Lancia prezentuje nowe modele

Róbta co chceta ;)
Awatar użytkownika
Jam_Belfegor
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2177
Rejestracja: 03 maja 2011, 23:35
Imię: Przemysław
Lokalizacja: Kraków

Re: Lancia prezentuje nowe modele

Post autor: Jam_Belfegor » 02 cze 2026, 14:39

Jak dla mnie obydwa to paskudy.

adamM20
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3573
Rejestracja: 28 lip 2012, 9:56

Re: Lancia prezentuje nowe modele

Post autor: adamM20 » 07 cze 2026, 13:03

... dobrze, że będą nowe modele Lancii, jakie by jednak nie były to już takimi jakimi były kiedyś nigdy już nie będą: https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/l ... TAkbDAkaDA.
pzdr

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Hyde Park :::”