Konkurs na Przedstawiciela Regionalnego - Wielkopolskie

Grupa Wielkopolska

Moderator: boruch

Awatar użytkownika
fazi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 09 lis 2007, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Odp: Konkurs na Przedstawiciela Regionalnego - Wielkopolskie

Post autor: fazi » 28 paź 2009, 12:39

Naturalnie wytykanie komu kolwiek kulejącego regionu nie leży ostatnio w mojej naturze ,jednak przyznać trzeba ,że od bardzo dawna i to jeszcze za starego systemu ,gdy niektórzy nie byli jeszcze zbanowani ,pielegnowali tylko i wyłącznie swój rejon,a wlkp mieli za coś przyczepionego.Gdy obdarowywali sie znaczkami klubowicz i nic wiecej nie było ważne,na szczeście rozleciał sie pewien układ kolesiostwa i miejmy nadzieje ,pójdzie ku lepszemu.
Reasumując trzeba dać szanse tym którzy mają zapał,nie biore siebie pod uwage bo wypalam sie szybciutko :D
i spowodują ,że posiadanie Lanci stanie sie potrzebne jak woda do picia ;) Naturalnie ,gdy będzie trzeba zawsze w miarę czasu służę pomocą.
Tak sie składa ,że konkurencyjne forum organizuje już drugi spot w Poznaniu w krótkim czasie i pewnie żeby nie to ,to pewnie zapomniał bym ,że istnieje Lancia w wlkp,spot kolejny odbędzie sie za tydzień dokładne dane jeszcze ustalane.
Pozdrawiam wszystkich i zycze owocnego wyboru.
Alfa Romeo 159 1,9 16v
Mitsubishi ASX 1.8DID 4WD

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Odp: Konkurs na Przedstawiciela Regionalnego - Wielkopolskie

Post autor: Nat » 28 paź 2009, 14:43

i spowodują ,że posiadanie Lanci stanie sie potrzebne jak woda do picia
Najwyraźniej mocno Cię "suszy" :) : ok2 :
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
Watazka
Odszedł od nas na zawsze
Odszedł od nas na zawsze
Posty: 1525
Rejestracja: 06 wrz 2007, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Kołobrzeg

Odp: Konkurs na Przedstawiciela Regionalnego - Wielkopolskie

Post autor: Watazka » 28 paź 2009, 15:42

Krew mnie zalewa jak to czytam.

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

Odp: Konkurs na Przedstawiciela Regionalnego - Wielkopolskie

Post autor: Duch-Dziadka » 28 paź 2009, 15:56

Watazka pisze:Krew mnie zalewa jak to czytam.
to czyli co???
Giulietta Veloce 2016r

Awatar użytkownika
Makgajwer
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 412
Rejestracja: 24 sie 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań - tak mniej wiecej

Odp: Konkurs na Przedstawiciela Regionalnego - Wielkopolskie

Post autor: Makgajwer » 28 paź 2009, 16:03

Watazka pisze:Krew mnie zalewa jak to czytam.
...hmm ??? co jest ?

artg1
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 49
Rejestracja: 28 gru 2008, 0:00
Imię: artur
Lokalizacja: foggia italia

Odp: Konkurs na Przedstawiciela Regionalnego - Wielkopolskie

Post autor: artg1 » 28 paź 2009, 18:53

Mieszkalem cztery lata we wloszech,tam zakochalem sie we wloskich samochodach,zwlaszcza marki lancia i od razy byla to lybra zaden inny samochod nie odzwierciedla tak woskiej mentalnoci jak ta marka,kaprysna nieprzewidywalna nie dajaca sie poskromic,ale kiedy jedziemy tym samochodem komfortem i tym ''czyms'' wynagradza nam wszystko,to wspaniale dzielo wloskich konstruktorow unikajacych jak ognia stereotypow na temat samochodow stworzone dla wybranego grona wielbicieli ech... cos wspanialego jak wino za kazdym razem otwierajac butelke smakuje inaczej.Czy osoba kochajaca marke lancia moze cos zrobic dla uzytkownikow tej marki,dla reklamowania tego samochodu dla wspierania dzialan innych ceniacych wloska motoryzacje,jestem pewien ze czas sie znajdzie czas sie znajdzie bo to pasja ,dreszczyk emocji i tego czegos co ma w sobie lancia,bardzo chetnie pomoge w propagowaniu celow statutowych LKP w wielkopolsce. pozdrawiam wszystkich serdecznie

Awatar użytkownika
romlen
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 4372
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Skype: romlen
Imię: Roman
Lokalizacja: Lyski koło Raciborza

Odp: Konkurs na Przedstawiciela Regionalnego - Wielkopolskie

Post autor: romlen » 29 paź 2009, 20:55

Makgajwer pisze:
Watazka pisze:Krew mnie zalewa jak to czytam.
...hmm ??? co jest ?
Rozmawiałem z Maciejem. Musze przyznać że rozumiem go. Jego poirytowanie. Bo taki region się zebrać nie może na coś atrakcyjnego. Pewnie wielu czytających czeka na ustalenia ale nic sami dać od siebie nie chcą. Stąd moja inicjatywa - "spójrzcie, tu mamy Wlkp, ona istnieje, zapraszamy do nas!"

Propozycje zarówno Macieja Ignysa jak i Borucha są ciekawe... Ale czy sami zainteresowani się zgodzą?
Lancia Prisma 1,6IE Symbol '87 (tak tak, dalej u mnie), Lancia Y 1.2 2003 grudzień - ostatni miesiąc produkcji, Lancia Lybra SW 2.0 '99 i nigdy nie widziała gazu; Lancia Gamma Coupe - o tym śnię :)
Tel. 503124557-Orange
Obrazek
Po czym poznać, że komputer uzyska świadomość? Że zamiast informatyka będzie przychodził do niego psycholog.

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

Odp: Konkurs na Przedstawiciela Regionalnego - Wielkopolskie

Post autor: Duch-Dziadka » 29 paź 2009, 21:54

romlen pisze:
Makgajwer pisze:
Watazka pisze:Krew mnie zalewa jak to czytam.
...hmm ??? co jest ?
Rozmawiałem z Maciejem. Musze przyznać że rozumiem go. Jego poirytowanie. Bo taki region się zebrać nie może na coś atrakcyjnego. Pewnie wielu czytających czeka na ustalenia ale nic sami dać od siebie nie chcą. Stąd moja inicjatywa - "spójrzcie, tu mamy Wlkp, ona istnieje, zapraszamy do nas!"

Propozycje zarówno Macieja Ignysa jak i Borucha są ciekawe... Ale czy sami zainteresowani się zgodzą?

Wzruszające...chyba sie poplacze... :D :) :lol:

Ktoś ma ochote to niech wpada smialo...przecież WLKP. nie leży w azji... :D
Giulietta Veloce 2016r

Awatar użytkownika
boruch
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 1743
Rejestracja: 03 maja 2008, 0:00
Lokalizacja: Poznań

Odp: Konkurs na Przedstawiciela Regionalnego - Wielkopolskie

Post autor: boruch » 29 paź 2009, 22:44

Krótka piłka z mojej strony - Duch Dziadka.

Przeciw nie widzę ,a za ....przemawia za nim wszystko.Nawet to,że nie ma w tej chwili żadnej Lancii w swojej stajni -
postaram się osobiście,by taki stan rzeczy nie trwał długo :) .Ja,mimo swojego włoskiego zboczenia mogę być co najwyżej Jego lewą ręką,bo w obecnej sytuacji jakiej się znajduję,więcej z siebie dać nie będę w stanie niestety :-? .Ale pomocą i pomysłami służę jak najbardziej.

I powstrzymajcie się od jednozdaniowych bezsensownych postów,bo to raczej nie pomaga...Romlen tworząc ten wątek miał chyba nadzieje na jakaś konstruktywną dyskusję,a nie wpisy jak na Onecie :lol:

Prawda jest taka,że ten rejon ma potencjał,nie ma dnia np bym nie spotkał gdzieś na mieście Lancii,ale jak tu kogokolwiek nowego werbować,jak nawet głupich kalendarzyków nie ma,by ludzi częstować...
Dwie miłości,jedna pasja - to Kotuś,Marysia i Lancia,rzecz jasna ;)

Fiat 126p przebieg 7tys 89r.
2x Alfa 164 3.0v6 24v/12v 93r./95r.
Alfa 166 3.0v6 24v 99r.
Alfa 159 SW 1.9JTDm 16v 07r.
Wszystkie części do Lybry SW/Berlina 1.6,1.9,2.0,2.4

Awatar użytkownika
fazi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 09 lis 2007, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Odp: Konkurs na Przedstawiciela Regionalnego - Wielkopolskie

Post autor: fazi » 29 paź 2009, 22:52

Poruszyłeś teraz istotną rzecz ,reklama dzwignią handlu.Co do wpisów ,sam nie rozumiem ,jak ktoś ma coś sensownego do napisania niech pisze .Ta cała sprawa zaczyna być zabawna ,pośród urażonych dumą co niektórych ,zupelnie bez podstawnie w czyimś imieniu.Ja również uważam ,że Marcin -Duch dziadka w moim przekonaniu powinien przejąć pałeczkę ,naturalnie to moja sugestia zrobi jak uważa ,widze jednak ,że sporo angażuje sie w życie klubu ,utrzymuje kontakt z niektórymi klubowiczami itp,ma wiele ciekawych pomysłów.
Sprawe trzeba potraktować na luzie i z małym dystansem ,bez zobowiązań wobec dobrych kumpli ,bo czasem nie o to chodzi lecz o dobro sprawy.
Alfa Romeo 159 1,9 16v
Mitsubishi ASX 1.8DID 4WD

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Odp: Konkurs na Przedstawiciela Regionalnego - Wielkopolskie

Post autor: Nat » 29 paź 2009, 22:55

Kalendarzyki oczywiście są zawsze dla tych, którzy ich potrzebują i o to zapytają.
Teraz to już raczej edycja 2010 będzie, a jeszcze jest trochę nietypowej edycji 06.09-06.10.
I powstrzymajcie się od jednozdaniowych bezsensownych postów,bo to raczej nie pomaga...Romlen tworząc ten wątek miał chyba nadzieje na jakaś konstruktywną dyskusję,a nie wpisy jak na Onecie
No dokładnie o to biega.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
boruch
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 1743
Rejestracja: 03 maja 2008, 0:00
Lokalizacja: Poznań

Odp: Konkurs na Przedstawiciela Regionalnego - Wielkopolskie

Post autor: boruch » 29 paź 2009, 23:05

Żeby było jasne,nikt mnie nigdzie nie uraził - bo mnie się po porostu nie da,choćby ktoś bardzo się starał :-P

W ogóle szkoda,że po tylu latach,na ogólnopolskim forum,pierwszym tej marki w Polsce,właściwie nie ma z kogo wybierać w jednym z największych i najbardziej zmotoryzowanych regionów w PL...Jakiś powód takiego stanu chyba musi być,prawda?
Jeśli dodać do tego pewnego sympatycznego kolegę,który przeniósł się na te nowsze forum...

Duch się nie zgodzi,Ignyś się nie zgodzi....i co,jesteśmy w ciemnej ...tylnej części ciała?
Bo innych kandydatur nie widzę....No chyba,że Ty Fazi? :D

Ja tu jestem dopiero trochę ponad rok,więc swojej kandydatury pod uwagę nie biorę,w sumie nawet klubowiczem nie jestem tylko,zwykłym"forumowiczem"....

PS.Jak coś nie tak piszę,źle rozumuję albo w ogóle to spoko możecie mnie zje : cenzura : ć,nie obrażę się,bo ja nie mam za bardzo doświadczenia w życiu forumowym...
Dwie miłości,jedna pasja - to Kotuś,Marysia i Lancia,rzecz jasna ;)

Fiat 126p przebieg 7tys 89r.
2x Alfa 164 3.0v6 24v/12v 93r./95r.
Alfa 166 3.0v6 24v 99r.
Alfa 159 SW 1.9JTDm 16v 07r.
Wszystkie części do Lybry SW/Berlina 1.6,1.9,2.0,2.4

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

Odp: Konkurs na Przedstawiciela Regionalnego - Wielkopolskie

Post autor: Duch-Dziadka » 29 paź 2009, 23:12

Ja sie nie zgadzam ze zdaniem kolegów...niestety obecna sytuacja zyciowa nie pozwala mi na uczestniczenie w zyciu klubu.
Wtajemniczeni wiedza o co chodzi... :D

Poza tym pomijając cała ta otoczke...niezgodznosc zdan z osobami reprezentujacymi zarzad dyskwalifikuje mnie z pelnienia tej funkcji godnie.
Szczerze...podoba mi sie to jak WLKP. dziala...pozostawieni sobie i wykluczeni z wszelkich decyzji i wojen kochamy Lancie na swoj wlasny sposob...w obecnej sytuacji mi to wystarcza, ale wiem ze sa tacy ktorzy pewnie chcieliby zbudowac cos wiecej.
Dlatego jak najbardziej jesli taka osoba zostanie wyloniona to bede jej pomagal na tyle na ile bede mogl. :D
Giulietta Veloce 2016r

Awatar użytkownika
Marzena
Klubowiczka wspierająca
Klubowiczka wspierająca
Posty: 998
Rejestracja: 05 wrz 2011, 7:37
Imię: Marzena
Lokalizacja: Lublin

Odp: Konkurs na Przedstawiciela Regionalnego - Wielkopolskie

Post autor: Marzena » 29 paź 2009, 23:15

Panowie a co to za spychologia jeden na drugiego? A może by tak znalazł się taki, który powie "tak ja chcę być PR" ?

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

Odp: Konkurs na Przedstawiciela Regionalnego - Wielkopolskie

Post autor: Duch-Dziadka » 29 paź 2009, 23:18

Marzena pisze:Panowie a co to za spychologia jeden na drugiego? A może by tak znalazł się taki, który powie "tak ja chcę być PR" ?
Widac za madrzy jestesmy, zeby uprawiac swojego rodzaju polityke... :D
Giulietta Veloce 2016r

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Wielkopolska :::”