tyln. - spr/reg = 51,24
Lp 31 Ustaw. kół przednich. - spr/reg = 61,49
Zadzwoniłem do gościa po analizie faktury i pytam się co te pozycje oznaczają. ZA bardzo nie wiedział co powiedzieć. Pojechałem do Feuverta'a i zrobiłem geometrię kapiatka za 130,00
Takich kwiatków jest sporo, a faktura ma 55pozycji
Jeżeli chodzi o rozliczenie to gość mnie rozbroił. Byliśmy umówieni na pewną kwotę np 4500,00 i taką kwotę przywiozłem do odbioru, a on mi wystawił fakturę na 4500,00 ale netto. Omijać z daleka
hmm, no to w samą porę bo w przyszlym tyg się tam wybierałem.
Jaki serwis w takim razie polecasz?

marone
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 16
Rejestracja: 20 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Katowice

[HEPL] dobry serwis znający Kappe na śląsku ?

Post autor: marone » 26 mar 2006, 23:22

Teraz dochodze do siebie i szukam tak jak Ty dobrego warsztatu dla Lancii. Jak znajdę to dam znac.
Pozd
Mariusz
Lancia Kappa York Verde:)

marone
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 16
Rejestracja: 20 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Katowice

[HEPL] dobry serwis znający Kappe na śląsku ?

Post autor: marone » 27 mar 2006, 0:24

Otrzymałem wiadomosc od Romlena, który pisze o kompetentnym ASO W Bielsku Białej.
Pozd Mariusz
Lancia Kappa York Verde:)

Awatar użytkownika
Patryklancia
Specjalista ds. części zamiennych
Specjalista ds. części zamiennych
Posty: 522
Rejestracja: 18 maja 2005, 0:00
Lokalizacja: Gliwice

[HEPL] dobry serwis znający Kappe na śląsku ?

Post autor: Patryklancia » 27 mar 2006, 13:11

Jako rzetelny serwis posiadający autoryzacje mogę wam polecić stację obsługi Aso Kurowscy lancia zabrze ul. ofiar katynia
ObrazekObrazek
Lancia Dedra 1.8 i.e 16v Ls
GG:7270607 GG:7270607

marone
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 16
Rejestracja: 20 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Katowice

[HEPL] dobry serwis znający Kappe na śląsku ?

Post autor: marone » 27 mar 2006, 13:46

"Patryklancia" pisze:Jako rzetelny serwis posiadający autoryzacje mogę wam polecić stację obsługi Aso Kurowscy lancia zabrze ul. ofiar katynia
W Zabrzu na ul. Ofiar Katynia jest ASO Lancia Knapik&Knapik
Pozd Mariusz
Lancia Kappa York Verde:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”