Kappa - problem może ktoś pomoże ?

Awatar użytkownika
lukasz22i
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 341
Rejestracja: 15 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Bolesławiec woj. dolnośląskie

Kappa - problem może ktoś pomoże ?

Post autor: lukasz22i » 16 cze 2005, 16:39

"romo" pisze:
"lukasz22i" pisze:Tak jak jmi podpowiedział jeden z kolegów forumowiczów tak też zrobiłem, odłączyłem przepływomierz ale niestety nadal sie dławił i szarpał! Najlepsze jest to ze gdy podłączyłem kostki z powrotem to poruszałem jeszcze rożnymi kablami i złączkami i odziwo usterka zniknęła :D Ruszyłem zapiąłem jedynke gaz do dołu i wskazówka obrt skoczyla do ponad 6.500obr/min, dwójka to samo, trójka to samo itd :D gęba mi sie ucieszyła widząc na prędkościomierzu 180km/h (wcześniej vmax wynosił okolo 120km/h) Mam nadzieje ze już tak zostanie ale i tak jutro przejże instalacje, być moze cos nie łaczy! Za wszelkie podpowiedzi dziekuje! :P
witaj ,gdzie jezdziles na kompa ze swoja lancia.jestes z boleslawca k olo legnicy czy moze innego boleslawca.pozdrawiam zlotoryjaPytam bo chce sie gdzies podlaczyc aby sprawdzic to i owo
Tak jestem z Bolesławca, tego niedaleko Złotoryji! Jest u nas taki koles niby elektromechanik ale pojecia nie ma o mechanice, ma tam kilka lamtopów i złącza diagnostyczne ale niestety nie jest zbyt pomocny. Pojechałem do niego bo chciałem zobaczyc co pokaze komputer, pokazał "wtryskiwacz" i tyle, wiec dalej nie wiem co było nie tak w aucie! Mam natomiast namiary do gościa z Lubania, elektromechanik znający sie na mechanice, gazie i elektronice!
Bolesławiec Lancia Fan!

Awatar użytkownika
mustafi
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 418
Rejestracja: 09 lis 2004, 0:00
Lokalizacja: Piła

Kappa - problem może ktoś pomoże ?

Post autor: mustafi » 16 cze 2005, 17:16

"Jaqob" pisze:Widze ze im starsza Lancia tym mniej z nia problemow im nowszy model tym wiecej, ty Kappy to sie wam ladnie lamia :) i lyberki tez. Widac jak fiat z wiekiem zeszmacil Lancie, chyba specjalnie zeby do bankructwa doprowadzic 8O albo z wiekiem bo na fiata punto nigdy nie narzekalem jakos !
znowu probujesz udowodnic ze lancia to awaryjne auto, ale metode masz kiepska, to ze stafana dziadek palil papierosy przez 60 lat i dozyl 80 a zygmunta stryjek biegal co rano i dozyl 50 to wcale nie swiadczy o tym, ze papierosy przedluzaja zycie a bieganie je skraca. Pokaz mi jakies konkretne badania awaryjnosci aut, gdzie czarno na bialym jest napisane ze lancia jest bardziej awaryjna od bmw, porshe, fiata trabanta a mniej np od tavri, stara, oldcita, oldsmoblia, WSK, ZILa, moskwicza i hulajnogi syna sasiada.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kubek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1773
Rejestracja: 26 maja 2005, 0:00
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Kappa - problem może ktoś pomoże ?

Post autor: Kubek » 17 cze 2005, 23:07

ale zauwaz ze napisalem iz wam sie Kappy i Lybry lamia :) nie pisalem nic o innych modelach lanci :) a co do dowodow to ciezko znalesc co kolwiek o lanci, jakis artykul czy cos?

Ale widzisz mustafi jakos Arek potrafil mi normalnie odpowiedziec bez niepotrzebnych emocji jak ty

Ale mam choc by filmik z takiego niemieckiego programu co testuja auta-klasyki i facio tam testuje delte integrale, i sie nia piekielnie zachwyca ale na koncu pokazuje warsztat z deltami samymi i cos tam mow po niemiecku
a moze to bylo nawet jakis odcinek top gear ? juz nie pamietam
Juz bez Lancia ale dalej w Klubie :)

Awatar użytkownika
mustafi
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 418
Rejestracja: 09 lis 2004, 0:00
Lokalizacja: Piła

Kappa - problem może ktoś pomoże ?

Post autor: mustafi » 17 cze 2005, 23:40

Nie chce mi sie juz analizowac kazdego zdania ktore piszesz ani tez wykazywac sprzecznosci i braku konkretow w Twoich postach, pochyle sie nad analiza wybitniejszych publicystow a Twoim opiniom dam juz spokoj. Niech zostanie jak jest i kazdy sam ocenia co piszesz.
Pozdrawiam
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”